Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu!


Recommended Posts

pfiu, ce dor imi era si mie de voi, dar am avut blocaj la tastatura - sa-i zicem asa [:D].

 

2 lucruri am sa va spun: 1. va pup pe toate, si eu ma bucur tare sa va citesc asa [pup] si 2. cred ca mai sunt fete neinvitate aici....

 

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Drago..asa e..nici nu stii cand e mai bine, eu am zis ca poate poate am sarit calu si m-am grabit, ca am inceput la 5 luni, am tinut-o 2 saptamani doar cu suculet de morcov si mar, si ala putin, ca nu bea mai mult de 30-40ml..Acum la 5 luni jumate am zis ca ar fi cazul sa incerc si cu ceva mai solid..da uite ca in 3 zile am cam dat chics..[alcool]

Astept, am rabdare, o sa incerc mar cu orez pe saptamana viitoare, zilele astea mai insist cu supita/piure legume..daca nu vrea..trec la fructe, doar ce am luat una bucata avocado, astept sa se mai inmoaie, o sa incerc si cu banana..Sa incerc gusturi de astea mai dulci, poate i-or place..Ca dovleac nu se mai gaseste deloc aici prin zona de cumparat, iar cartofi de aia dulci nici atat..Sa fim seriosi, in tot orasu am 2 supermarketuri mari si late..si acolo nici o sansa..[bang]

Lidia, uitai ca matale vizitezi un 'dansul'[:D] in probleme de astea [:I] rusinoase[:D] Nasol, si eu toata viata am fugit de ginecologi barbati, da pan la urma mi-am invins rusinea, si toata sarcina m-a urmarit un nene super de treaba, si ca om si ca doctor! Tind sa cred ca barbatii in domeniul ginecologic fac treaba mai buna decat madamele..Se poarta mai finut si mai 'cu manusi' decat doctoritele ginecolog!

Hai Monis spune tot, ce facusi matale la Bucovina, am vazut ceva pozici de la pasti, niste peisaje si un aer curat ce a inspirat Santi, ca is neagra de invidie[olala][olala][olala]-in sensul bun[:D]..mai ca as da aerosolu de mare pe al de la munte[olala]

Ionela, mai zii tu cum e cu tatic acasa!

De Lumi stie careva ceva? ca eu pe parcurs imi aduc aminte de fete, si tot ma intreb daca vor sa apara aici..[:I]

Andre, nasoala solutia cu iesitul afara la fiecare masa a printesei, dar bine ca functioneaza..Apropo, nu stati la curte?adica iti e usor sa iesi din casa cu ea doar asa pt o papica scurta?

 

peseu. io inca ma lupt teribil cu un sentiment de mare vinovatie..ca am parasit casuta noastra..off off..[q].. Si voi la fel?[:I]id="size1">

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

rechinas in pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mamici de fulgusori,

 

nu-s foarte coerenta la ora asta dupa o zi de smotru si bucatareala (cu ajutor din partea mamei, ca doar fu greva), tastez pe intuneric ca mi-a adormit copilu prin sufragerie [alcool] dar vroiam sa va spun ca ma bucur sa va revad intr-o atmosfera prietenoasa si destinsa, dar mai ales ma bucur sa revad chipuri dragi, disparute de ceva vreme din varii motive [pup][pup][pup]

 

vin si eu pe bancuta cu o ciorbita de vacuta si o salata de boeuf [flo] si urez LMA fulgusorilor nascuti intr-o zi de 22, printre care Andra de mami Strumfy , LMA Capisonelului senior si petrecere faina, LMA si bunicii Ancutzei (cum a fost surpriza?) si altor sarbatoriti daca mai sunt si i-am omis eu [flo]

 

Shtephy [pup]

 

maine sper sa apuc sa va pove cum fu azi la D

 

multa sanatate va doresc si trimit multi pupici fara exceptie tuturor [pup]

 

[nani]

 

Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009)

pozicile noastre

 

varsta noastra

 

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."

Copilul de pe Marte-Menno Meyjesid="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara[pup], nice to see u again[:D]!

