Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CAND SOTUL ZICE;DRAGA TE-AI FACUT CAM URATA?!!!


Recommended Posts

ai ramas gravida,si ce daca te-ai ingrasat un picut,sanii s-au marit[:D]super,ai nascut ai trecut prin dureri pe care nu t'i le'ai imaginat,ai alaptat,poate ai stat treaza zile si nopti ai trecut impreuna cu bebe prin colici,raceli,si multe altele[bang][bang][bang][bang]si te trezesti ca la un moment dat sotul tau zice:te-ai cam ingrasat,uite ai facut si riduri,si ti-a cam ramas un pic de burtica,si la urma urmei pari imbatranita de vreme!!!!!ce faci cum te simti???[q][q]asta imi spune mie sotul dimineata cand ne trezim in loc de buna dimineata.am doar 24 de ani cum sa fiu batrana?am 49kg si abdomen plat,cum sa am burtica si sa fiu grasa?riduri un fleac folosesc creme,eu ma uit in oglinda si ma vad O MAMICA SEXI[:D][flo]de ce el vede lucrurile in acest fel??voi aveti aceste probleme?care este motivul sotilor de a spune asa ceva mamei copilului lui?SA FIE ALTA??sa vrea altceva?cum treceti cu bine prin asa ceva?un sfat;considerati-va mereu orice ar fi frumoase sanatoase si pline de viata.[flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hai, mai, m-ai facut sa rad. La 24 de ani batrana?? Riduri?? Nu-mi vine sa cred!! Eu am cam cu vreo 10 ani mai mult decat tine...si sotul ma vede provocatoare, fata mea imi zice ca-s cea mai frumoasa mama iar eu radiez in fiecare zi, chiar daca sunt usor botita si necoafata, chiar daca ies pe usa in fiecare dimineata cu haina pe brat si cu o cizma pe jumatate incaltata, chiar daca rujul mi-l aplic in drum spre serviciu... Eu ma simt minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Urata??!!! Nu ma simt urata si nici nu mi-a spus vreodata ca as fi chiar daca am avut 85kg sau 55kg.I-am facut trei copii si pt el asta ma face cea mai frumoasa femeie,am mainile mai aspre,am si riduri ,ceva colacei si ...?!? care-i problema,el ma vede frumoasa pt ca el ma vede cu ochi de indragostit in continuare ,si eu il vad pe el cel mai cel dintre toti cei fiindca il privesc cu ochii sufletului. Prefer sa nu comentez spusele sotului tau,te-a ranit el destul nu vreau si cuvintele mele sa-ti provoace o rana in plus,de aceea ti-am prezentat doar cum e intre noi doi. Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/ralualexandrei/album?.dir=/2037&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//f2.pg.photo"]album no1 [/url] [url="http://community.webshots.com/user/ralualexandrei100"] album no2[/url][url="http://community.webshots.com/user/andraaa"] albumul no3[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca un sot ar trebui sa spuna asa ceva sotiei si mamei copiilor lui. Mi se pare de o cruzime fantastica. Mai ales ca tu ai doar 24 de ani! Cum sa fii batrana la varsta asta?? E o nebunie sa crezi asa ceva! Daca imi zicea al meu asa ajungeam la alte alea [bruta]. Si el ar avea motive ca eu la 28 de ani am ramas cu TOATE kg din sarcina (am 80...m-a luat cu 59) si am multe complexe din cauza asta. Nu ai de ce sa te simti asa. Incearca sa discuti cu el sa vezi de unde vine ideea asta ca ai fi "uratita" inainte de vreme. [flo] mamik de [bibe] [url="http://picasaweb.google.com/denisamik"] Denisa Maria [/url] (20.07.2007) A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit [url="http://www.tickerclub.com/cache/42ee662a1f.png"] AMR putin [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravo asa va vreau sa va simtiti minunat in pielea voastra,da sunt de parere ca e o remarca destul de urata,dar cred ca indiferenta mea il face sa se simta mizerabil.i-am spus ;nu iti mai convine????cauta-ti draga pe alta,poate altul ma va vedea frumoasa se va gasi si unul pentru mine,nu?dar sa ajungi la divort de la un asemenea motiv?mi se pare aberant....[flo][flo]cum am mai spus eu ma vad frumoasa in oglinda si cred ca destul de sexi,pe strada barbatii intorc capul dupa mine sau ma fluiera chiar daca sunt cu 7 cojoace pe mine..si ma simt bine cand sunt admirata..[:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

foarte urat din partea lui, daca ti-a spus-o la modul serios !!! iar ca gluma e cu atat mai deplasata...auzi la el, dimineata la prima ora iti serveste dragalasenii din astea... cum ar fi sa-i spui si tu lui : draga, ai chelit, ai facut burta, in pat nu ma mai satisfaci, te-ai ramolit, etc. ?!?! ia incearca, sa vezi, ii pica bine ? Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca, din ce povestesti tu, relatia voastra nu este tocmai roz; el iti reproseaza ca nu mai esti pe placul lui (nimic rau in asta, as zice eu, are tot dreptul sa spuna macar ce simte), tu il indemni sa-si caute pe alta...incet-incet va indreptati spre despartire. Daca asta este ceea ce-ti doresti, esti pe drumul cel bun. Si nu poti spune ca nu stii cum stau lucrurile, din atitudinea lui. Atfel, nu vad la ce ti-ar folosi exemple din casniciile fericite ale altora, pentru ca am vazut ca ai inteles si singura ca ceea ce se intampla la voi nu e chiar ok.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...