Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara,Impreuna!(141) Emma, langa tine...


Recommended Posts

getaid="red"> habar nu am cum am reusit ... cred ca a adus-o andrei de la scoala si am luat-o si eu [bang][bang]

mariaaaid="red"> in sfarsit [pk][pk] ma bucur ca-ti place ... sa vezi cand prinzi gustul nu mai poti fara [:D]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

[ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">

 

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

 

[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Andanii,id="red"> sanatate...noi inca nu suntem bine, si avem deja 3 sapt...si doua ture de antibiotic, asa virus, domle`

 

Gagix, aveti cap. nou, aici

 

cand terminati 10 postari pe pagina 20, scrieti voi, subiect inchis...

 

Eu plec, dar va las in ordine...

 

O zi exceptionala sa aveti...cu mult soare...

 

 

 

 

In concurs, cu dor1 si dor2id="red">id="size2">
id="left">

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Loriana! Dana, sa va traiasca Spiridusa sanatoasa.

 

Andanii, pai la americani totul e invers ... daca in europa e verde, aici sigur e negru [:D] o chestie cu care nu ma pot obisnui deloc e ca saptamana aici incepe duminica, nu luni [alcool] si multe altele ...

Ai grija cu raceala, eu dupa 2 saptamani si medicamente luate cu pumnu, azi ma duc la medic ca nu ma mai suport.

Geta, [roker]

Ano, mi te si imaginez la 12 noaptea cu ochii carpiti de somn in statia de autobuz cu copilu dupa dupa [bang]

Aida, alaturi de voi mereu [pup]

 

 

Va tzuc

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor si multumesc de uraturile de sanatate![asia]Luana are traheo bronsita,antibiotic...alea-alea...stiti voi,e grele,dar trece...Asa ca zic si eu pentru tine andanii,insanatosire grabnica si multa,multa sanatate![pup]

 

Aidule dragule...sunt cu gandul la voi si ma rog sa aveti putere amandoua si sa va dea Dumnezeu lumina lui!Va imnbratisez cu mare drag![pup]

 

Danuta...inca o data si o data LA MULTI ANI! Lorianei.Sa va traiasca fatuca frumoasa si isteata si petrecere frumoasa![flo][pup]

 

Fanna...sa sti ca chiar daca nu am intrat dimineata pe aici,cum intru votez copiluta...dupa semnatura ta ma invart prin subiect ca curca chioara...[:D]

 

Silvana...imagineaza-ti...[:D]ca e grele...unele din fete stiu deja povestea asta...e funny-horror...sau mai pe romaneste e rasu'-plansu'.Asa ca Getuto draga,e adevarat ce am patit,e cumva voodoo,paranormal,dar chiar am patito.[:D]

Hai sa va povestesc,chit ca ma repet.....alea care stiti nu dati cu rosii[:D]...ca stiti ca mie imi place sa vad omu' razand...[:I]

