Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre dr. hamid


Recommended Posts

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am fost o perioada pacienta dr, este foarte grijuliu Despre spital ca peste tot, conditii:pe etajul unde sunt lauzele exista 2 rezerve fara baie(baia pe hol)si mai exista una cu baie proprie M-au impresionat moasele sunt super dragute La copii cel putin pe etajul unde sunt cezarienele era o asistenta foarte nesuferita si nu avea grija de copii Eu am nascut acum 1 si 4 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost pacienta d-sului de la inceputul sarcinii si am nascut cu el prin cezariana, acum 5 luni si ceva. Am avut destule probleme in sarcina, iar dansul m-a ajutat foarte mult! Este foarte atent cu pacientele, raspunde la telefon chiar si la 2 noaptea, foarte serios, nu risca nimik si nu face nimik fara o adanca chibzuiala si fara sa cantareasca bine toate aspectele. Este adeptul nasterii normale, nu face cezariana decat daca altfel nu se poate. Deci daca vrei cezariana la cerere, schimba doctorul! Daca te hotarasti sa ramai la el, mergi pe pe mana lui...esti pe maini bune! Despre Filantropia, nota 10pt doctori si moase, insa asistente, infirmiere si restul...lasa mult de dorit. Este curat, iar copiii sunt ingrijiti exemplar. Cat am fost eu internata, intr-o noapte au gasit la usa 2 bebelusi abandonati...i-au tratat la fel ca si pe ai nostri! Bebelusii sunt tinuti separat, iar orele de alaptat sunt stricte. Saloanele au cam 3 paturi, exista o singura rezerva VIP...care slabe sanse sa o gasesti libera.Este curat si in general esti bine tratata. Sfat: se organizeaza in fiecare joi de la ora 17, in biblioteca, cursuri prenatale. Sunt in patru serii si se tot repeta. Sunt extrem de utile, nu costa nimik si e bine sa ajungi la ele. In plus poti sa vizitezi si portiuni din spital. Recoltare celule Stem nu faceau, cel putin pe vremea cand am nascut eu...dar se vorbea ca in curand vor face. Daca mai ai nevoie de alte informatii, poti sa-mi trimiti PM. Sarcina usoara si multa bafta! Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006) [url="http://www.geocities.com/mami_nov_dec_06/"] fulguleti[/url] [url="http://b1.lilypie.com/1mVup2.png"]varsta rares[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...