Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

stiu ca nu v-am scris mai nimic despre mine. Aspir la "burtica" de vreo 4 ani.

Am fost diagnosticata cu SOP( sindrom de ovare micropolichistice). Tratamente...n+1. Anul trecut in aprilie am facut o laparoscopie pt drilling ovarian. Din nou tratamente n. Cate doi foliculi in fiecare luna, tot anul, dar nimic.[bang]O IUI in decembrie , tot nimic. Dr. meu a spus ca putea sa fi fost o sarcina oprita in evolutie( mi-a intarzaiat ciclul 2 zile)[q]

Aflam de Sibiu. Sa nu uit spermograma facuta la noi: super. IUI la Sibiu, spermograma dezastru.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ciuripica
In schimb, analizele mele hormonale si vaginale super. Ce sa fac?[bang]
pai daca spermograma ar fi asa dezastru nu v-ar fi facut IUI, ar fi zis direct FIV. care-i faza ? cine a hotarat ca IUI si cate a zis sa incercati ? Ruxi [gravi] 34 + cu [fetita][baietel] AMR ... cine stie ? [copil][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ciuripica
Buna seara fetelor,nu am mai scris demult dar v-am urmarit tot timpul.Pana la urma am facut IUI la Sibiu cu dr. C pt ca dr.I era de garda la maternitate.Sunt 10 zile de atunci si azi mi-am facut testul, care , fireste e negativ.[q]
align="right" id="quote2">La ce maternitate era de garda ?Habar nu aveam ca lucreaza si in alta parte - e vorba de clinica polisano pe sectia de obstetrica ginecologie sau de maternitatea de stat din Sibiu ?Ruxi [gravi] 34 + cu [fetita][baietel]AMR ... cine stie ? [copil][copil]id="Script MT Bold">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...