Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara,Impreuna!(141) Emma, langa tine...


Recommended Posts

Aiduleeeee...vin si ioooooo....evident...la asa serbare campeneasca a la ortacii lui Gingiz Han...ca ai auzit cum o cerut Dana,batal in lut.....eeeeee,zice ea ceva acolo...este?[:D]...vin cu balele pana la peamant si pohta mmaaaareeeee,deci Simonelu pleaca la vanatoare cu O'stai...super,bagam un party de primavara.

Deya pluteste...mah ce frumoasa e tineretea!Unde sunt zapezile de altadata?!pfuai...cum am imbatranit![nani]Ma consolez singura zicandu-mi ca m-am mai copt oleaca la tartacuta,desi asta e o autoamagire...dar ce mai conteaza?![:D]

Getuta,Fanna(votat),Doris,va tzuc...[pup]

 

Bay,am plecat din cires si am ajuns la fript batal...beton!Foarte tare![:D]

 

Silvana,fi-tu a studiat anatomia la scoala cumva?[:D]Pai,ce ma enerveaza felul in care americanii pun problema...ca e disgusting,dar se f** de se indoaie,in puii mei!Ca fac alea la ei cupchii si la 12 ani...[:-@]

Nah,revenind la oile noastra,ca sa fim in tema[:D]....lasa ca ii trece la Paul,mai vo...cat sa zic? 8 ani?asa ,cu indulgenta....si ii trece dezgustul,i se da pe gust[:D]....Trece,Silva scumpa...trece!Vin altele...[pup]

 

Na,hai ca tzucuri[pup]....Aaaaa,sa va spun ca serbarea la gradi a fost foarte frumoasa,se pare ca agitatia de ultimele zile a fost cu folos si am primit cadou cercei si medalion,framantate de degetutele Luanei,cu olecuta de mov,nu sunt cine stie ce,dar pentru mine sunt cei mai frumosi.[olala]Am defilat prin piata azi cu ei,ca sa ma vada tot poporu....cat mi-s de mandra cu cerceii si medalionul de la fata mea...[olala]

Gata...pusi!![pup]

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

 

Album pi casa

 

 

 

Amalgam de ganduri

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bey Ano chestia cu disgusting nu e de la scoala, chestia vine de la copii pe care fiu-miu i-o auzit vorbind si bineinteles ca o auzit numa tampenii, pe care eu acu incerc sa i le scot din cap. Am mai povestit eu ca ma intreba ce inseamna sa faci sex si dupa explicatiile mele pe el il interesa de fapt daca mama cu tata fac aia [:D]

 

Ma bucur ca totul s-a incheiat cu bine, ca te-ai linistit.

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza si io...

 

drepti ca soldatii de la 4...tusea e de vina...

 

sau emotiile pentru serbare?

 

sa-mi fac cafeaua [cit] si vin sa va pove despre ziua de ieri...

 

 

 

 

In concurs, cu dor1 si dor2id="red">id="size2">
id="left">

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza din nou, sunt mai treaza...[:D]

 

Multumesc tuturor de pumnii stransi,[pup] Ines s-a descurcat excelent!

Mai putin animalu` care dupa ce l-am adus acasa, s-a bagat in casuta lui si a dormit pana seara...[bang]

 

Ines si-a citit atat de frumos discursul de vreo doua pagini, doamna o urmarea mirata, cat de bine citeste...copiii foarte atenti la tot...

Animalu` cuminte in brate la doamna...ca apoi a fost smotocit pe toate partile de vreo 28 de copii...[bang]

 

Eu am stat cuminte si ascunsa intr-un colt, sa nu deranjez si imi priveam fetita... si tare mandra mai eram...[:)]

 

Si cum sa nu fiu? cand ieri am avut un Feedback neasteptat ...[flo]

 

In timp ce Ines citea, a intrat doamna directoare, sa-i dea educatoarei un registru, scurt...

La pranz, cand am luat-o de la gradi, educatoarea mi-a povestit ca doamna directoare ar fi intrebat-o: fetita aia chiar citea? sau mi s-a parut mie?

 

raspunsul educatoarei: da, citea, stiam ca citeste, dar nu am auzit-o pana azi...si eu sunt mirata...

 

Apoi mi-a cerut permisiunea, la propunerea doamnei directoare, sa o las pe Ines sa acorde un interviu unei ziariste, care scrie un articol despre copiii supradotati...

I-am raspuns afirmativ, evident...[:D]

plus ca vor reprezenta gradinita la cateva concursuri pentru copiii supradotati...primul va fi in 28 martie la Liceul Silvic.

Si mai e cineva care o va insoti...ghici?

Edi id="blue">, ginerelu, desteptu lu mama soacra...[:D]

El va merge pe matematica, Ines pe romana.

Si atunci zau...cum sa nu fiu mandra? si cum sa nu afirm ca ziua de ieri mi-a dat emotii la greu...

Felicitari, cuscra...cale meriti din plin![flo]

 

Si revin la Ana, si spun clar si raspicat, ca o inteleg perfect ce simte de fiecare data cand Alex castiga un premiu la olimpiade...

No, sa inceapa numa scoala, ca rupem totate premiile la romana...fugiti ca venim....[:-@] cu pasi timizi de copil mic, dar siguri...

 

Si azi, e o zi speciala...nu stiu cat voi plange, la poeziile si cantecele cu mama...dar mamanu si Buni cu siguranta o vor face...[q]

 

Cleoptra mea se va descurca, sunt sigura, mi-o dovedeste tot mai des...