Nah,stateam la Cta,singurica in ditamai casoiu',la margine de cartier...chiar locatia casei este crippy,la marginea lacului...in fine,nu mai intru in amanunte.Alex avea vreo 4-5 anisori.Ca sa putem ajunge la timp ,el la gradinita,eu la servici,ne trezeam la ora 6 dimineata,la 6.30 plecam din casa si mergeam cu rata pana in oras si de acolo alte 40 de minute cu firobusul.Bun,si seara pun firesc ceasul sa sune a doua zi dimineata la ora 6,ma pun cu Alexandru in pat si somn...adormeam rapid,ca in dormitor erau doar 2 grade celsius,cel mai cald din toata casa.[:D]Si la un moment dat am auzit ceasul sunand,l-am oprit...stiu sigur ca am facut asta,ca am aprins veioza,m-am uitat...deci m-am uitatla ceas foarte clar si am vazut limba mare la 12 si limba mica la 6...am oprit ceasul,cum ziceam...si mi-am vazut de rutina:mers la baie,facut cafeaua,preparat micul dejun la Alex,trezit copilul,spalat ochisori si dintisori,imbracat amandoi,baut cafea,mancat mic dejun...ora 6.30,am iesit pe usa,incuiat tot si hai in statia de autobuz,la rata.Si am ajuns,era o bezna pe stradaaaa...horror,ca era iarna si noaptea lunga,ne-am asezat pe bancheta in staie si stam...si stam...si stam....[:D]si iara stam...ma uit la ceas,era 6.45...foarte serios va spun,ceasul de pe mana,ca mobile erau putine pe vremea aia...si stam...incepeam sa ma ingrijorez,ca deja incepeam sa fim in intarziere...mai trece un autoturism pe sosea...dupa un timp mai altul in cealalta directie...si la un moment dat aud galagie...ma uit,era un barbat care vorbea cu altul,in poarta la o casa...Mi-am dat seama ca erau cam afumati,ca vorbeau tare si radeau mult...si mi-am luat o mutra corespunzatoare,genul klingonian,[:D]m-am armat ca un arc in caz de trebuia sa il musc p-ala de beregata...si stam.Il tineam pe Alex in brate,ca era un frig de crapau pietrele.In fine,termina astia de vorbit si cel ce iesise din curte venea catre statie...mai pe ici,mai pe colo.Era politist,imbracat in uniforma,m-am mai linistit putin.Si trece prin dreptul nostru,se uita lung la noi,face 2-3 pasi sa treaca,apoi se intoarce si ne zice "buna seara" asa,timid.Io "buna seara",aproape ca am tipat la el...omul se uita,da sa se apropie...io am facut un gest de s-a oprit omu' in loc si timid(saracu',el vroia sa ne ajute) ne intreaba ca unde mergem.La care eu ii raspund repezit ca nu se vede?Asteptam autobuzul sa mergem in oras...Sta el,se uita la noi atent,se scarpina in cap si zice:"Pai la ora asta nu mai circula autobuzul".Tot eu ciufuta:"Cum sa nu circule?Ca pleaca la 5 din Constanta si la 5.30 e aici,ar fi trebuit sa soseasca deja,nu stiu ce se petrece,poate s-o fi stricat pe drum...".Sta el,se uita la mine,se scarpina iar in cap si zice asa...cu indoiala(probabil se gandea daca nu cumva am fugit de la psihiatrie,ca chiar langa statia de autobuz era spitalul de psihiatrie,serios va spun...)se uita la copil si zice:"Pai doamna,nu e ora 6.30...e abia 12.30 noaptea...abia la 5 vine primul autobuz.Ar fi mai bine sa mergeti acasa acum,nu e bine sa stati aici la ora asta.Vreti sa va insotesc?".Bay,parca mi-au trecut 20 000 de volti prin corp...ma uitam cu neincredere la el,mi-a aratat omul ceasul de la mana lui,ma uit si eu la ceasul meu de la mana...asa era:12.30 in miezul noptii[bang]...ce sa mai zic?Imi venea sa rad...am cerut scuze la politist,o fi zis omul ca-s somnambula...m-a mai intrebat o data daca vreau sa ma duca pana acasa,daca imi e frica,am zis nu si am plecat...radeam ca proasta pe drum,Alex radea si el de rasul meu,mititelul...ne-am dus acasa,ne-am schimbat in pijamale si ne-am bagat inapoi in pat,dupa ce am pus iarasi ceasul sa sune la ora 6 dimineata[:D]....Asta e povestea din zona crepusculara...se mai intampla![:D]

 

Nah,sper ca v-am mai amuzat...Hai ca va pup[pup] pe absolut toate si mai vorbim noi...

 

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

 

Album pi casa

 

Pi casa nou

 

 

 

Amalgam de ganduri

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey Ano bey esti mortala [soc]

 

eu acu venii de la medic si ma incalta cu antibiotic ca cica am infectie la sinusuri, ideea e ca ma simt nasol de tot, ma dor ochii in cap, nasu curge robinet, capu e cat o banitza .... si mai am o gramada de facut pana diseara ... trec ele toate si vin altele ...

 

 

sa aveti o seara faina

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Loriana!Sa cresti mare si sa fii sanatoasa sa aduci numai bucurii parintilor tai[pup]

Ana[:D]cred ca dupa ati dormit asa bineeeee.Adorm sa ma scol si sa vad ca e prea devreme si sa ma pun inapoi.

Geta ce sa fac cu scolile,nicio agitatie sunt chill...

Doris si Anda frumoasa serbare frumosi copii si da frumoase doamne invatatoare

 

V-am pupat o seara linistita

 

deya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca o data mii de multumiri pentru urari. Am venit de la tramvai Mc, a fost suuuper fain, Lori in a noualea cer, veselie mare.

 

Ana, inca o data imi pare tare rau de boala Luanei. Multa sanatate. Faina povestea.

 

Doris, sper ca v-ati simtit bine.

 

Raman datoare cu poze, incerc sa urc cat mai repede...

 

Noapte buna!

 

Mamica de spiridusid="red">

 

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."

Coco Chanelid="navy">id="Georgia">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s]Lorianaid="orange">id="size5"> draga , sa cresti mare si sanatoasa si la cat mai multe perle strumfesti.

 

Uof , am atatea sa va spun , v-am citit , dar imi e asa somn si vreau sa profit pana la 2 , va pup pe toate , sper sa recuperez maine[pup]

 

Aida ... 12+

Poze cu noi[flo]

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, dau si eu cafea la cap nou, hai ca-l inchid

 

subiect inchisid="red">id="size5">

 

va astept aici

 

 

 

 

In concurs, cu dor1 si dor2id="red">id="size2">
id="left">

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...