Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *31* - Alaturi de Gabitza!!


Recommended Posts

Pup fetele mult! Azi am profitat ca a fost frumos afara si am scos odorul la aer... a alergat pana a ramas fara puls, iar eu m-am simtit bine de tot la soare!! [pk] Aseara am "fanteziat" la irlandezu' meu... oare gandirea pozitiva o functiona si in cazul asta?? [:D] [:D] [xinpat] [:D] [:D]

 

va doresc un inceput de primavara plin de soare si de iubire din toate partile! si multe flori frumoase si pline de parfum!!

 

[flo] [pup] [floare3][flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3][flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3] [flo] [pup] [floare3]

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Lucia_B
Buna fetelor [hopsieu].Intru pe la voi cu o felicitare de primavara, va doresc multa dragoste si lumina in suflete.Totodata vreau sa va rog sa ma ajutati cu un vot [:I].Mercik anticipat [flo].Rog moderatorii sa nu inetpreteze mesajul dat ca spam [bin]id="size1">.
align="right" id="quote2">asa, uite aici o [flo] ca ai spus buna ziua....da crezi ca merge asa sa sari gardul si sa nu treci testele....so, vrei in club? sau doar voturi?... uite io's dispusa sa dau voturi, da la surorile astea ale mele....pe care le stiu de ceva vreme si impartim bune si rele, mai laes cele grele...la cei streini....nu stiu....(nu te speria, io's asa mai nebunake....imi place sa intorc omul pe toate fetele, ca sa-l cunosc bine!)fetelor, ce faceti stilatelor??? Vio, rezolvasi soro?devo, cum mai esti? ti-a trecut raceala? kokiy, multam ca te "ocupi" in locul nostru de treburi!misho, baga munca mama, ca dupace vine copilul o sa te saturi de stat acasa!tanzo, iara fusei la disco? de, daca n-ai copii .....delphinuto, pup-o pe gabita din partea mea, ai terminat palnurile de gradinita? ca sa trimitem copii!Dodo, ce face bebelina? sa stea la "caldurica" pana la termen! ma rog in fiecare zi sa fie sanatoasa si voi la fel.umflatelule, pe unde mai trebaluiesti? ce face Mihaita? [pup] din partea mea!Laura25, multumim ca mai treci pe la noi....[pup]rohneea, la tine s-a terminat treaba...sau inca zugravesti?sorana, a trecut varcicela? marami, tu ce mai faci? ca prea putin te vad pe aici?andruska, la fel si tu? cum esti?mei, am uitat pe cineva? o [pup] dulce sa-i treaca supararea!azi am fost la terapie....acum tre sa ne intalnim cu cineva in oras....revin pe seara. sa fiti cuminti![pup]*************************Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA! MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">************************Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum fara "buna ziua" [8D], e unul din lucrurile ce m-a invatat [:-@] mama [:)].

 

Sa fiu sincera, "sarit gardul" doar pentru vot. Fac parte in alt grup.

Dar alegerea va apartine [;)].

 

Sanatate si numai bine [flo].

 

-------------------------------

Bucate [pofta]

[9cer]Luciaid="orange"> mamili di 2 [zana]Lauraid="red"> (4 oct 2005) & Evaid="red"> (1 dec 2008)

 

"...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum si la scoala tot nu ma duc!"id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aham...deci aici e cu teste pentru integrare in grup...chiar ma intrebam...

 

uite un [pup], o [flo] si un [emoticon cu martisor] de la mine pentru club.id="blue">

 

mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">

 

[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">

poezii mai serioaseid="purple">[cit]

Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">

 

...inseamna

ca infinitul si-a gasit limite

ii zarisem grimasa

zvarcolindu-se-n catuse de fier

aripile sunt inutile acum

chiar si cenusa...

id="brown">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diarux - ai inteles gresit, nu e "teste pentru integrare in grup".

votul e pentru promovarea unui serviciu in care sunt direct implicata, si am apelat la ajutorul vostru.

sorry daca va simtiti deranjate [flo]

 

-------------------------------

Bucate [pofta]

[9cer]Luciaid="orange"> mamili di 2 [zana]Lauraid="red"> (4 oct 2005) & Evaid="red"> (1 dec 2008)

