Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *31* - Alaturi de Gabitza!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui sorana
Ma, io zic ca Misha face pictorial din pozele alea de la intalnire.Lucreaza zi - lumina la el si n-a terminat [:D]Sorana si Monica (6 ani)"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein
align="right" id="quote2">face opere de arta! o sa dam pe spate cand le-om vedea!chiar toata lumea-i ocupata?*************************Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA! MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">************************Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] eu mi's bolinda ...nu's ce am ...imi vine cu lesin,nu's gravi ,ca's plina de rusi ...

O sa ies mai pe seara,poate imi revin,ma intalnesc cu sora lui Diarux [:D]

Maine ma duc sa-mi vizitez noul loc de munca [alcool] ....cand ma gandesc ca am 2ani juma' de stat acasa ....gata nene pune osu' la munca ca nu mai tine ,mai ales pe criza asta ...

Azi am avut consiliu in familie si am hotarat sa-mi vand masinuta,si asa rugineste la poarta ...macar asa imi acopar ceva credite ....

 

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kokiy azi nu e program cu boli...asi e sarbatoare la palt...cu neamuri de la lacu rosu..[pk] [pk]

fete egoiste ca tine si ca Tantza nu am mai vazut...sa tineti bre rusii aia numai pt voi...si eu biata de mine care nu i-am mai vazut de hat timp...relilor...

mishaaaa???? esti pe undeva???

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

Votati Organizatia EMMA la premiile "Carol Davila"id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si acum o cantare sa va mai dezmortiti un pic...poate sunteti anchilozate de atat stat degeaba...

[bum] [bum] [batetoba] [batetoba] [cri] [cri] [harp] [harp] [cor] [cor] [roker] [roker] [trombon] [trombon]

si dupa o cantare asa frumoasa sa facem si un dans ceva...nu?

[zana] [zana] [striptis] [striptis] [majoreta] [majoreta] [ispita] [ispita] [disco] [disco] [colegi] [colegi] [aerob] [aerob]

si daca nu apareti la interval....scot [bruta] si [poc]

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

Votati Organizatia EMMA la premiile "Carol Davila"id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
si acum o cantare sa va mai dezmortiti un pic...poate sunteti anchilozate de atat stat degeaba...[bum] [bum] [batetoba] [batetoba] [cri] [cri] [harp] [harp] [cor] [cor] [roker] [roker] [trombon] [trombon] si dupa o cantare asa frumoasa sa facem si un dans ceva...nu?[zana] [zana] [striptis] [striptis] [majoreta] [majoreta] [ispita] [ispita] [disco] [disco] [colegi] [colegi] [aerob] [aerob]si daca nu apareti la interval....scot [bruta] si [poc]pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasaVotati Organizatia EMMA la premiile "Carol Davila"id="red">
align="right" id="quote2">aoleuuuuu, ce-i galagia asta? Delphinuto, vrei baeram? vrei petrecere? ehei, ia-ti gandul....numa Tanza are acces direct la disco....[pk]*************************Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA! MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">************************Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

devo, [flo]! daca te dai pe mana lui Delphi, te face bine de uiti si cum te cheama..

 

aloooo, care e blonda aici....ziceti si la mine cum e cu concursul ala de poze? pe cine sa votez? cate puncte am? hai, ca vreau sa dau puncte si nu stiu cui. relax, io n-am poze in concurs....

 

 

 

*************************

Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!

 

 

MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">

************************

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ASAAAAAAAAAAA...

dupa cum ii spuneam lui KOKIY pe mess...am dileme multeeee. de exemplu astabcu naomi nu mi-a dat pace, meditez si levitez d ecand cu stirea, si daca nebuna a pus link cu oteveu', am descoperit alta dilema....deci ...daca nikita e pregnanta (desi...si eu ca si elevii mei care e deshtepti si au crezut ca nichita stanescu e femeie si ca io imi bat joc de ei, asa am si eu certitudinea ca aceasta fiinta bipeda nikita, e barbat, da ma rog...)reiau, daca nikita e pregnanta, oare la ce odisee se va inscrie ea cu copchilu'. ca ma bag si eu ca o citesc.[bang][bang]id="red">

 

da ati vazut-o recitand din poeziile eminesciene in timp ce dbantuia prin cimitiru belu? daca nu...spuneti-mi ca va dau. sa cititi adik.

 

KOKIY am uitat sa iti mentionez ca sora mea e mica, mica s anu cumva s acalci pe ea sau sa o ratezi.[:D]sa nu ma spui ca ma omoara.

 

DELPH si whoever is interested...id-ul de mess e identic cu nicku.

 

VIO cu temele pushtanului...e greu intr-adevar. dar gasesti tu o metoda sa il atragi.

 

pupam gashca. ma duc sa ii fac baie copchilului. oare o sa ii fac asa pana la 18 ani????[bang][bang]id="blue">

 

mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">

 

[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">

poezii mai serioaseid="purple">[cit]

Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">

 

...inseamna

ca infinitul si-a gasit limite

ii zarisem grimasa

zvarcolindu-se-n catuse de fier

aripile sunt inutile acum

chiar si cenusa...

id="brown">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da adica eu de ce sa nu am acces direct la coscoteca??? eu ce am??? nu ma primeste??? sau cum???

dev vin la baba sa-ti gîceasca, sa-ti dea leacuri lecuite pt boli nemaivazute...stii tu mai bine decat mine care e cel mai bun descantec...deci sa ti-l reamintesc: sa ia una bucata handralau adica sot, care are, care nu are...vecinu, pe care il pui sa shiarba, adica fiarba 100ml de rachiu de perja sau de ce o fi....da rachiu sa fie...sau tzuica pt voi...la mine la moldova e rachiu....si se shierbe suta asta cu 4-5 boabe de chiper negru, adica piper negru. si in picioare iti pui o pereche de coltzuni, a se citii sosete, imbuibati in otet cu spirt....dai pe gat repede tachiu shert si te vari in ocheal, adica pilota. si strigi odata tare"AJUTOR!!!!" si normal ca vine sexu opus la tine sa vada ce ai....si il tragi repede si pe el sub ogheal...si inshipcitzi acoleshea ia frectiune chele pe chele....pe tati partili....si daca dimineata nu esti ca noua....sa-mi zici mie cutzu pe nume...

kokiy am cetit eu bine ca esti boland? si tii cupilu frimos si prefera cu tine....trimite-l la mine....si cu carioci,,,,ca de foame azi asta am avut la cina [pk]

kari ai intrebat ceva de blonde???? ce bine ca eu sunt bruneta vopsita blond...deci nu ma simt....urmatoarea blonda la apel...

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

Votati Organizatia EMMA la premiile "Carol Davila"id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, dragelor! [pup] Vad ca e concurs de galagie aici condus de coana Delfina, nu stiam eu de la ce imi zangane neuronu' in cap [:)]. Fetelor, eu-s obo... azi-noaptea iar m-am culcat la 04:00, azi am prestat curs de limba straina, irlandezu' meu e din ce in ce mai dragut si zambeste de ma capiaza... mi-am gasit un tinerel cu care sa-i fac viata amara lui dom' jene... ocupata eu asa [:D]! Of, tinerea asta, obositoare mai e [:D]!

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...