Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cristina_12
Buna fetelor, Abia acum am reusit sa intru (mi-a cazut net-ul). Pe scurt, nu pot spune decat UAU...a avut extrem de multa rabdare in a-mi explica pe intelesul meu ce urmeaza sa fac, ce riscuri sunt si ce am putea schimba in tratament pentru a spera sa fie bine. S-a uitat pe analize si nu mi-a cerut sa repet niciuna, a zis ca sunt destul de recente. S-a uitat la ecograf si a zis ca sunt la risc sa fac hiperstimulare (asta m-a speriat un pic) si mi-a dat protocolul de stimulare, asa ca de la urmatorul ciclu incep cu Marvelon. Am atatea emotii si mai ales sperante si simt ca este altceva fata de prima experienta. Sper ca in iunie sa va pot da o veste buna. NU stiti cati ani are dr I ca mi se pare ca este foarte tanar. Simt ca voi fi mamica! Oria77, tu ce impresii ai?
Bravo Cristina!Ai intrat in linie dreapta! Se pare ca vei primi acelasi protocol ca si mine! Cred ca toate ne asteptam sa vii cu vesti bune si cu impresii excelente despre doctor si clinica. (da dl doctor e f tanar, are 33, dar e un profesionist!) [pk] danaisa20 [gravi] 13+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...