Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CAND SOTUL ZICE;DRAGA TE-AI FACUT CAM URATA?!!!


Recommended Posts

Anca,sincera sa fiu,ceea ce fac,fac ptr ca asa vreau eu,(100% decizia mea)nu ca sa-mi tin barbatul langa mine...barbatul poate pleca sa ai dublu size la sani,buzele ala Angelina,dos ala Lopez,s.a.m.d,dar acea "mica observatie",m-a intaratat si mai mult,de ani de zile imi doream o astfel de interventie chirurgicala...Preturile sunt intre 8-10 mii$,destul de piperat,ce sa zic;-)Dar imi este atat de teama de durere,am inteles ca primele zile sunt insuportabile,imi este groaza,sper sa se merite;-)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cand si daca un barbat isi iubeste sotia (si viceversa) o vede cu sufletul nu cu ochii! Scuza-ma, nu vreau sa te supar, dar poate ca nu mai simte ptr. tine ce a simtit candva... Eu (de ex.) sunt o slabanoaga, nici macar gravida nu am reusit sa pun cateva kg (avem vreo 45kg. cu 2 sapt. inainte sa nasc!!! [bang] ) si sotul meu nu a spus vreodata nimic cu referire la felul cum arat. El, in schimb de 6 ani s-a cam ingrasat, dar eu tot sexy si frumos il vad. Il iubesc asa cum e. E un om extraordinar de bun si generos si intelegator si e intotdeauna acolo ptr. mine si asta conteaza, nu cate kg. in plus sau in minus ar avea. _____________________________________________ Victoria Isabella [fetita] http://picasaweb.google.ca/nadia.boga/VictoriaIsabella02
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desiree,de acord cu tine,dupa nastere eram atat de deprimata,fugeam pe langa oglinda,nu vroiam sa ma vad nici trecand pe langa niste amarate de geamuri,dar intotdeauna sotul meu m-a vazut cea mai frumoasa,sexy,eram femeie,asta il innebunea cel mai mult(eu inainte de a ramane insarcinata aveam 47-48 kg),in timpul sarcinii nu cred ca m-am ingrasat mai mult de 16-17 kg...Nu am fost niciodata complexata,dar ma uit cu atata invidie la toate cele care sunt"implinite)-stii la ce ma refer-ani de zile pot spune ca m-am gandit la aceasta interventie,ultimul strop a fost cand sotul intr-o seara a remarcat(ca o gluma),ca nu mai sunt atat de voluptoasa...si da-i bice acum,am pus mana pe telefon,am facut programarea... Nu voi putea spune ca ma va iubi mai mult sau mai putin,are momentele lui(este ardelean,nu prea fac complimente),cand este atat de "gura sparta",imi face complimente incat ma apuca ameteala,dar sigur ceva se va schimba,in bine,in rau,cine stie??Sa speram ca tot raul spre bine...Ce as face in caz ca zilnic mi-ar reprosa ca m-am ingrasat,uratit,tampit sau alte insulte??I-as pune bagajele la usa,i-as toca si ultimul banut pe dosul meu,si l-as numi istorie...Nu am nevoie langa mine de un badaran si un prost crescut,iubeste-ma ptr ceea si cine sunt...Dar m-a ferit D-zeu pana acum de astfel de comentarii;-)In caz de o glumita nesarata,intotdeauna i-am taiat-o foarte scurt si politicos,a doua oara nu a mai indraznit,stie ca nu are replica;-)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frate ce badaran! Eu am 30 de ani si in sarcina am luat in greutate foarte mult pentru o persoana de dimensiunile mele (1.56m) 30kg. Am facut vergeturi si celulita ba chiar am capatat si cateva fire albe in podoaba capilara. Sotul meu nu mi-a reprosat nici un moment schimbarile. Ba chiar imi demonstreaza cat de atras de mine este destul de des. Ne iubeste pe noi, "gagicutzele lui", foarte mult. Asta ar fi culmea sa-mi spuna asa ceva, cred ca i-as intoarce spatele instant. Infatisarea exterioara este trecatoare, nu cred ca el a ramas la fel ca atunci cand v-ati intalnit. Si ce isi imagineaza ca va ramane tanar o eternitate? Eu i-as da un sut in dos sa se duca unde o vedea cu ochii, si se va ocupa viata sa-i demonstreze cat de prost este. Pastreaza-ti respectul pentru propria persoana, si increderea in tine. Daca el nu iti vede frumusetea nu inseamna ca toti vor fi la fel de orbi si prosti.[flo] Madalina mami de [bebic] Isabella Andreea http://www.picasaweb.com/bogdanmabo http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124758 "Dumnezeu are numai 2 maini, de aceea a creat mamicile"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorenyy, io am trecut de la cupa B la C in mod natural, dupa nastere si alaptare.. inainte i-as fi vrut mai mari.. acum mi-e asa de dor de sanii mei mici, de camasile si bluzele care stau foarte elegant pe sani mai mici. Sanii mai mici dau un aspect tineresc! Nu inteleg de ce isi doresc femeile sani mari. Ti-as da de la mine daca as putea.. io nu mi-as incarca cheltuielile cu o facura de 8000 de parai pt un moft, mai bine as pune banii aia in contul copilului nu se stie cand ai mare nevoie.. Dar e parerea mea, fiecare face ce vrea cu banii lui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu,stiu,stiu,[bang]nu va contrazic fetelor,aveti perfecta dreptate,dar....deja a devenit obsesie,sunt foarte constienta de urmari,stiu ca la 8-10 ani vor trebui"reinoiti",cunosc riscurile,dar ma poti scoate din ale mele?[bang] De atata nebunie,am schimbat si data programarii,voi merge miercuri,atunci ma voi decide cu adevarat[q] Majoritatea fetelor pe care le cunosc,mai apropiate,au trecut prin aceasta interventie,imi explica foarte entuziasmate cat de mult li s-a schimbat viata(nu ca as avea nevoie de schimbari,chiar deloc,am o relatie superba cu sotul meu),dar totusi,vreau ceva...Vreau sa fiu mare[:-@] Va pup....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa te dezamagesc, Lorenyy, insa poate ar fi bine sa ceri mai multe pareri de la persoane ce au trecut prin asa ceva ca sa te edifici. Da, durerile sunt ingrozitoare, dar n-as spune ca doar durerile sunt o bila neagra, ci si riscurile. Orice interventie chirurgicala are totusi un risc, d eaia e bine s-o faci doar daca nu ai incotro. Stiu cum e, ca la fel ca tine am gandit si eu acu' vreo 8 ani, ce-i drept, nu aveam prea mari responsabilitati la vremea aia (copil etc)...acum gandesc cu totul altfel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...