Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici in Germania (8)


Recommended Posts

Miki lasa socra ca mi-o puiat o idee,iti dau tie tema de casa,intereseaza-te ma de un pension ceva de undeva la mijlocul Germaniei [alcool][:D] sa ne putem aduna TOATE hai ce fras un wochenende numai ptr noi [olala][pk] pai nu meritam ce fras DB-ul e cu noi doar,hai serios care se baga prin primavara candva, deci fii atenta acuma Miki ce solicitam : peisaj frumos, halenbad,sauna,discoteca,mancare,muzica si bautura ca de barbatii suntem satule [:-@],ce ziceti!!!!! Mira ramai cu noi da,unde esti tu nascuta (de parca nu asi stii dar nu sunt 100 % siher) si copiii unde sunt nascuti? Mihaela cu e cu rusul tot nimic??? fiecare zi de intarziere intareste certitudinea [olala]. Monik fa-te mandra si fa-ti si tu album sa te videm. Francesko mai cere si tu bilet de voie de la Benji ptr pc. Merg sa mai beau o cafa ca is rupta de oboseala, diseara e petrecere de la lucru ptr anul trecut mancare braziliana [alcool] numai porcarii am pregatit azi pe acolo,nu stiu daca ma risc sa gust ceva [alcool]. [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url] 'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Arta medicala inseamna sa-l binedispui pe pacient in timp ce natura gaseste leacul. Fluierul piciorului este un dispozitiv de gasire a mobilei pe intuneric. Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura. Cel mai greu lucru in box este sa te scobesti in dinti cu manusa. Vecinul m-a intrebat daca poate sa-mi foloseasca masina de tuns iarba iar eu i-am spus ca da cu conditia sa nu o scoata de la mine din gradina N-are incredere in camile si in general in nici o fiinta care rezista mai mult de o saptamana fara bautura. Cine zambeste atunci cand lucrurile merg prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina... Orice bata are doua capete. Depinde din care capat privesti... Cea mai infidela amanta a omului este Speranta. Te inseala zilnic si totusi, traiesti cu ea toata viata. Probabilitatea sa intalnesti pe cineva cunoscut creste atunci cand esti cu cineva cu care nu trebuie sa fii vazut. Intuitia este o stiinta exacta. O concluzie marcheaza intotdeauna momentul in care ai obosit sa gandesti. Timpul afectat fiecarei probleme de pe agenda sedintei va fi invers proportional cu importanta ei. Hard-disk-urile sunt intotdeauna pline. N-are rost sa incerci sa faci rost de mai mult spatiu. Datele se vor extinde pana ocupa tot spatiul liber. Oamenii, ca si natiunile, vor actiona rational numai dupa ce toate celelalte posibilitati au fost epuizate. Prietenii vin si pleaca, dar dusmanii raman si se acumuleaza. Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa. Poti invata o pisica sa faca orice vrea ea. Nu e destul sa fii tu norocos, trebuie ca ceilalti sa nu fie. Stresul inseamna sa te trezesti urlind, apoi iti dai seama ca nu dormeai. Omul destept nu se joaca "laptegros" cu rinocerul. Pustiule daca stii cate prajituri am la spate ti le dau pe amandoua [:D] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Miki lasa socra ca mi-o puiat o idee,iti dau tie tema de casa,intereseaza-te ma de un pension ceva de undeva la mijlocul Germaniei [alcool][:D] sa ne putem aduna TOATE hai ce fras un wochenende numai ptr noi [olala][pk] pai nu meritam ce fras DB-ul e cu noi doar,hai serios care se baga prin primavara candva, deci fii atenta acuma Miki ce solicitam : peisaj frumos, halenbad,sauna,discoteca,mancare,muzica si bautura ca de barbatii suntem satule [:-@],ce ziceti!!!!! Merg sa mai beau o cafa ca is rupta de oboseala, diseara e petrecere de la lucru ptr anul trecut mancare braziliana [alcool] numai porcarii am pregatit azi pe acolo,nu stiu daca ma risc sa gust ceva [alcool]. [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url] 'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'
Astept ok-ul fetelor [:D]. Ma uit pe harta si apoi votam locatia [:D] Distractie placuta la party. [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai -miki in drum spre Danelutza te opresti si pe la mine macar pentru o cafeluta, doar eu stau in drum[:D]. Claudia, pai eu sunt oravitanca dar nascuta la...Odobescu. Asa si-a dorit mama, avea o prietena asistenta acolo[:D], copii sunt aici nascuti. Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006) [url="http://picasaweb.google.com/miraklucker/SkiferienSudtirolIan09#"]Poze noi.....cu noi[/url]
Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinder
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Miriluta
Si io, si io, si io vreau la discoteca [colegi][disco][disco][disco] Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)
Deci de la tine avem okeiul da! deci vii [:D],asteptam inca Miki e nerabdatoare sa inchida ochii si sa puna degetul pe harta [:D][alcool]. [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url] 'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miraklucker
pai -miki in drum spre Danelutza te opresti si pe la mine macar pentru o cafeluta, doar eu stau in drum[:D]. Claudia, pai eu sunt oravitanca dar nascuta la...Odobescu. Asa si-a dorit mama, avea o prietena asistenta acolo[:D], copii sunt aici nascuti. Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006) [url="http://picasaweb.google.com/miraklucker/SkiferienSudtirolIan09#"]Poze noi.....cu noi[/url]
Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinder
S-a facut banatzanco [pup]. [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url] 'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Citat:
citat din mesajul lui Miriluta
Si io, si io, si io vreau la discoteca [colegi][disco][disco][disco] Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)
Deci de la tine avem okeiul da! deci vii [:D],asteptam inca Miki e nerabdatoare sa inchida ochii si sa puna degetul pe harta [:D][alcool]. [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url] 'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'
Sper sa iau harta De si nu a lumii [:D] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miraklucker
pai -miki in drum spre Danelutza te opresti si pe la mine macar pentru o cafeluta, doar eu stau in drum[:D]. Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006) [url="http://picasaweb.google.com/miraklucker/SkiferienSudtirolIan09#"]Poze noi.....cu noi[/url]
Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinder
Daaa, doar sa ma urnesc si o sa ma opresc si la intoarcere [:D][pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...