Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 272


Recommended Posts

Anda sper sa am doi!!![olala] La primul eco, s-au vazut amadoi, dar unul era foaaarte micut, sper sa se fi dezvoltat intre timp. Abia pe 10 mai merg iar la eco, dar mi se pare ca asa incet trece, iar eu abia astept sa ii vad iar!!![olala]Fiv-ul l-am facut aici in Belgia, la Leuven, ma gasesti pe prima pagina la "Cele mai fericite" Pup si inca o data multa bafta!!!! Veronici vrei sa ne mai tii un pic pe jar?Hai cu rezulatul bun ------------------------------------ Cea mai fericita [gravi] cu acte in regula!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am primit analizele si sunt ff suparata. AMH - 0,1 (interval de referinta 2-6,8 ng/ml) Inhibina B - <7 (interval de referinta 7-240 pg/ml) Estradiol II - 5.32 FSH - 25.51 LH - 15.36 DHEA-S - 119 Testosteron - 0.20 Anti TPO - 5.79 Urmeaza luni sa merg la control sa vad ce spune dr. Sper sa-mi spuna ca nu ma apropii de menopauza si ca mai pot spera la un alt FIV.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buburuza7 dupa valoare sigur sunt bine bebeii. Si asteptarea asta de la un eco la altul e tare grea. Am o colega de serviciu insarcinata si saraca, desi nu are probleme cu sarcina, sarcina obtinuta usor...e linistita , spunea ea doar 2, 3 zile de la eco..apoi iar e nelinistita si asteapta sa l vada pe bebe.[pup] Veronici? Fetelor, voi inainte de fiv ati facut analize de coagulare?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mirela2
viola in primul rand Doamne ajuta sa se prinda embrionul. legat de intrebarea ta.....habar nu am...eu azi in z3 de stimulare am avut progesteronul 0,1....mie mi se pare prea mic.... eu zic sa stai linistita si sa nu te mai stresezi atat[flo] [ruga]
Mirelus multa bafta draga mea!!![pk][pk][pk] ------------------------------------ Cea mai fericita [gravi] cu acte in regula!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui BuburuzaL
Citat:
citat din mesajul lui mirela2
viola in primul rand Doamne ajuta sa se prinda embrionul. legat de intrebarea ta.....habar nu am...eu azi in z3 de stimulare am avut progesteronul 0,1....mie mi se pare prea mic.... eu zic sa stai linistita si sa nu te mai stresezi atat[flo] [ruga]
Mirelus multa bafta draga mea!!![pk][pk][pk] ------------------------------------ Cea mai fericita [gravi] cu acte in regula!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
sarumana te prind din urma, stai linistita[pup] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anda82
Buburuza7 dupa valoare sigur sunt bine bebeii. Si asteptarea asta de la un eco la altul e tare grea. Am o colega de serviciu insarcinata si saraca, desi nu are probleme cu sarcina, sarcina obtinuta usor...e linistita , spunea ea doar 2, 3 zile de la eco..apoi iar e nelinistita si asteapta sa l vada pe bebe.[pup] Veronici? Fetelor, voi inainte de fiv ati facut analize de coagulare?
Sa stii ca nu e usor! Doar vrei fii in permanenta ca bebele/bebeii este sunt cat se poate de bine. Numai cu rabdare se poate rezolva![:D] ------------------------------------ Cea mai fericita [gravi] cu acte in regula!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...