Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara,Impreuna!(141) Emma, langa tine...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!

 

Dorisake, mama mandra ce esti, felicitari, e super! [flo]

 

Ana, vizionat bijuteriile, foarte frumoase, sincer si iti si sade bine cu ele!

 

Noi, cu Calin in frunte si la presiunile lui am dat o fuga pana la Szeged, cica daca tot ploua macar sa nu stam acasa [:D]. Culmea, ca la unguri nu ploua, am vazut chiar un strop de soare. Ne-am plimbat prin centrul vechi, am vazut faimosul ceas de la Universitate, am mancat ceva cu nume incarligat dar absolut delicios, apoi am mers pana in Mall-ul lor. Bey, incredibil, astia chiar fac reduceri! Adica mi-am luat o pereche de pantaloni cu 900 de forinti si o bluza super cu 1000. I-am gasit Lorianei blugi si o tinuta pentru ziua ei si am luat de la supermarket cateva delicatese, in cantitate mica - de, buget limitat, dar absolut senzationale, inclusiv .... drob! Si am luat si o sticla de vin de Tokai, asa ca cina va fi si ea [olala].

 

Apoi va las pentru moment sa culc copilul, ca-i cam agitat [pup]

 

Mamica de spiridusid="red">

 

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."

Coco Chanelid="navy">id="Georgia">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acum dupa mesajul tau am dat iama pe siteul bnr sa vad cursul la forinti si am ramas cu gura cascata de reducerile lor...astea da resuceri..pai de-acum mergeti la cumpaaturi la unguri...ca e muuuult mai ieftin

la anul cand sunt reduceri am sa merg si io...dupa marfa...daca nu am fost la turci macar la unguri...sa fac si io un ban gramada..

parca ma vad ca aduc marfa si vand la moldovenii mei[pk]

 

Mata Emma lupta iar cu cancerul

un vot zilnic pentru Ioana..multumesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fanna....multumesc frumos de apreciere[asia][flo][pup]...nu sunt cine stie ce,insa pentru mine fac cat diamantul coroanei regale a Anglei si nu le-as da nici pentru cel mai frumos set de platina cu diamante...mai ales ca pe medalion sunt amprentele degetutelor Luanei...nu se observa in poza[:)]...Multumesc ,de asemeni,si de comentariu...sa sti ca si eu tot asa gandeam copil fiind si,ca si tine,plang si eu acum de emotie si imi amintesc de mama si am reusit sa inteleg plansul ei de fericire![pup][flo]

Ooooooo,Danuta,azi v-ati ungurit...misto de tot.De cand tot trag si eu de mustacios sa mai fugim o turicica la Szeged si nu poci nicicum sa-l conving[alcool]...si stiu io de ce,ca la amandoi ne aluneca banutii printre degete,mai ceva ca nisipul fin tinut in pumni[:D] si mi-e ca facem o gaura abisala in buget,in condintiile in care ne straduim,cu greu,adevarat,insa nu imposibil,sa punem ceva deoparte pentru excursia planificata la vara...Insa trag speranta sa mergem undeva in jurul lui 27 aprilie la Budapesta,unde va fi intalneala toyotista si se aduna boboru' toyotist de prin toate colturile tarii romanesti...d-aia zic...[:D]poate-poate...cand faceti rugaciuni,bagati-ma si pe mine in ele,sa mi se implineasca speranta asta,ca ma manca talpaaaaa[:D]...pfuai!...nebunie...de n-ar fi legislatia asa drastica la unguri,cred ca in 3 ore as fi la Budapesta...[:D]

Nah,gata...m-am intins ca placinta.[:D]

Danuto,multam' de apreciere[asia][flo][pup]...e setul de bijuuri de suflet...cu amprentzele...e unic si de neegalat!

 

Va pup[pup] si va doresc o noapte cat mai linistita![flo]

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

 

Album pi casa

 

Pi casa nou

 

 

 

Amalgam de ganduri

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vazut si io bijuteriile, tare frumoase [:)] ... am si eu ceva facut de Paul tot la gradi, cred ca in grupa mica, o chestie rotunda din ghips si cu amprenta palmutei, e tare faina si mi-e draga de numa ... are agatatoare de o poti si atarna.

Ana, pai sa fie asa cum vreti voi, si mai bine la intalnirea toyotistilor decat la cumparaturi [pk]

Doris, nu zici nimic despre ziua de azi?

 

M-a intors raceala asa ca eu am luat-o azi de la inceput cu muci, stranut si tot tacamu [bang]

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza...

 

O cafea speciala azi, pentru noi...[cafea][cafea][cafea]

 

Ziua de 8 Martie, sa fie un prilej de bucurie pentru noi toate, sa simtim mai putin apasarea grijilor si sa ne umplem gandurile si sufletul de caldura primaverii!id="red">id="size3">

 

Iar pentru mamiciid="red">, azi, va ofer o dedicatie muzicala, care pe mine, m-a emotionat profund...

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=IV0xZb37bwM[/tube]

 

Sa aveti toate, azi, o zi minunata![flo]

 

Revin sa va povestesc despre serbare...[pup]

 

 

 

 

 

 

In concurs, cu dor1 si dor2id="red">id="size2">
id="left">

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][flo][flo]Un buchet mare de flori pentru dumneavoastra doamnelor.Sa aveti o primavara frumoasa si sa fiti fericite alaturi de copilasii vostrii si nu numai.[pup]

Doris hai cu serbarea

Fanna eu ieri nu am apucat sa votez dar am votat azi.Acu vad ca esti moldveanca si mandrul meu la fel(prieten nu sotz[:D] ca din ala nu am)

Ana dai un pup il pun pe popica sa se tage pentru Budapesta

[:D]

Pupici la toti fug ca fac bagaje

 

deya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor,

 

LA MULTI ANI ! id="red">id="size5">id="Book Antiqua">

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=X2IB6VlIIAw&feature=related[/tube]

 

Mamica de spiridusid="red">

 

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."

Coco Chanelid="navy">id="Georgia">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...