Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 272


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Verga,imi pare tare rau [:(][:(].Am recoltat si eu azi la Synevo,li s-a stricat aparatul ,proba pleaca la Buc,ajunge maine dimineata si maine dupa 14 cred ca o sa am rezultatul.Sper sa nu ajunga rusii inaintea lui . Am o stare f.f.f.proasta,sunt tare trista...cred ca nu o sa fie nici la mine rezultat bun,de fapt....ce sanse sa am eu cu un embrion! Va anunt maine,ori ca ...ori ca... Va pup ! si fruntea sus Verga ,la lupta noua! [url="http://s242.photobucket.com/albums/ff201/veronici/RARES/?action=view¤t=2a10051c.pbw"]slideshow rares stefan la 1 an[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Verga, imi pare rau. Te imbratisez si Dumnezeu sa-ti dea putere sa lupti si sa reusesti sa ai bebe cat mai repede. Veronici, asteapta rezultatul stiu ca-i greu insa nu poti da un verdict tu inainte.[pup] Broscuta7, nu stiu cand incep abia pe 5 mai imi vine reyultatul la AMH. Cred ca o sa fac la Giulesti pana la urma...desi nici de asta nu sunt prea convinsa...si tot calculez cand o sa fie menstra si cam cum as putea sa incep trat dc totul o sa fie ok, deoarece lucrez intr un loc unde concediile medicale se acorda numai dupa programare cu cel putin o luna inainte facuta...si sunt tare trista ca am doar 20 de zile de concediu si nu stiu daca o sa-mi ajunga... Inclin sa fac fiv la Giulesti, pentru ca este mai ieftin, insa mi-e groaza. Din momentul in care duci dosarul cu analize nu stiu cum se procedeaza se fac programari---dureaya mult1!? de cine depinde sa fii programat mai repede...o nebunie...in privat cred ca e mai simplu...[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf Verga, imi pare tare rau...si ma doare pentru fiecare esec, ca doar am trecut si eu prin 2 si stiu ce inseamna!!!! Dar, trebuie sa fii optimista, intr-o zi trebuie sa reusesti!!!Bafta pe mai departe! Veronici haide nu te demoraliza! gandeste-te ca daca puiul e acolo, ii faci rau!Tinem pumnii! Pup fetelor si muuuuuulta bafta celor care intrati in actiune! sa ajute Dumnezeu pe fiecare ca-mi sunteti tare dragi si meritati tot binele din lume!!! ------------------------------------ Cea mai fericita [gravi] cu acte in regula!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Verga cuvintele sunt de prisos. Imi pare tare rau.[pup] Broscuta progesteronul injectabil a fost ifeea mea, iar dr mi-a spus ca nu ar fi rau, dar nu este esential. Asa ca este un pitic de-al meu. Maine ma prezint la punctionat. Emotiile sunt mari. Imi amintesc ca la FIV trecut nu mi-a fost bine deloc, plus ca seara am facut si temperatura.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andrabirni
Fetelor, ce este Ac Anti Herpes 1Ig ?Sotului i-a iesit pozitv.Ce inseamna?[pup]
Inseamna ca a intrat candva in contact cu virusul, insa important este ig M, care arata daca infectia este activa. Sper sa nu fi gresit ceva, eu asa stiu.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...