Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara,Impreuna!(141) Emma, langa tine...


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
... vin si io sa ma smiorcaiesc ... ma doare burtaaaaa (stomacul) moama moama ce ma doare si imi este fooooameeeeee , vai de capul meu ce foame vad ca si de aia ma doare stomacul si am balotat mai devreme si parca imi vine sa vars [vom] ... ce ma faaaaac [bang][bang] mi-e fooooameeeeee , intelegeti? [zz] Aida ... 11+ [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]Poze cu noi[/url][flo] "Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"
pai te-nteleg draga mea [pup][pup][pup][pup][pup] ANDANII [flo][hia][hia] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=132745&whichpage=1"][ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13[/url] "In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma." [aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=132672&whichpage=1"]cu "montignac, stil de viata nu dieta" [/url][aerob]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ce-i dezmatu asta aici?? ... ia dati-va jos din cocotieri, ciresi si alte atarnatoare ... da' dulceata de gogonele cu nuca ati papat?[:D]

 

ma duc sa-mi bag o cafa, revin mai tarziu [pup]

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

... da , da , io papat dulceata de gogonele [pofta] , dar duma cea mai tare e ca de cateva zile pap slanina cu ceapa [pofta] era Laci sa lesine cand am cerut sa mananc asa ceva [:-)))] , vai de capul meu dar asa imi curgeau balele ... asa ca cu dulceturi nu ma ispititi , puteti sa vorbiti acum de untura pe paine si slanina fara sa vomit ba chiar sa imi fie pofta [bang][bang] ciudatenie de viata si simtaminte [alcool][alcool]

 

Aida ... 11+

Poze cu noi[flo]

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aidule, sa-ti fie de bine!!

da' zii, taiem porcu sau gaina??? tu da comanda numa' [:D][:D]

...huh, ce-mi faci cu meniu asta demential al tau...ma duc sa rascolesc frigideru, poate o mai fi un colt de slanina...[batcap][:D]Anoooo, undee ejti???? hai cu slanaaaa!!! [:D]

 

...am uitat de dulceata de dovleac, ca de gogonele n-am executat!!

 

dau o [cafea] pentru Silva asa de dimineata [pup] celelalte va bagati la slana?? sa stim cati soldatei taiem [:D]

 

io mai am ciorba de burta si snitele langa care cred ca bag o portie de cartofi prajiti si salata si gata.

urmeaza fasolea cu ciolan, ca o aruncat momeala Aidu de acu fac 13-14 si balesc pe aici pe langa comp...[pofta]

 

[copil] un copil creste in inima meaid="size1"> [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...tocmai am bagat un castronel de fasolica scazuta cu ciolan afumat si cu ceapa rosie [pofta] ... mai vrea careva? ... dar de dulceata de morcovi ati auzit? yummyyyy [pofta] nu am mai mancat de pe vremea cand ne ducea in practica ... [pofta]

 

Aida ... 11+

Poze cu noi[flo]

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

... si as manca pana la plezneala friptura de miel la cuptor impanata cu mult usturoi [pofta] ... (asa ca nu m-ati nimerit cu celelalte animale [zz]) si cu salata verde cu ceapa verde [pofta][pofta][pofta]

 

Aida ... 11+

Poze cu noi[flo]

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...