Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am auzit si eu ca nu e voie sa bei suc de grapefruit in timpul unor tratamente,dar nu stiu exact daca si despre astea hormonale e vorba. In mod normal ar trebui sa scrie in prospect sau sa fim atentionate de catre medic,nu? [:)] Da,faza asta cu vezica plina am patit-o si eu,dar pe data viitoare stiu cum e,adica socotesc cu vreo 2 ore mai tarziu fata de ora care mi-o spun ei[:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[alcool]cred ca o sa va spun culoarea ambalajului si marimea tampoanelor !!! Ca am avut niste dureri jos cu bazin cu tot am zis ca nu se poate .Are dreptate Danaisa , durerile astea NU-s normale . Yarrina , pana sa ma vizitezi sa ma bagi la test [flo][8D]imi spui si mie , mai ai dureri ca la CM ??ti-au aparut puncte albe pe sfarc , mici de tot ???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai Camry, fa testul ala, te rog! Eu am dureri din astea de CM si acum (mi s-a intamplat chiar acum 4 zile), dar iau no spa si trec! Sunt exact acele dureri de care zici tu, pe jos la ovare, nu in uter! Zau ca la tine nu mai vine CM! A trecut deja prea mult timp! Trebuie sa ajungi la doctor, sa vezi ca e bine, sa fie bine pozitionat! Noapte buna fetelor! danaisa20 [gravi] 13+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...