Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CUM V-ATI CUNOSCUT SOTII?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro
Citat:
citat din mesajul lui gabitzam
Ne-am cunoscut pe net. Vazut, placut, insurat, facut doi copii [:D]
Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
[url="http://picasaweb.google.com/gabriela.marin/"]Poze noi cu puiul mare, Andrei-Stefan (25.05.05) si puiul mic Raducu(06.06.2008)[/url]
Suntem in concurs la [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=11"]Clipe de viata 2008[/url] gab1 si gab2
La fel si noi dar cu un copil :) Ce mari sunt copiii Gabi! Raducu e un dulce si jumatate, nu l-am mai vazut in poze de cand s-a nascut! Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005) [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful. If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent. If he is both able and willing, then whence cometh evil? If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious
La fel si noi [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu eram studenta in penultimul an si stateam intr-o garsoniera. Mergeam des in caminele studentesti pe la prieteni. Sotul meu terminase facultatea, lucra deja, si isi gasise un loc intr-un camin.Intamplarea a facut sa stea in camera cu un foarte bun prieten de-al meu, pe la care eu mergeam des in vizita. M-a atras la el modul in care vorbea. Povestea e lunga, s-a lasat greu cucerit.[:D] Am organizat tot felul de intalniri (cu prietenii) unde l-am invitat si pe el,am invatat chiar si sa fac clatite (aflasem ca-i plac tare mult) si nimic...nu dadea nici un semn ca i-ar place de mine. Intr-o seara am mers in camin, la baieti in camera, sa ne uitam la filme pe calculator, a stat langa mine toata noaptea, dar...nimic . S-a facut tarziu, am plecat acasa, s-a oferit sa ma conduca. Eu nu am prea vrut, deja ma sictirisem, nu-mi mai trebuia. Dar a insistat, m-a condus, l-am poftit sa intre un pic inauntru...si de atunci suntem impreuna. Azi am implinit 3 ani de casnicie. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ma gandeam zilele acestea la un astfel de subiect. Gand la gand cu bucurie[flo]. Eu mi-am cunoscut sotul in 2002- in septembrie, in anul cand am venit in Bucuresti, prin iulie am venit. L-am cunoscut intr-un moment f crucial din viata mea, a venit la timp, stateam cu chirie, imi cautam un loc de munca,eram si cu facultatea, stai cu gazda in casa si in final sa iti dai seama ca prietena pe care o considerai ca pe o sora nu era asa de buna cum parea. Si la noi a fost o adevarata telenovela, nu intalnire propriu-zisa, ne-am cunoscut in Cismigiu, "lipeala" ne-a facut-o Bobita, cainele gazdei, eram cu fata gazdei, pe atunci o pustoaica de 13 ani, cu asa zisa mea prietena si cu cainele in parc. Sotul meu, ca sa se aproprie de mine a inceput sa vorbeasca cu cainele, sa ma intrrebe cum il cheama, dar in gandul lui exact ca in scena cu "Bubico" al lui I.L. Caragiale, numai de caine nu avea el chef. Am luptat ptr relatia noastra, ca invidiosii vroiau sa ne desparta si iata-ne ca anul acesta facem 7 ani, Doamne cand au trecut! AURA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am cunoscut la copiator la servici! Firma mare, copiatoarele si faxurile de la mai multe etaje erau intr-un singur loc. Ne mai vazusem noi la o petrecere de firma, el ma observase de cateva ori pe hol, la fel si eu da de... copii timizi, pe la vre-o 30 de ani!, nu vorbisem nimic! Asa ca, daca tot eram noi doi singuri la copiator am hotarat eu sa intru in vorba. Da nu prea m-a bagat in seama. Dupa cateva saptamani, din nou singuri la copiator, intra el in vorba cu mine si se si prezinta da eu nu retin decat numele de botez! A doua zi ma invita la masa. Cand se face ora sa iesim il sun sa-l intreb unde ne vedem, da nu-l sun pe el ci pe alt coleg cu acelasi nume! Ei pana la urma am iesit la masa, si de atunci cu multe aventuri intermediare, suntem impreuna de peste 10 ani! cristiama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La ski, in casa de la munte a unui prieten comun. Apoi nu ne-am mai vazut cateva luni, pana vara la mare. Eu eram cu cortul, el venise pe plaja, incepuse ploaia si l-am invitat in cort si in cort a ramas tot week-endul. Apoi dupa o saptamana, m-am mutat la el, dupa un an ne-am casatorit si apoi au inceput sa vina bebeii [:D] Roli mami de Andrei [copil](16 ianuarie 2008) si Marc [bonjovi](9 iunie 2006) [url="http://www.flickr.com/photos/14037522@N04/sets/72157603790736786/"]ANDREI[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/14037522@N04/sets/72157603794082565/"]MARC[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/14037522@N04/2472556291/in/set-72157604930822343/"]VACANTELE NOASTRE IN 4[/url] [url="http://community.webshots.com/user/horianap"]BAIETII MEI IUBITI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un club din Bucuresti. Eu atunci eram in capitala, el..in vacanta in Romania. Am stat in noaptea aia in club impreuna, iar a doua zi el a plecat acasa, la Londra. Au urmat doua sptamani de chat pe net, dupa care m-a cerut de nevasta. I-am zis, intr-o doara "da",a venit de urgenta la Bucuresti, ne-am casatorit, si ne-am intors la Londra. Dupa aia au urmat bebelushele,care acum au sase ani si aproape jumate si doi ani si trei luni. Nu am fost nici macar la o intalnire cu el,insa asa a fost sa fie. Bine, am mai avut certuri, bocete in casa, insa, per ansamblu, nu regret nici o secunda pasul facut. Este un om de nota 20 ( ar fi de 30 daca ar fi ordonat [:D]),ma iubeste pe mine la disperare, pe fete la fel, muncim amandoi de ne sar capacele, am realizat multe, extrem de multe si nu ne lipseste nimic. Adica ne cam lipseste timpul, dar o rezolvam noi si pe asta, prin vacante, pe care le avem destul de des. Cristina ,Iasmina Timeea si Georgia Helia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stateam in aceeasi scara,eu la etajul 4 iar el la parter,el era implicat in alta relatie cu o femeie cu 17 ani mai in varsta.ea a plecat la munca in italia,si pe data de 8 martie intr-un bar ne-am intalnit ma pupat mia urat la multi ani si ne-am vazut de drum.cand am ajuns acasa am scos catelul la plimbare,culmea iesise si el,am intrat in vorba si ne-am cunoscut mai bine,fara a merge mai departe,mi-a explicat care era relatia lui cu acea femeie,nu voia mai mult,el isi dorea copii,o sotie si un camin.si am fugit impreuna.a fost frumos...[olala]atunci.acum lumea ma condamna pe mine ca am distrus casa unei femei.dar daca el pe mine m-a vrut si eu pe el?oare am GRESIT?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...