Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CUM V-ATI CUNOSCUT SOTII?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Well , firea mea pragmatica imi spune ca luand in mana bilele iti dai seama care e cea "incriminata"[:D][:D] Punem 6 bile intr-un taler , 6 in celalalt . Din cel care atarna mai greu/usor punem 3 bile intr-un taler , 3 in celalt. Dintre cel care atarna mai usor luam cele 3 bile iar 2 dintre ele le punem la fel , una intr-un taler , una in celalalt. Daca sunt egale ca greutate bila este cea restanta, iar daca nu , e una din taler "Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc " ***Fur is for petting** http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100 http://www.flickr.com/photos/greecky/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar vreau sa subliniez ca prima "proba" nu a fost problema cu bilele, nici baletul (cultura, adica) ci cea cu magarii si asinii. Nu a contat faptul ca nu stiam sa-i deosebesc ci faptul ca am suportat relativ bine ca cineva sa rada de mine. Facand mereu aceeasi gluma, spunand mereu "Uite alt magar alb..." si razand de fiecare data in hohote. Si in public...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fomalhauti, sotul tau chiar e special daca deosebeste de la distanta un magar de un asin, pentru ca diferentele nu sunt evidente pentru un "profan". Eu mi-am cunoscut sotul dintr-o greseala. A lui. A trimis aiurea un e-mail cu un contract, care a ajuns la mine din cauza asemanarii numelui meu cu cel al destinatarului initial. Eu am trimis mailul inapoi catre el, spunandu-i ca mesajul nu imi e destinat, in semnatura erau si numerele noastre de telefon de la serviciu... Au mai urmat cateva e-mailuri, apoi vreo doua telefoane si peste 10 zile de la prima intalnire ne-am casatorit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
El, actual sot,vecin cu verisoara mea.Diferenta de ani dintre noi e de 6 ani si un pic.Intotdeauna cand il vedeam salivam, ziceam ca este cel mai frumos barbat de pe fata pamantului(dar eu sunt o piscoata, nu se uita el ,,bunocul'' la mine...).Ajutata de verisoara,pus de-un chef de Revelion, ajungem amandoi la Revelion, din ,,intamplare''[:D].am simtit ca lesin cand i-am simtit prima data parfumul,cand m-a sarutat prima data...m-am indragostit pe loc, doar oricum era cel mai frumos barbat, care SE UITA la mineee[alcool] dupa 3 zile mi-a spus ca ma iubeste, iar a patra zi m-a intrebat daca vreau sa fiu sotia lui.DA, bineinteles...ei n-a fost nunta chiar atunci (din motive de terminat facultatea etc), ci a fost anul trecut. si de la acel revelion a trecut 4 ani si 2 luni, ne iubim pana la cer si inapoi, totul ii perfect ca-n prima zi... acuma sper sa largim familia cu un bebe in burtica... frumoase povesti am citit.......sper sa mai citesc si altele toate vin la timpul lor si nimic nu este intamplator . . .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prima si prima data in clasa a noua de liceu, veniti la cel mai tare liceu din oras, din cartiere diferite. Am fost colegi de clasa doi ani in care ne-am ignorat reciproc, dupa care intr0a 11-a clasele s-au despartit si atunci ne-am cuplat noi. Prima intalnire a fost "hai in parc de 1 Martie"...hehe....tocmai se facura fro 17 ani de la ziu aia...DUpa aia am mers la facultate impreuna, dupa facultate ne-am mutat impreuna cu chirie ... si tot asa.... Mina si Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati din:09.09.2004 [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655"]cronicile vizigotului[/url] Some people dream of success...while others wake up and work hard at it
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...