Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara,Impreuna!(141) Emma, langa tine...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pentru ca nu au avut suficient timp sa invete, doi studenti se hotarasc sa lipseasca la un examen. La doua zile dupa examen, cei doi il roaga pe profesor sa ii lase si pe ei sa dea examenul, pretextand ca nu au putut ajunge in urma cu doua zile pentru ca au avut o pana la masina.

Profesorul este de acord, ii aseaza in sali diferite si le da urmatoarele subiecte:

 

1. Calculati greutatea unui corp cu masa de 1 kg (pentru 0.5 puncte).

 

2. Scrieti la ce roata a masinii ati avut pana (pentru restul de puncte).

 

Aida ... 11+

Poze cu noi[flo]

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaaaaa[olala]azi e vineri

Geta azi zbor la el[:D]cu trenu de 4 dupa un "scandal"major "draga mea al tren mai tarziu nu ai gasit?'[pup]

Dana nu mi-ai raspuns azi-noapte pe mess ma gandeam ca te=a luat somnu.

Mariaa spor la treburi.

Aida foarteee tareeee.L-am mai citit prin a11a la scoala in engleza si ma gandeam zilele astea la chestia asta nu stiam unde sa o mai gasessc.Ingenios proful.

Doris cum a iesit la gradi?

Ana[pup]si restul de gasca

 

Ma duc sa ma pregatesc parca plec in Palestina asa emotii am![:D]Tine-te puiule ca vvviiiinnnnnnn[:D]

 

deya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu!

si la noi e o vreme de cacao...ma bucur ca e vineri...sunt deja f obosita

voi vad ca deja va pregatiti de Paste...luati-o mai incet....intai tre sa facem sfinti ca luni e musai sa papam

am si eu o rugaminte...mai dati si voi cate un vot aici?

http://www.edituraedu.ro/index.php?page=show&id=296

ca pana s-o termina tre sa o ajut pe micuta sa-si faca nr suficient de voturi...si sincer...votez in fiecare zi dar nu stiu de unde sa mai adun

v-am innebunit cu ale mele...mai intru de acasa ca acu-s la job

Va pup pe toate[pup][flo]

 

Mata Emma lupta iar cu cancerul

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Aidutzu, venim, venim .... da vreau si+un miel copt in lut, daca tot e la curte.

 

Mariaa, respectele mele doamna, faina vreme ai potrivit. Cat despre drob cred ca mi s+a dus laptopu, ca am [pofta] peste tastatura ca de+o inundatie. Moama, si cu ceapa verde alaturi, nebunie .....

 

Fanna - votat, mai intra si tu din cand in cand sa dai linku, ca dac il vad imi amintesc.

 

Dorisake, cum fu prezentarea?

 

Deya, nici n-am stiut ca am fost pe ms

[:I]. Chiar am fost?

 

Ana, ma bucur de zari ciclamen .... bravos doamna.

 

Io am foct cam albinutza astazi. Am facut chiftelute marinate cu cartofi natur,spalat masina, comandat tortul pentru ziua lui Lori plus o partida de gradinarit in curte. Maine este posibil sa dam o fuga pan' la unguri ... Hai ca va pupacesc la gramada si poate mai reusesc sa intru

 

Mamica de spiridusid="red">

 

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."

Coco Chanelid="navy">id="Georgia">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

va pupez, un weekend linistit [pup]

 

fanna, votat[:)]

 

 

 

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
si io si le luam si pe ana,dana si anda si facem un bogracs la mine in curte [:D] sa ling eu ceaunul la sfarsit [:-)))]Aida ... 11+Poze cu noi[flo]"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"
align="right" id="quote2">Cu invitatiune fara invitatiune vin si io...asa ca HUSKI sa vaneze doi miei grasi [:D]si mamanu ta sa puna de branzoaice sau poale-n brau sau pasca sau ce vrea ranza ei.[pup]Mata Emma lupta iar cu cancerulhttp://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?i
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioiiii am uitat sa va zic de ce nu mai vrea fiu-miu frate sau sora, ca aseara am aprofundat discutia si am aflat de ce schimbarea, ca pana nu demult isi facea un fratior de plastelina si acu brusc nu mai vrea ... deci ... am aflat motivu: pentru a avea frate sau sora mama si tata trebe sa faca "chestia aia ... stii tu ce ... chestia aia disgusting" eeeee acu alta discutie sa lamuresc copilu cum devine treaba ca "chestia aia" [:D] ... e grele [:D]

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de voturi fetelor....

am ras azi cu nepoata...era asa de incantata...ma intreba unde-s fetele care o voteaza si i-am spus ca sunt atat in tara cat si in afara tarii

si ea de colo:

"adica ma voteaza toata lumea?...si aia care dorm ? aia de unde stiu?"

 

 

la branzoaice ma bag si io,da?

 

Mata Emma lupta iar cu cancerul

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...