Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sindrom Turner


Recommended Posts

asa am inteles si eu din cate mi-a spus,dar a zis ca va putea avea pe cale naturala copii atata timp cat isi va respecta tratamentul.in loc sa aiba cromozomi xx(femeile) ea are x0.cauta pe net ce tip de turner ai dupa datele pe care le cunosti.oricum nu toti medicii din romania pun diagnostice corecte.pe ea au dus-o in strainatate.[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...
Buna! Scuze ca nu am mai intrat pe site si nu am vazut pana acum ce mi-ai scris. De data asta a fost randul meu sa fiu emotionata pana la lacrimi. Ma bucur foarte, foarte mult daca acum vezi putin mai optimist lucrurile[:)]. In legatura cu plantele pe care le-am luat eu, imi amintesc ca doctorul de care ti-am zis mi-a prescris doze mai mici decat cele indicate pe prospect( avand in vedere ca luam zilnic din fiecare), dar exact cat nu imi mai aduc aminte...Pe de alta parte nu mi le-a prescris pe toate din prima luna.Poate ar fi bine sa mergi la el la o consultatie...Atunci cand am fost eu venea in mai multe orase o data pe luna. Am incercat sa gasesc nr de telefon dar nu-l mai am din pacate..numele lui e Ovidiu Muscoi si cautand pe net am gasit si un website: http://www.bio-natura.ro/.Daca nu reusesti sa ajungi la el , atunci cred ca e ok sa citesti cu atentie prospectele,si eventual sa intrebi si farmacista.. Te pup si sper sa mai vorbim curand [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...