Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui DianaR
Ma intrebati cum reusesc sa mai am si alte preocupari pe langa casa, copii, forum... Pai mai renunt la cate ceva: de ex am renuntat de mult sa mai tin casa ca un bec ca n-am cu cine. Acu fac si in 5 minute e la loc intoarsa pe dos. Apoi am noroc cu sotul care suporta ca nu-i casa in absoluta ordine, si chiar acum ma sustine cu Nicoleta (mi-o unge cand e nevoie, azi a stat cu Teo vreo juma de ora cat bagam eu la greu ture cu Nico.[:D]). Deci asta e secretul.
Plus soacra meseriasa, plus copil cuminte foc (Teo).
Merg sa pap si eu cu sotiorul meu![olala]
align="right" id="quote2">

Dupa care copilas ai renuntat la casa bec? Ca eu nu pot renunta si cred ca de asta si pic de oboseala.

Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red">
Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Diana..esti mortala cu nicoleta ta, daca nu as sti cine e nico, m-ai pune rau pe ganduri ce face al tau sotz cu unguientele pe la incheieturile donsoarei N...[:-)))] Da zii repede ce mesteresti acu..ca mor de curiozitate..sa nu zici ca iti faci lenjerii si alte alea...Sa nu mai spun ca de cand te-am auzit pe tine cu cusutul la masina..am vazut pe la Penny , o masina de cusut de vanzare, ioi si ce imi facea cu ochiu sa o cumpar...da si 5 mil aproape ..scump frate scump...

Monis, da nu am auzit sa fi fost blocate drumurile...grele cu pluta hah??? [:D]

Da pe Kreliuta oare a invitat-o careva??si mai sunt cred ceva fete, vorba Ramonikai care cine cum isi aduce aminte sa dea PM, probabil altfel se simt ele excluse , si ne-or crede vreo casta frichi[alcool]...

 

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

rechinas in pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monis,Andre, Strumphy mii de [pup][pup][pup]

Rezolvat za big problem, phiu..pot sa imi scot ochilarii si sa rasuflu usurata ca citesc si io ca omu..Auzi tu, rechinasa mea e mai desteapta ca mine [:-)))] , probabil ea a apasat pe CTRL si eu simultan scriam pe acolo cu liniuta de minus...[alcool][alcool]Uite asa invata ma'sa lucru nou![:D]

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

rechinas in pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit in casa noua!!![pup][pup]

 

Cuscrelo aseara era sa te dau de gol, noroc ca am intrebat dc esti singura[:D] (vroiam sa te intreb cum merg pregatirile[:D]).[loveyou](ps:abia acum am vazut mesajul pe mess[:D].Despre ce poza vorbesti??)id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Va las un filmulet cu Maya sa vedeti ce tipa ea cand vede camera[olala][olala]...da trebuie sa va uitati pana la sfarsit[:D]

 

Ma duc sa [baie], apoi sa citesc de la inceput, si revin pe bancuta[pk][pk]

 

[mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]

 

 

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreuta ce bine ca ati gasit solutia sa nu mai planga printesa ,chiar daca va fi nevoie sa priviti luna si stelele[:D][pup]

Moni si eu am multi [pup] default pt tine si cred ca toate fetele te vor tzuca [:D][:D][:D]

Ancutza deci incalzirea [alcool] ai facut-o [:D].Bravo![pup]

Lidia pai avem si noi grija sa te tina gandul cu bebe.Hai ca acus te programezi la dom' doctor[pk][pup]

Di casa luna...ce-i aia?[:D]Nici eu nu mai stiu[:D]

 

_____________________________________________id="purple">

Ramona , mamica id="purple">Stefaniei(20nov2006)id="red"> si a luiid="purple"> Iustin (4 dec 2009)id="blue"> id="Script MT Bold">

Poze cu Strumficiid="purple">id="Script MT Bold">

_____________________________________________id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Home sweet home [pk][pk] Ce atmosfera faina e aici [olala]

Multumesc mult pentru PM [flo] [pup][pup] Super idee ati avut [pup]

 

NOi am fost toata ziua plecati, acum am ajuns acasa si sunt rupta de oboseala. Am citit doar asa in diagonala paginile pana aici, dar sper zilele astea sa "imi fac temele temeinic" (citat din Laurairina [:D] )

 

Acum va pup pe toate, fara exceptie [:D]

[pup]

 

PS: Si eu as vrea sa fiu stearsa din listele de dincolo...daca avem vreun spion mai ager [:D] care sa afle parola, ii raman indatorata for ever [:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...