Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu!


Recommended Posts

ooooo si draga de monis e cu noi!!!!!!!!!

ce bine e acasa [bis][bis]

 

compu meu o ia pe copca... poate de la beutura de casa noua??? ca nu vrea sa vada placa de sunet... de fapt o vede... dar nu merge...[bang][bang] dar in seara asta nu ma mai apuc de el

 

pai... si eu vreau ceva.... "inghetati"[:I] ca cu alcoalele.... a pricep de numa... nici numele nu stiu sa le citesc la bauturile pe care le scrieti voi acolo... sunt total pe langa

 

 

 

Mami fericita de [copil]Mihnea

Mihnea creste mare (14.11.2009 )

aniversarea nuntii

POZE

id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ralu_seby
Oare pe la noi prin Romanica se gaseste Camilia asta de Boiron? Ca vad ca principele roade tot si vreau sa fiu pregatita[:)]
align="right" id="quote2">

Nu mi-a cerut niciuna din fete, deci banuiesc ca da. Daca nu, spune caprimesti oricum pachet, nu ma costa nimic sa bag acolo niste fiole.

Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red">
Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andre, de mult imi sta in cap sa te intreb, ai primit banutii , ai rezolvat cu fetele care nu ti-au platit? sa stii ca mult timp dupa ce ne-ai spus ce ai patit am stat si m-am tot gandit la beleaua ta..[V]

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

rechinas in pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

despre noi, numai de bine.

 

la bunici a fost senzational. plecasem sa stam 1 sapt max, am stat 2 si daca nu era tati aici la Buc, nu veneam curand inapoi. aer curat, care da somn bun (si la copil si la mama [:D]), papa bun facut de ai mei, apa din izvor, veverite prin parc... nu stiu, as putea vorbi intr-una de locul ala si de cat de bine a fost. [:)]

 

I-am spus si lui Lumi ca Romanul este oraselul dragutz de pe traseu unde oprim mereu - Laurairina [;)] - cand mergem pe ruta Bacau, cand mergem pe Valea Bistritei, orasul preferat de la mare distanta este Piatra Neamt - Ancutza chiar vroiam sa te intreb de mult timp cu cine ai facut romana la scoala. si nu pentru ca nu stii sa scrii ([;)]) ci pt ca sunt curioasa cat de mica e lumea, stiu pe cineva care a fost prof acolo...

 

Andre - zi cum ai rezolvat cu Buni si cum ai rezolvat problema imbracarii Chiarei [pup]

 

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

compu meu o ia pe copca... poate de la beutura de casa noua??? ca nu vrea sa vada placa de sunet... de fapt o vede... dar nu merge...[bang][bang] dar in seara asta nu ma mai apuc de el

Mami fericita de [copil]Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE
id="blue">

align="right" id="quote2">


si ce??? nu ne auzi bine? [:D] Ionelaaaaaaaaaaaa, uuuuu



monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetili cand aveti timp mai scrieti si voi ce papa strumfii vostri.(fara Simina ca Maya ei papa de toate si cu spor). Poate asa ne mai inspiram si noi. Eu una i-am dat cartof dulce, morcov, pastarnac, telina, cartof, dovlecel. Rezultatul ii plac doar cartoful dulce si morcovul dar ambele constipa[bang]. Ii plac cerealele, bananele si marul copt dar si astea tot[bang]. A mai ramas para... Si vreau sa incerc avocado care e la copt ca pe celalalt(care era deja copt[pofta]) il halii io.

 

mami fericit de [baietel] Dan Mihail

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am adormit copilul si acum intindeti paharele sa le umlu cu ce va doriti.

Azi dr ne-a zis ca putem incepe cu sucuet de fructe/legume...Nu ne-au fost recomandate cerealele ca am luat bine in greutate si luna asta. Inca nu m-am hotarat dak sa incep sau nu...sper sa fac alegerea cea mai buna.

Vreau sa multumesc fetelor care ne-au felicitat azi pt cele 4 luni implinite. Dintre toti fulgusorii(cu mamici active)...Andra e cea mai mica...dar crestem si noi mari. Din cauza asta, la majoritatea intrebarilor nush ce sa va raspund...si imi pare rau ca nu va pot ajuta cu sfaturi. Oricum va citesc cu mare drag si imi sunteti foarte dragi. Va [pup] pe toate.

 

Mami fericita de strumfita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77
Dragonitza ai zis tu de mar copt da eu ma gandeam la nemurirea sufletului si nu am vazut... Daca o tine tot asa fac apel la pere.mami fericit de [baietel] Dan Mihail
align="right" id="quote2">Dymomo - cica perele sunt laxative, dar si baloneaza [:(]. Am citit si eu pe aici si a zis si Raluci ca i-a zis pediatrul la care s-a dus cu Bubu cu tranzitul lui dereglat... Nah, zic si eu, hic [alcool][:D]monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...