Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

nasterea la Spitalul judetean Ilfov,fost Titan (2)


Recommended Posts

da, pai stau cuminitica acasa, doar ca ma plictisesc groaznic [:D] vroiam sa te mai intreb daca stii cumva cat a dat nasa ta pentru nastere si cui a dat...incerc sa-mi fac o idee sa vad cam cat trebuie sa "cotizez" oricum daca deja de a doua zi s-a dat jos din pat si a mers inseamna ca nu e chiar asa de rau cu operatia...e nasol ca n-ai voie sa bei nimic, eu beau multa apa, mai ales cand e cald...cu nemancatul rezist, dar la sete e nasol de tot... ce mai face bebele tau? al meu zici ca da petrecere acolo in burtica, incepe sa se miste foarte mult si il simt mult mai puternic ca inainte...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

peta- bebe al meu face si el tumbe (cand are chef, ca e tare smecher inca din burtica, nu are program) eu acum sper ca la urmatoarea eco sa imi zica ca s-a intors, eu sper ca nu voi ajunge sa fac cezariana[alcool]. Despre bani deocamdata stiu ca a dat toti banii dupa, inclusiv anestezistei... de scoruri exacte inca nu am vb cu ea. (iti trimit pm de indata ce discut cu ea pe tema asta-sa se acomodeze un pic cu bebe) [pup]
[gravi]31+ cu [baietel] Eric Nicholas [olala][olala][olala]AMR 8+ pana vine [copil]mic si iubit [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [url="http://picasaweb.google.com/grety.niku"]Pozici[foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bebe al meu inca nu s-a intors, ca mi-au zis data trecuta la eco exact in ce pozitie e, si acum il simt tot acolo...s-ar putea sa se intoarca mai tarziu..bine, la mine nu conteaza daca tot fac cezariana... ok, cand afli ceva de scoruri, trimite-mi PM ..multumesc mult [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
si eu m-am hotarat sa nasc la ilfov, m-am hotarit ptr dr tarig. mi s-a parut ok prima intalnire, consult si analize de facut. daca stiti ceva de preturi recente la dl dr sau in general la nastere in ilfov, informati-ma si pe mine, va rog. multumesc! eu [gravired], cu [fetita] (DPN 27.08.2010), andi [bat] si tati [roker] _________________________ [url="http://traduceri-asistenta.webs.com"]traduceri si asistenta[/url] ________________________ "Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 2 months later...
Buna.Eu am nascut la Titan,prin cezariana cu d-na dr Brasoveanu,pentru care am tot respectul,m-a ajutat mult,mi-a fost alaturi toata sarcina,in special in ultima perioada cand am avut ceva probleme si trebuia sa merg la control de doua ori pe saptamana.Nu mi-a luat nici un ban pentru asta.Referitor la spital,comparativ cu ce-am auzit de celelalte,la Titan-Ilfov e chiar ok,asistentele se poarta frumos cu tine,bineinteles ca le mai dai bani,din pacate asta-i realitatea peste tot.Am citit cam tot ce s-a scris aici despre operatia de cezariana si nu am ce sa mai adaug in plus.Daca aveti intrebari,va raspund pe privat sau aici (depinde de intrebare).Sanatate multa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui rose80
Buna.Eu am nascut la Titan,prin cezariana cu d-na dr Brasoveanu,pentru care am tot respectul,m-a ajutat mult,mi-a fost alaturi toata sarcina,in special in ultima perioada cand am avut ceva probleme si trebuia sa merg la control de doua ori pe saptamana.Nu mi-a luat nici un ban pentru asta.Referitor la spital,comparativ cu ce-am auzit de celelalte,la Titan-Ilfov e chiar ok,asistentele se poarta frumos cu tine,bineinteles ca le mai dai bani,din pacate asta-i realitatea peste tot.Am citit cam tot ce s-a scris aici despre operatia de cezariana si nu am ce sa mai adaug in plus.Daca aveti intrebari,va raspund pe privat sau aici (depinde de intrebare).Sanatate multa!
Salut ,si eu voi face cezariana pe 16 .05 si vroiam sa te intreb mai multe pe privat,dar vad ca nu ai adresa atasata.sper sa putem vb,ms mut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...