Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (11)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui anda15 [Da,Yarrina, ai dreptate, am vazut acum pe prima pagina ca a editat azi dimi [:)] Credeam ca sunt probleme cu postarea ca citisem acum cateva zile pe la odisee ca o fata nu putea posta. Mersi ca m-ai luminat[pup]
[:-)))] m-ai prins[:D]
Citat:
Bytzi, ce mai faci?Nu prea ai vorbit cu noi capitolul asta[pup]
Anda,eu va urmaresc,fac modificari[:D] si va tin pumnii,si mai nou ma bucur de primavara. dordemunte,eu nu am facut analiza DHEA-S. Mocanitza,am stat aseara si m-am gindit si chiar nu stiu nici o pers cu hidro punctionat inainte de FET,ai incredere in dr si v-a fi bine ,ai sa vezi. bubu,era vorba de maternitatea din clinica Polisano,de care vorbea ciuripica,doamne ajuta sa mai duci sarcina 1 sapt -2[pup] ciuripica,tinem pumnii sa fie ok. oria,mult noroc pe drumul care l-ai inceput. cristina 12,mult noroc la FIV. fetelor,daca mai trebuie modificari pe prima pagina sa-mi scrieti[:)] Va pup pe toate si va doresc mult noroc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui hypnotic1978
ciuripa, te intreb si eu cat ai FSH-ul, si cu ce tratament ai facut pentru IA? o zi buna tuturor fetelor
buna, fetelor FSH ziua 3: 6,27 val de ref 2.9 - 12 mUI/l tratament IUI: Gonal-6 zile: 75 ui/zi; pregnyl 5000 ui Dupa IUI: Utrogestan- 10 zile: 600mg/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...