Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (116 )-si noi alaturi de Emma


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am ajuns de la lucru, am hranit copilu si l-am trimis la plimbare cu tanti. Ce bine e sa mananci linistita [:D]. Ada, iaca vin io sa-ti alung deprimarea. Daca ramane intalnirea pe vineri vin, asta in conditiile in care nu apar "surprize". Cine mai vine? Clau, cum mai esti? Alina.a distractie placuta sa aveti. Sa schiezi mult si bine. CristinaM, cred ca abia astepti sa nasti! Cristiana, foarte urata treaba cu spitalul, cred ca daca era asa faceam scandal monstru, mai ales ca nu erai singura. Bine ca e bine David acum. Carmen, Ildy, Niko???? Alina, sa-mi spui daca ti-e bun costumul, ca io is curioasa [:D]. Gabi, tot pa pizza ta mi-a stat gandul zilele astea [pofta], cu toate ca rar mi-e pofta pe pizza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt in stare de soc. Am ruptura de ligament incrucisat la genunchi. In concluzie trebuie sa ma operez. M-am si programat in 2 aprilie pentru artroscopie...M-am dus la ortoped , pentru linistea mea, am fost nehotarata pana in ultimul moment daca sa ma duc sau nu ca nu am avut cine stie ce dureri...Speram sa imi spuna ca am doar intindere de ligamente.[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor multumesc pt urarile de ziua mea [flo]. La multi ani si celorlalti sarbatoriti ! Eu am cazut in oala disperarii(sper sa nu citeasca Miha sa ma urecheze [:)]).De cand cu Serban racit ,cu febra (saptamana trecuta)si acum in refacere sunt terminata.Noptile nedormite,zilele cam tot asa(doarme foarte putin si tare rau)in plus miorlait si plictisit si mucit si numai in brate si mofturos la mancare , mi-am vazut viitorul tare sumbru.Daca trebuia sa mai merg si la servici cred ca ma apuca plansul.Inca nu stiu daca voi merge sau nu. Flavia felicitari pt Mark. Gabi felicitari pt Maria. Gabi gratareala zici? Ada am sa pun poze. Cristina asteptam deschiderea lui Obi.Insanatosire lui David.Urata experienta. CristinaM tinem pumnii pana in 10.Endometrioza e tare urata.Doamne fereste. Cristinacsa tu ce mai zici? [pup]celorlalte Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [bebic] Serban Andrei(11.06 2008) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele,noi azi am fost ocupate cu serbarea de 8 martie. GABI imi pare rau de asa veste [bang] Cristiana si Carmen vad ca si voi ati tras cu bolnaviorii [bang] ALINA super surpriza [pk] CRISTINA hai ca incepem cu majoretele in curand !!! Si ... nu mai stiu ce si cui voiam sa zic [bang]
MONI [gravi] 16s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1#date"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"
[url="http://www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html"][cit] [/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4"][disco] [/url][url="http://autori.citatepedia.ro/de.php?a=Ileana+Vulpescu"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, acum am vorbit cu o mamica din Simeria, Hunedoara, care e insarcinata in 7 luni si mai are o fetita de 9 ani. A zis ca merge la control in fiecare luna, ii face dr. echo gratuit ca stie ca nu are posibilitati. Este foarte saraca, locuieste cu sotul si cu fata in chirie, intr-o camera, pt care platesc 250 ron/luna. Fata cea mare merge la scoala, e clasa a IV-a. Zicea ca sunt foarte saraci si nu au de niciunele, orice ajutor e binevenit. Eu o sa-i trimit ceva hainute pt bebe (din cele pregatite pentru Dora [:D]), cateva jucarii de plus sau zornaitori si vreo 50-100 ron, ca mai mult nu-mi permit nici eu (ca acusica vine atentia pt doctor, moase...stiti voi). V-am spus asta in eventualitatea in care vreti si puteti si voi sa contribuiti cu ceva, sa-i facem un singur pachet. Ma ocup eu de tot, si de ridicat de la voi si de trimis. Pupam bolnaviorii [pup] [gravi] 37+ cu [*] [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Mara[/url] 18.01.2007 si bebe Dora la purtator
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Trocan am fost la Ploliclinica speciala - de la Boul Rosu. La judetean o sa fie interventia, acolo opereaza dr. Cica dr. asta e cel mai bun pe articulatii. Inaintea mea a fost o tipa din Lugoj. Si ea tot ruptura de ligamente ( mi-a zis dr)la schi a avut. De la Lugoj a venit cu diagnostic de fisura de menisc. [bang] La ea cred ca a fost mai nasol ca schiopata. Eu merg normal , doar o mica jena. Si am mai fost si tot pe tocuri la lucru in fiecare zi... Bine ca nu mi s-au rupt amandoua ligamentele incrucisate ca adio schi. Dr. m-a asigurat ca daca ma operez, iarna viitoare pot sa schiez. Sezonul asta adio schi[bang]. Am sperat ca mai bagam o tura laStraja sau Arieseni... Mi-a zis dr. sa fac gimnastica cu saculeti de 1 kg la glezna, zilnic 100 de exercitii. Apoi pot sa fac si 200 daca vreau , si pot sa pun si saculti de 2 kg [alcool] Mama ce picioare o sa fac!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, imi pare rau de tine! [:(] Si io care faceam misto de tine [bang][:D] Nasoala treaba! Da si dupa ce picioare vei avea [olala] Carmen, imi pare rau si de tine ca ai cazut in butoi! Iti doresc sa te refaci cat mai repede, iar lui Serban multa sanatate! [pup] Cristiana, urata experienta [alcool] Sanatate multa lui David [flo] Alina, [olala][olala][olala] ce sot ai! Asta da surpriza [flo] Ada, zici ca te deprima absenta noastra de pe forum? [:D] Flavia, tu esti mai bine?[pup] Moni, lasa lenea si pune poze de la serbare [:D] CristiR, as participa si eu cu ceva dar crede-ma acum sunt intr-o mare, mare criza [bang] No mesajul asta l-am scris acum o ora si ceva si de atunci stau la telefon cu o fosta colega [:D] Mi-e asa de drag de ei ca nu m-au uitat, zi de zi ma suna cate unu si ma topesc cu totu cand ii aud ca-mi spun ca le e dor de mine...offff da si mie mi-e dor de ei [q] No ca am cazut in butoi [bang]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...