Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *31* - Alaturi de Gabitza!!


Recommended Posts

[q] [q] e cat se poate de dureros mesajul despre Emma si Aida...mi-e mila de bietul copil. Doamne ai grija de ea.

in alta ordine de idei dati-mi voie sa fac cateva [colegi] ca nu mai pot de bucurie. si intai de toate sa o [pup] de cate ori vrea pe Tantza si sa ii multumesc ca a dat adresa corecta rusilor....yesssssss au venit....

in viata mea nu i-am asteptat asa de tare. [pup] [pup][pup] [pup][pup] [pup] [pup] [pup] Tantza.....aaaa si am primit geanta....e chiar foarte faina...imi place materialul....e din ala care se curata usor, chiar daca e alba. da si asa nerabdatoare eram sa imi primesc si portia de optimism ca am desfacut in plina strada si se uitau niste kupi mai negruti asa la mine...m-ar fi luat la ei acasa.

misha nu-i bai....mai astept...eu abia azi am pus povestile la posta....sa nu te sperii ca e mare plicu da??

si sa va povestesc faza azi....intru cu sotu la o banca sa isi plateasca telefonu si imi aduc amite ca am si eu de depus niste bani pt niste chestii si pe cine sa sun sa intreb de cont???singurul nr de tel in agenda Kokiy. eu tarash dupa sot o sun....in banca lume multa care se uita la noi....eram tanda cu manda....si suna si suna si vreau sa inchid si cand colo...raspunde mandra mea si cand colo....in fundal asa se mai auzea o muzica de orchestra...plangea iubitu meu cariocicat...ii zic lu mandra cine sunt si ce vreau....ea...baiguie nu stiu ce...[:-@] [:-@] eu ii spun ia ricne sunt si ce vreau....ea imi zice ca merge greu? mintea mea stiu ca merge greu....in fine....imi da femeia ce vreau....dar nu stie cu cine sta de vb....

beyyy mandra floarea 3 scaieti.....cum dai tu coante si alte cele la lumi fara sa stii exact cu cine stai de vb??? si ii multumesc in stilul meu caracteristic, moldovenesc....si se lumineaza si ea cu cine a talk-uit [alcool] [alcool]

 

 

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

Votati Organizatia EMMA la premiile "Carol Davila"id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Delphinas ...avand in vedere ca era vorba sa pui ceva bani in cont nu era nici o problema [:D] ...nasol ca nu era contul meu sa ma bucur de primire,era al altcuiva [:D]

 

Pai treaba fu asea ...dupa ce am intrat in casa cu kupilu' urlatel ,ca-l luasem fortzat de la uta-uta(aia din curte)ca-mi inghetase tartitza ...suna si telefonu' ...il gasesc intr-un final aruncat pe sub birou si raspund ...DA ...AAA ...CINEEeee ?...se auzea un mormait ...bdssdffkjfg ...apoi in sopta "sunt Veronica de pe DC" ...AHAaaaa ,Siii ...tot in soapta(si in fundal la mine urlete) vreau si eu contul lui cutare .... Eu:ia-l de pe DC ...iar in soapta ..."nu's acasa"(eu credeam ca'i cineva de pe buda de se auzea asa [alcool]) ...OK ...stai ca intra greu .... si-i dau intr-un final ce vrea ...si cand imi multumeste intr-o moldoviniasca di la Vaslui imi sclipeste neuronu' si ma luminez ...Aaaaa,Delphinuto tu esti mama ...aha ...bine ti pup ,pa [:D]

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce ca se uita aia de la banca la mine ca la felu 15 si ma cauta de carii in gura....ca iti spusesem odata ca sunt delphinas....si aia se uita cash la mine mai vrei sa si urlu.

nu-mi permiteam sa il intrec pe iubitu meu carioca...eram in transa ascultand cantecelu lui de dragoste....

beyyy chiar asa moldovineste am vb???

da zii de nu ti-a placut....

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

Votati Organizatia EMMA la premiile "Carol Davila"id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna fetelor.

ce durere pe Emma si Aida...si io ma plangeam azi ca mi-e rau....[bang] ma rog ca DD sa ii aduca eliberarea caci e cumplita suferinta copilei! e nedrept, NEDREPT DOAMNE sa se chinuie asa un copil, nevinovat....

 

Delphinuto, trebuia sa profiti de ocazie sa-i ceri codul pin...[pup]

io n-am nimik nou, doar un virus de gripa imi da tarcoale...o fii de la rusi?

devo, cum mai esti? trimite gripa aia in Siberia, la Polul Nord....

Vio, saru'mana! [pup]

 

restul fetelor, responsabile cu munca, copii, barbatii, cratita, si alte cele....va [pup] sa aveti spor!

 

misho, nu te-ai mutat de tot la servici? aseara ma gandeam ca te antrenezi alturi de americani...poate pleci in armata! si pe tine[pup]

 

 

 

*************************

Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!

 

 

MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">

************************

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca nu m-am mutat la serviciu ca tre' sa-mi aduc un pat [:D]

 

Seara buna frumoasele mele nebune [pup][pup][pup][pup]

 

Daca sinteti de acord haideti sa-i mai fim inca o data alaturi Emmei si Aidei in noul capitol, sa simta cit de mult le iubim si ca sintem si le vom fi alaturi in fiecare zi.

 

 

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O FLOARE PE NUME EMMAid="size5">

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...