 

"...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum si la scoala tot nu ma duc!"id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LUCIAAAAAAAAAA stai maica ! io mi-s noua aici , de aia intrebam! nu are nicio legatura cu tine. am vazut doar ce ti s-a raspuns si am intrebat sa stiu daca e valabil si pt mine.[flo]id="blue">

 

mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">

 

[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">

poezii mai serioaseid="purple">[cit]

Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">

 

...inseamna

ca infinitul si-a gasit limite

ii zarisem grimasa

zvarcolindu-se-n catuse de fier

aripile sunt inutile acum

chiar si cenusa...

id="brown">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lucia_B
cum fara "buna ziua" [8D], e unul din lucrurile ce m-a invatat [:-@] mama [:)].Sa fiu sincera, "sarit gardul" doar pentru vot. Fac parte in alt grup.Dar alegerea va apartine [;)].Sanatate si numai bine [flo].-------------------------------Bucate [pofta][9cer]Luciaid="orange"> mamili di 2 [zana]Lauraid="red"> (4 oct 2005) & Evaid="red"> (1 dec 2008)"...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum si la scoala tot nu ma duc!"id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">auzi, da la prima pagina ai citit? ca sa vezi ce club e aici? cu simtul umorului ultra-super-dezvoltat.relax, nu te simti prost. io chiar ti-am oferit o floare pentruca ai spus buna ziua...acum tu ce-ai inteles?si sincer, ce nu-mi place, e ca am primit multe mesaje(PM) sa votez pozele din concurs....mesaje de la persoane de pe forum, de care nici n-am auzit....nu am nimik cu nimeni, SINCER!*************************Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA! MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">************************Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asta chiar mi se pare o porcarie...unii vor sa castige cu orice pretz...

id="blue">

 

mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">

 

[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">

poezii mai serioaseid="purple">[cit]

Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">

 

...inseamna

ca infinitul si-a gasit limite

ii zarisem grimasa

zvarcolindu-se-n catuse de fier

aripile sunt inutile acum

chiar si cenusa...

id="brown">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
Citat:
citat din mesajul lui Lucia_B
cum fara "buna ziua" [8D], e unul din lucrurile ce m-a invatat [:-@] mama [:)].Sa fiu sincera, "sarit gardul" doar pentru vot. Fac parte in alt grup.Dar alegerea va apartine [;)].Sanatate si numai bine [flo].-------------------------------Bucate [pofta][9cer]Luciaid="orange"> mamili di 2 [zana]Lauraid="red"> (4 oct 2005) & Evaid="red"> (1 dec 2008)"...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum si la scoala tot nu ma duc!"id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">auzi, da la prima pagina ai citit? ca sa vezi ce club e aici? cu simtul umorului ultra-super-dezvoltat.relax, nu te simti prost. io chiar ti-am oferit o floare pentruca ai spus buna ziua...acum tu ce-ai inteles?si sincer, ce nu-mi place, e ca am primit multe mesaje(PM) sa votez pozele din concurs....mesaje de la persoane de pe forum, de care nici n-am auzit....nu am nimik cu nimeni, SINCER!*************************Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA! MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">************************Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
align="right" id="quote2">da'pe noi ne votezi?[:D]...glumesc...noi nu participam...va zic buna si la revedere..eu mi-s rupta de oboseala...imi cad ochii in gura....da'am zis macar sa va salut pe ziua d azi...pup toata mahalaua stilata si va doresc o primavara frumoasa![pup][pup][pup][pup] si multe [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
si sincer, ce nu-mi place, e ca am primit multe mesaje(PM) sa votez pozele din concurs....mesaje de la persoane de pe forum, de care nici n-am auzit....nu am nimik cu nimeni, SINCER!
align="right" id="quote2">
Rasuflu usurata,ca macar eu am zis pe fatza. [:D]

De suparat cred ca nu te-ai suparat pe mine,ca de votat ai votat dupa cate am vazut! [:D] [pup]

[:-@] Miha si comorileid="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
[flo] Vreau sa nu mai fiu diferitid="size1">id="purple">id="Comic Sans MS">
[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">
Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...