Trebuie sa incep prin a o [pup] pe Monis, dar sa nu credeti ca as putea sa va uit pe voi[pup][pup]!

Imi pare tare rau pt aceasta masura extrema..(suspin)

Va duceam dorul..

Revin, sunt cu Matei la san si am o pozitie tare incomoda.

 

pozici botez 07.02.2010

 

 

poponitzu' meu Matei-Andrei

 

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ariadna33
deci in unanimitate ziceti ca microundele sunt cah?[help]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate***************** [mamica] mamy de gemenasi dragalasi [caru][caru]
id="teal">id="Georgia">
align="right" id="quote2">Aaaa, nu. Eu le folosesc si dupa mine nu sunt cah. Pe mine toate site-urile dubioase de pe net cu informatii ciudate trase la indigo despre profesorul mare necunoscut care a facut n studii de care n-a auzit nimeni si rusii care au interzis comercializarea cuptoarelor cu microunde (zau asa? [alcool]) si cate si mai cate nu ma conving.Dieteticienii seriosi spun ca prin gatirea la microunde se pastreaza o buna parte din vitamine, mai multe decat gatirea traditionala. Eu nu gatesc la microunde, dar de incalzit mancarea, de copt un mar (decat sa incalzesc ditamai hardughia de cuptor ptr un amarat de mar si sa-l las acolo sa se inmoaie de se duce si mama vitaminelor mai bine 2-3 minute la microunde si mai raman si ceva vitamine) sau un ou ochi fara ulei (ptr curele mele, deh).Ioi ce m-am lungit...[9cer]Dianaid="red"> cu [bonjovi]Vladid="blue">(16.05.04)(bebelus, copilas)&[8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red">(11.11.09)id="green"> Filmuleteid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andre, pai dupa ce-o aparut Timeea a trebuit s-o las mai moale... Acu si mai si...

 

Laura esti bestiala, auzi barbata-miu si Nicoleta...[:D]

 

Pup toate fetele fara exceptie, ma bucur tare sa va vad si va urez somn usor ca trag pe dreapta! Sa scrieti sa am ce citi maine!

 

[9cer]Dianaid="red"> cu [bonjovi]Vladid="blue">(16.05.04)(bebelus, copilas)&[8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red">(11.11.09)id="green">

Filmuleteid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lauradi
Andre, tu vorbeai acum de un gel Camillia sau am inteles eu aiurea si e vorba tot de fiolele astea?
Ma duc si eu sa mananc,cica,la ora asta...
align="right" id="quote2">

Nu, nu, de fiole ziceam. La voi folosesc la ceva?

Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red">
Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Andre, nasoala solutia cu iesitul afara la fiecare masa a printesei, dar bine ca functioneaza..Apropo, nu stati la curte?adica iti e usor sa iesi din casa cu ea doar asa pt o papica scurta?
align="right" id="quote2">

Nu stam la curte, dar pana la mare fac 2 minute cu 120 pe ora. Azi a stat 7 ore pe mal, am schimbat-o in masina, am dus mancare, am mai spalat o camera, am mai dus haine de schimb. Nici politistii nu ma mai opresc .....

Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red">
Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Citat:
citat din mesajul lui lauradiAndre, tu vorbeai acum de un gel Camillia sau am inteles eu aiurea si e vorba tot de fiolele astea?Ma duc si eu sa mananc,cica,la ora asta...
align="right" id="quote2">Nu, nu, de fiole ziceam. La voi folosesc la ceva? Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red"> Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">
align="right" id="quote2">Oare pe la noi prin Romanica se gaseste Camilia asta de Boiron? Ca vad ca principele roade tot si vreau sa fiu pregatita[:)]pozici botez 07.02.2010poponitzu' meu Matei-AndreiCredinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana - [pup] am mai cautat si eu pe net cu microvelele [:D] ca eu mi-s contra, am scris si de ce, si am gasit parerile impartite - ca tot e la moda "parerismul" [:D] - dar da, sunt multi care afirma ca la gatitul la ele se pastreaza ceva nutrienti, fata de gatitul clasic, datorita vitezei.

Eu raman la ale mele [:D]. Idei [:p]id="size1">

 

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...