Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monis5
cu cine beau sa cad sub banca? [bibe]buna searaaaa [8D][asia]monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicu noi toate!!!!![pup][pup][pup][pup][pup][pup]mi-ai lipsit dar rau de tot[pup]_____________________________________________id="purple">Ramona , mamica id="purple">Stefaniei(20nov2006)id="red"> si a luiid="purple"> Iustin (4 dec 2009)id="blue"> id="Script MT Bold">Poze cu Strumficiid="purple">id="Script MT Bold">_____________________________________________id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din experienta mea cu Timeea, dovleacul si cartoful dulce o constipa. Dar cred ca depinde de la copil la copil.

 

Ma intrebati cum reusesc sa mai am si alte preocupari pe langa casa, copii, forum... Pai mai renunt la cate ceva: de ex am renuntat de mult sa mai tin casa ca un bec ca n-am cu cine. Acu fac si in 5 minute e la loc intoarsa pe dos. Apoi am noroc cu sotul care suporta ca nu-i casa in absoluta ordine, si chiar acum ma sustine cu Nicoleta (mi-o unge cand e nevoie, azi a stat cu Teo vreo juma de ora cat bagam eu la greu ture cu Nico.[:D]). Deci asta e secretul.

Plus soacra meseriasa, plus copil cuminte foc (Teo).

Merg sa pap si eu cu sotiorul meu![olala]

 

[9cer]Dianaid="red"> cu [bonjovi]Vladid="blue">(16.05.04)(bebelus, copilas)&[8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red">(11.11.09)id="green">

Filmuleteid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maaaiii...ce galopati [:D]

 

noi am ajuns acasa dar am facut baita fetei...trebuie sa recuperez din urma...am zarit multe fete dragi...pastrati un loc pe bancuta dar mai pe la mijloc asa...am tras un vinut la tara si mi-e frica sa nu cad daca stau pe colt [:D]

 

[pup][pup][pup]

 

_________________________________________________

ANCAid="red"> mamica fericita deid="purple"> [copil] SABINA IOANA id="red">(03.11.2009)id="purple">

Fulgusorul meu iubitid="red">

 

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!id="size2">id="purple">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
mai fetelor io am o mare belea la calculacios, eram acu pe seara la tastatura cu rechinila pe genunchi si nustiu pe ce a apasat mandra la tastatura, dar mi se vede scrisul mic mic mic..tot scrisul cand deschid netul, indiferent de site mi se vede ca si cum ar fi caractere de dim 5..mor cu ochii , o sa chiorasc asa..Nu stiu ce tasta a putut apasa fiimea, dar tare a mai bijuterit-o[bang]Dati cu ideea, ce a putut apasa..sa fac scrisu normal..[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D] rechinas in pozici
align="right" id="quote2">Tasta Ctrl si tasta + sau tasta - apasate simultan [;)]monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo si Ionela p u l a n u l era doar o parte din arsenal[:-)))][:-)))][:-)))]

 

mai dau pe gat un pahar si mai fug un pic la piticut.

 

_____________________________________________id="purple">

Ramona , mamica id="purple">Stefaniei(20nov2006)id="red"> si a luiid="purple"> Iustin (4 dec 2009)id="blue"> id="Script MT Bold">

Poze cu Strumficiid="purple">id="Script MT Bold">

_____________________________________________id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Diana si la Danut o fi la fel cu cartoful dulce. Acu de cand papa si solide(la o sg masa) tin evidenta si la ce scoate[:D] ca nu de alta dar nu mi se pare normal sa pape zilnic 75-100 g de solide si sa nu scoata nik 5 zile.

Monisule drag daca nu apareai intram la idei...

 

mami fericit de [baietel] Dan Mihail

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
mai fetelor io am o mare belea la calculacios, eram acu pe seara la tastatura cu rechinila pe genunchi si nustiu pe ce a apasat mandra la tastatura, dar mi se vede scrisul mic mic mic..tot scrisul cand deschid netul, indiferent de site mi se vede ca si cum ar fi caractere de dim 5..mor cu ochii , o sa chiorasc asa..Nu stiu ce tasta a putut apasa fiimea, dar tare a mai bijuterit-o[bang]Dati cu ideea, ce a putut apasa..sa fac scrisu normal..[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D] rechinas in pozici
align="right" id="quote2">Incearca Control si +. Apasa de mai multe ori pana ajunge la marimea doritaMami fericita de strumfita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...