 

Sa nu o luati ca lauda, va rog, e doar o stare a mea, dupa ziua de ieri, si cu cine sa o impart, daca nu cu voi?[pup]

 

 

 

Am pus poze cu animalu` chilarit...

 

 

 

 

 

 

In concurs, cu dor1 si dor2id="red">id="size2">
id="left">

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fanna,id="red"> mai ai un vot azi de la mine...

 

Fug sa ma aranjez, am reusit ieri si m-am vopsit, coafat, manichiurit, numa buna se serbare...[:D]

 

 

 

 

In concurs, cu dor1 si dor2id="red">id="size2">
id="left">

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fanna, ai un vot si din partea mea azi ...

Doris, felicitari! Pupam fata desteapta si ginerelu deasemenea [pup]

 

Ma duc ca am treaba [:D]

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza si de la mine ....

uau Maria cat de matinala esti .... ai plecat cumva cu Oscar la vanatoare de miei? [:D]

merci de cafea. [pup]

Doris vad ca si tu patrulezi de dimineatza .... felicitari pt Ines ... [pup] succes pe azi

felicitari si Andei pt Edi .... [pup]

Ana bine ca ai ajuns la liman, te-ai mai linistit? [pup] pe Luana cea extraordinara ... si eu vreau poze cu bijuurile ...

Aida printre fripturi de miel [:D] te [pup] si te imbratisez tare, tare. [flo]

Silvana io n-am ce sa zic ca nu m-am confruntat cu asa probleme ... banui ca-i cam dificil de discutat asta cu copiii [:I]

si eu am avut ieri o surpriza, Alex a invatat la gradi o poezie cu mama de 8 Martie si ieri cand am ajuns acasa de la servici mi-a spus-o asa de frumos .... "Mama mea e ca o floare ...." am crezut ca ma topesc ... mi-au dat lacrimile ...

 

no, hai ca va las, ne mai auzim pe luni ca noi plecam azi la arad.

weekend placut sa aveti.

[pup] pe toate, toate.

 

Geta, mami de Alex

 

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,ca dimineata a fost acu vo cateva ore[:D]...Bah ce vreme pisacioasa azi[alcool]...asa ca Geta draga,cre' ca Simona nu-i cu O'stai la vanatoare[8D]...Deci Aidukule,reprogramam batalu' la protap,lut si alte gropi,pentru mai la vara[:D]....ca cica,zice meteoul pe net,ca marti ninge...deci Danuto,ia aminte![:D]

Doris...pai mah,felicitari maxime si bravo studioasei....!!![flo]Ete cum ti-o crescut pipotica ,este?[:D]Nah ca nu mai sunt singura p-acilea,facem gasca mare...intra si coana VIP in turma,o bagam si pe Getuta cu asa copilas istet si,nu in ultimul rand,pe cercetasul Silvanei....care stidiaza de mic genetica,cum e 2x2 si noi amandoi....faina treaba![:D]

 

Mah,poza cu mine gatita pruna cu cercei si marjelii[:D] am pus,e album nou pi casa,daca dati la link se deschid alea vechi,apoi va duceti cu sageata pe "Fotografiile mele",asa ii zice,si se deschide albumul nou.Dar pentru orice eventualitate DATI UN CLICK SI AICI.

In rest nic' nou de raportat...ma enerveaza vremea,frigiderul e pustiu saracu' si nimeni nu-si ia inima in dinti sa zica hai la aprovizionat,masina de spalat merge voioasa,rufele de calcat troneaza fudule intrun colt,poate-poate vine militianul din coltzul strazii sa le rezolve,[:D]io-s la ora sexuala,Luana ma ciocaneste pe nervi s-o ajut sa-si sistematizeze tonele de jucarii,Alex chiraie si chitaie de dimineata ca vrea afara si nimeni nu-l lasa,ca isi face curat in troaca de porci in care troneaza,Mariusache e calare pe bitzi,megaherti si ale ghizmouri....si uite asa e sambata asta a noastra.[:D]

Ma gandeam daca mustaciosul asta o sa-si aminteasca maine ca eu si Luana avem doar doua capete,nu trei cum are el si Alex....[:-@][:D]

In fine...aaaaaa,stai ca m-am amuzat cu matusi-mea de la Cta,de dimineata,vorbim noi,femeia facea,chipurile ,sarmale.[:D]Si-a pus varza la acrit pe iarna,toate bune si frumoase,numai ca foile sunt beton de tari...si razand io asa...ii zic sa faca sarmale explodate(remember?!)[:D]si ea zice :"Daaaa,ca si Alina(fiica-sa) mi-a spus la fel...cum se face?Ahaaaaa,boooon asa...lasa ca uite vorbesc cu tine,cu o mana tin telefonul si cu cealalta tai varza fasii,ca asa e de tare ca sta singura,nu-ti trebe doo maini...nu-i bai,explodate ies ele si cotoarele le arunc pe geam,o sa se faca gaura in asfalt".I-am zis sa aive grija nu cumva sa sparga capota la vreunul[:D]....durere...Imagiinati-va ca mutusa asta a mea,sora tatalui meu,e varianta mea la 53 de ani...[:D]

 

No gata...se termina tura la masina de spalat.Va pupez [pup]si mai trec io p-acilea...

 

Aida...sper sa aveti o zi cat mai buna si pup [pup]ochisorii mari de matzulina Kissid="red"> scumpa![pup][flo]

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

 

Album pi casa

 

Pi casa nou

 

 

 

Amalgam de ganduri

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...