Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 272


Recommended Posts

[pup]
Citat:
citat din mesajul lui moshulik
Citat:
citat din mesajul lui angieangie
moshulik - of...scumpa mea...abia astept sa vin la botez...cu ditamai burta sper.. incep protocol scurt pe 27-28....deci poate pana la ziua lui cristi pe 11 mai ...o sa fie et... sunt iar plina de speranta...sper sa fie bine.. pupa bb-ul dulceee...[pup][flo][flo][flo][flo][flo]
Asa repede incepi o noua procedura??? Super! daac profu a dat unda verde asa repede insemna ca anticipeaza o reusita, pentru ca in general el ese ffff precaut si te pune sa faci tot felul de teste! hai ca asta da veste buna! si ca sa vezi faza tare, si Cristi (al meu de data asta[8D]) tot pe 11 e nascut (bine, octombrie,dar asta e altceva) Moshulik [gravi]+12
da ...si eu sper sa fie de bine..cred ca m-a vazut disperata...cert e ca imi scoate hidrosalpinx-ul la punctie..ca cica s-a facut acolo un saplinx mic....eh..o sa vedem noi... ai vazut ca ne leaga ceva totusi...Cristinicii nostrii... pup...si zi-i lui BB sa se roage si pt mine [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

angi..sfatul meu.....chiar punctionat hidro sunt sanse mici..studiaza mai bine capitolul HIDRTOSALPINX....nu vreau sa te deazamgesc ..dar nu am auzit de reuiste la FIV cu hidro punctionat.. cerl putin eu nu stiu pe nimneni pana acum, anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bruni, imi pare tare rau.[q][q] Te imbratisez cu drag. Data viitoare o sa fie bine[pup][pup][pup] Ioanatugs, o sa fac FET (mai am 4 puiuti, 3 mai buni si 1 mai micut), dar profu mi-a dat sa iau cm-ul urmator ova-mit, probabil sa fie sigur ca o sa avem ovulatie. Nu mi-a zis daca o sa punctionam foliculul/foliculii, o sa-l intreb atunci. Eu asa as vrea, dar sa vedem.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pogonici1977
angi..sfatul meu.....chiar punctionat hidro sunt sanse mici..studiaza mai bine capitolul HIDRTOSALPINX....nu vreau sa te deazamgesc ..dar nu am auzit de reuiste la FIV cu hidro punctionat.. cerl putin eu nu stiu pe nimneni pana acum, anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
mi s-a explicat despre asta..faza e ca am trompele legate..dar profu zice ca s-a facut acolo un saplinx mic care merge eliminat..mi-a zis si varianta scoaterii trompei..dar nu cred ca mai suport eu o operatie acum ..am 6 anestezii totale...nush ce sa fac..merg pe mana lui totusi nu m-a dezamagit pana acum[cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fete dragi.. doare al naibii de tare esecul asta, dar nu am timp de bocit , trebuie sa fac ceva ,o sa ma mobilizez sa vad ce fac mai departe , am programare pe 23 august , dar o sa trec pe la clinica poate dau ochii cu dr sa vb despre analize suplimentare.. asta e punct si de la capat ...desi simt ca trece timpul pe langa mine si sansele scad..f greu..ceea ce stiu e ca merg inainte si trebuie sa reusesc ! va doresc sa reusiti toate ..si va multumesc din suflet ca ati fost langa mine ,noi toate stim cel mai bine ce simtim si impreuna vom trece peste greutati si ne vom bucura de reusite.. va imbratisez pe toate.. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sunt tare necajita. Mi-au venit analizele de coagulare si mi-a iesit Proteina C mai mare 144 interval de referinta 70-140. Asta ce inseamna oare? trebuie sa merg la hematolog inainte sau sa depun dosarul fiv asa? S-a mai confruntat cineva cu un astfel de rezultat? [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...