Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara,Impreuna!(141) Emma, langa tine...


Recommended Posts

Doris...minunata petrecere!Se vede ca ati petrecut grozav,sa va fie de bine![pup]

Asa ca iti urez,atat tie,cat si Andei,sa va traiasca pruncii sanatosi,sa creasca mari si sa va aduca intotdeauna satisfactii si bucurii imense![pup]

Felicitari pentru toate premiile obtinute!

 

Anda[pup]...sa ne spui cum a decurs prezentarea planetelor de azi...[:D]

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

 

Album pi casa

 

Pi casa nou

 

 

 

Amalgam de ganduri

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare. Revin cu comantarii pe larg ceva mai incolo, deocamdata in in toane [bang][bang][bang]. Am strumphit ceva la lucru si mi-am cam luat-o pe coaja. Asa ca n-am chef de nimk!!!

 

Mamica de spiridusid="red">

 

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."

Coco Chanelid="navy">id="Georgia">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana,id="red"> merci, si tie sa-ti traiasca pruncii sanatosi![pup]

 

Asteptam pozele de la Anda,id="red"> stau cu degetu` pe refresh...[:D]

 

 

 

 

In concurs, cu dor1 si dor2id="red">id="size2">
id="left">

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos...plin de emotie...mi s-a facut pielea de gaina, o mare vina o ai si tu Doris(linia melodica)[flo][flo][flo]

toti copii erau minunati...un taram al basmelor,regilor,al cavalerilor si domnitelor,clovni,fluturi,albinutze...esti sigura ca toate astea erau in gradinita?

 

Mata Emma lupta iar cu cancerul

un vot zilnic pentru Ioana..multumesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim, fetelor, sunteti dragutze...[pup]

 

Sosesc pozeleeeee...[:)] eu fug sa duc costumul, vizionare placuta, ca maestra Anda id="red">iar s-a intrecut in maiestrie...[flo]

 

Andule,id="red"> merci pentru tot...[pup][flo] io dau dvd-ul...[:D]

 

 

 

 

In concurs, cu dor1 si dor2id="red">id="size2">
id="left">

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vazut si eu pozele ... frumosi copii, frumoasa serbare

 

ieri dimineata ma trezesc, imi fac cafa si ma pun la comp, ma uit in josu ecranului, vad ca arata cu o ora mai mult, nu s-a schimbat ceasu, parca nu acu trebe sa se schimbe ... il modific [:D] si-mi vad de treba mea ... azi dimineata suna ceasu la 7, imi beau cafa, la 8 trezesc copilu, la 8.30 plecam la scoala, pe drum nimeni ... iar nu-i scoala ... hai ma ca o plouat ieri dar nici chiar asa ... o fi vreo sarbatoare si nu stiu ... puii mei iar nu e scoala ... curtea scolii goala ... ma duc pe la office sa intreb care-i baiu' ... intru, arunc un ochi pe ceasu de pe perete ... 9.45 ... upssss ... intreb secretara cat e ceasu ... draguta isi da seama ca sunt pe alta planeta si imi explica ca de fapt ieri s-a dat ceasu cu o ora inainte [:D] ....

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor

Multumesc Geta pt urari !! Da am nascut un baietel Kylian ,e cuminte ,mananca bine si creste il iubeste mama!!!! Gwendoline e fericita ca are un fratior dar gelozia tot apare din cand in cand!!

 

Eu nu am mai citit ce ati scric sunte_ti asa de rapide!!! iar eu acum nu am prea mult timp sa stau pe net.

 

Am pus poze cu Kylian daca vreti sa va uitati!

 

Ve pup pe toate

 

 

 

 

Gwendoline si Kylian

 

Mamica de Gwendoline(16.06.2005) si Kylian (20.02.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...