Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 272


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
Aoleu Buburuzo mi-ai luat-o inainte cu eco!!![olala][olala][olala] pai e frumos asa?! Te bagi in fata ca la rand la lapte pe vremea lui raposatu?[:-)))] Zi-mi cum ai vazut? 2 punctulete? Maine dimineata ii vad si eu pe ai mei. Aveau deja activitate cardiaca?[olala] [gravired]fericita!!
Yarrina eu am vrut sa fiu sigura ca sarcina e bine pozitionata, si totul e in ordine ca sa pot impartasi fericirea si cu cei dragi. Am vazut doar 2 punctulete mici de 4.1 respectiv 2.4 mm. Acum, astept sa-mi povestesti tu mai multe![pk] Urmatoarea mea programaare e pe 10 mai si atunci speram sa auzim si noi inimioarele![olala][olala][olala] Pupici ------------------------------------ [gravi] cu acte in regula!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Brunicel un picut mai este mama! Doamne ajuta sa vii si tu cu vestea cea buna, doar ti-am zis ca te astept la odisee!pupic Va doresc tuturor un weekend placut![pup] ------------------------------------ Cea mai fericita [gravi] cu acte in regula!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bruna, asa te vreau, optimista... Luck, eu iau acid folic 400 microgram de vreun an de zile, si acum iau magneziu + B6 si in plus am ineput un set de acupunctura..din pacate doar 1 data pe saptamana.. tu cati ani ai? Daca nu te superi de intrebare. eu am 41 impliniti deci... pup Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BuburuzaL felicitari pentru graviduta cu acte in regula![bis][bis] Verga si eu m-am gandit cand am stat de vorba, daca nu cumva esti tu cea de pe forum, dar n-am indraznit sa te intreb. Pe tine te-a amanat mai mult cu inhibarea pentru ca aveai endometrul prea gros? Speranta2 dr. Codreanu e un medic bun, ca mai toti cei de la Giulesti, dar un pic cam pesimista, sau prea realista in cazul meu. Fata de alti medici de acolo, comunica cu noi si i-ti explica ce face, ca sa intelegi ce se intampla. Eu nu mai vreau sa schimb nimic, ca m-am saturat de schimbat medici, sunt multumita de ea. Important e sa faci FIV, daca alta solutie nu exista, pentru ca rezultatul tine doar de Doamne Doamne, nu de medicul in sine. Multa bafta i-ti doresc![pup] Brunadria multa bafta luni, nu te mai gandi la testul facut, pentru ca e prea devreme![pup] Va multumesc frumos tuturor pentru incurajari, nu va mai enumar de teama sa nu uit pe careva![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violab nu fi trista, important e sa se fertilizeze amandoua si sa ai doi embrioni frumosi si lipiciosi![pup]Multa bafta si ma bucur ca ne-am cunoscut personal![pup] Verga am uitat sa-ti urez multa bafta sa vii cu un test pozitiv.[flo] dandanutz multa bafta, sa fie cu noroc acest FIV3![pup] Mona40 sa fie cel norocos![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...