Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *31* - Alaturi de Gabitza!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Buna seara, dragelor! [pup] Vad ca e concurs de galagie aici condus de coana Delfina, nu stiam eu de la ce imi zangane neuronu' in cap [:)]. Fetelor, eu-s obo... azi-noaptea iar m-am culcat la 04:00, azi am prestat curs de limba straina, irlandezu' meu e din ce in ce mai dragut si zambeste de ma capiaza... mi-am gasit un tinerel cu care sa-i fac viata amara lui dom' jene... ocupata eu asa [:D]! Of, tinerea asta, obositoare mai e [:D]!
align="right" id="quote2">pe tine te doare neuronu de la zghihuitura...ca te hatzai cu altii in afara de jene...ca el e om destept si a zis cand te zgaltzai cu altu...sa te doara neuronii....pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasaVotati Organizatia EMMA la premiile "Carol Davila"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele,va pup pe toate+copii din dotare [pup]

io nu prea sunt in apele mele,da'-mi revin [:D]

 

Alaturi de EMMA [ruga]

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci, io pe cine votez? [pk]

 

 

 

*************************

Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!

 

 

MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">

************************

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kari,vezi ca ti-am trimis PM [pup]

 

Alaturi de EMMA [ruga]

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vio, am vazut.

 

repet intrebarea, daca aveti poze la concurs si vreti sa dau cu batul acolo...astept indicatii.

a, pe Sara a lui devo am descoperit-o si desigur votat-o!

 

deci, io pe cine votez?[pk]

 

 

 

*************************

Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!

 

 

MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">

************************

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
vio, am vazut.repet intrebarea, daca aveti poze la concurs si vreti sa dau cu batul acolo...astept indicatii. a, pe Sara a lui devo am descoperit-o si desigur votat-o! deci, io pe cine votez?[pk]*************************Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA! MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">************************Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
align="right" id="quote2">[pup][pup][pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai, voi dormiti la ora asta? Io nu pot... ca nu pot sa respir [q]

Delphi, daca aplic "descantecul" tau la organu din dotare, mi-e ca dupa doua tuici pot sa apelez la vecinu'. Si mai bine nu, ca e un pispiriu... Vai, de ce am renuntat la profuuuuu [q]. Mishule n-ai fost langa mine sa ma sfatuiesti de bine si acu zac pe calculator. Singurica, ca al meu invata la rusa. Il trimise-i pe al meu sa-mi cumpere nurofen raceala si gripa si saracu a cumparat toate tipurile de nurofem, ca tembelele de farmaciste i-au zis ca nurofenul nu e pentru raceala [bang]. Pentru ce-or lua astia nurofenul? Pentru mahmureala? After votka!

Deci, daca nu ma fac bine repede va bantui si scriu numai tampenii [q]

 

Si cum maine e 1 Martie, v-am adus si martisoare!

 

[tube]
[/tube]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...