Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Imi povestea o prietena cum ca la shopping iti trec greturile dar nu am crezut! Sa stiti ca asa este.[:D] Ieri si azi m-am plimbat foarte mult si am uitat de greturi. M-au luat spre seara dar usor. Sa vedem maine la servici cum se prezinta situatiunea.[:D] Oria sa stii ca semana...se dadea cu capul de peretii uterului ca ma'sa cand astepta rezultatul.[:-)))] Probabil daca ma duceam la clinica particulara capatam mai multe informatii dar cred ca este si prea devreme. Era foarte aglomerat la el. Mi-a mai zis de endometru ca-i 22 si cam atat. Saptamana viitoare sa ma duc iar la spital ca-i el de garda si dupa ce stabilim ce si cum avem ne 'mutam' la clinica cu programari ordonate. Oare nu e prea mic? 3.4? Vad ca voi aveati de 9 mm.[q] [gravired]fericita!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Persi, de asta mi-e si mie frica. Sa nu pot incepe ca-si fac de cap myco si ureaplasma. Nici PAP nu-l am stralucit, deja am inima ghem pentru maine! Yarrina, incearca sa nu te ingrijorezi in fiecare saptamana pentru cate ceva. Nu de alta, dar il naucesti pe cel mic...[:-)))] Si nici macar nu te putem ameninta c-o smotoceala, ca esti cu bebe la purtator! Pfuuuu...POSITIVE THINKING! Te rog?...[pace][pup] "Flatter me, and I may not believe you. Criticize me, and I may not like you. Ignore me, and I may not forgive you. Encourage me, and I will not forget you." William Arthur Ward
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dordemunte, vad ca suntem amandoua din acelasi oras si pe deasupra mai avem si aceiasi varsta [hia] Eu am 3 inseminari la activ, 2 la Cluj si una la Sibiu din pacate nereusite. Acum astept a patra inseminare, tot la Sibiu. Am vrut sa-ti trimit PM, dar vad ca nu poti primi. Mi-ar place sa ne cunoastem, poate ne mai alinam una pe cealalta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...