Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu!


Recommended Posts

multumesc stephy pentru pm.nu am timp sa citesc prea mult ca sunt franta.azi am fost la cumparaturi si maine am pregatiri pentru sf.gheorghe.e ziua lu' fi-miu si a socrului.deci am treaba.promit ca recuperez.si eu m-am gandit azi cum sa facem un topic doar pentru noi.

[pup]

 

Mami de Bebe George-Stefan (15.11.09)

 

http://picasaweb.google.com/105038517007457819848

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sunt si eu pe-aici, cu mandra mufata, ca de cateva zile vrea sa adoarma numai la san.Am avut parte de multe concerte, de ma dor si acum urechile....cum o pun in patut e jale.Asta dupa ce m-am chinuit o saptamana ca-mi plangea la san...Am trecut dintr-o extrema in alta, acum nu o pot dezlipi de san.

 

Laura, ca sa raspund la intrebarea ta..eu nu ma simt deloc vinovata de plecare...Mi-e greu sa tolerez un anumit tip de comportament, de limbaj...e viata reala plina de oameni agresivi, ii ocolesc cat pot, cu atat mai mult in spatiul virtual.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum a adormit piticutul.

M-a sunat Camy ,mi-a dat parola de dincolo.A schimbat-o pt ca nu mai era cea pe care o stia ea ,adica pe la inceputurile odiseii.

Asa ca cine o vrea sau cine vrea sa fac modificari acolo sa imi zica.Poate nu stergem nimic inca sa luam datele sa le trecem aici ,nu?

 

_____________________________________________id="purple">

Ramona , mamica id="purple">Stefaniei(20nov2006)id="red"> si a luiid="purple"> Iustin (4 dec 2009)id="blue"> id="Script MT Bold">

Poze cu Strumficiid="purple">id="Script MT Bold">

_____________________________________________id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, monis, sar'na! Eu am avut proasta inspiratiune cand mi-am utilat bucataria sa iau cuptor electric... si e horror pana se incalzeste se invarte contorul ca la balamuc... plita e pe gaz, dar nu stiu ce-a fost in capul nostru sa luam cuptorul electric... deh, pe vremea aia eram singurei, pentru o friptura mergea, dar acum sa-l pun zilnic pentru un mar sau o bucatica de dovleac, nu prea merge...

Bine, nu am de gand sa gatesc pentru bubulaci la microunde, dar acum e o solutie temporara pentru un mar copt pana oi lua un babycook... vreau intai sa vad daca nu vor cumva sa se autodiversifice, sa nu-l iau degeaba, ca mai am cateva achizitii inutile (marsupii in care urla ca din gura de sarpe, portbebe in care nu i-am pus decat cand am venit de la maternitate, etc)

 

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

 

[mamica] mamy de gemenasi dragalasi [caru][caru]

id="teal">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Andre, de mult imi sta in cap sa te intreb, ai primit banutii , ai rezolvat cu fetele care nu ti-au platit? sa stii ca mult timp dupa ce ne-ai spus ce ai patit am stat si m-am tot gandit la beleaua ta..[V]
align="right" id="quote2">Nu am reyolvat, mi-am decorat casa cu beibicucuri si pentru fiecare aliment am alt aparat. Dar mi-a trecut supararea. A fost vina mea, ce ma doare e ca am luat bani de la fiica mea, nu altceva. O sa dau aparatele cu siguranta, chiar daca le vand pe ebay sau in alta parte, de atunci mi-am luat masuri si am dat de fete corecte care au inteles de ce cer banii inainte.
Citat:
citat din mesajul lui monis5Andre - zi cum ai rezolvat cu Buni si cum ai rezolvat problema imbracarii Chiarei [pup]
align="right" id="quote2">Ohohoh. Buni se pare ca a avut doar o criza de dor, n-am stiut sa comunic cateva zile cu ea, apoi mi-am amintit de crizele mele de dor si am incercat sa ii ofer ce-i lipseste. Nu-i pot oferi babetele ei de la piata cu care despica lumea, dar incerc sa ii deschid ochii la ce e frumos aici, a fost deja la noi o prietena de-a ei, am jucat carti, peste o saptamana vine alta prietena, apoi surorile ... si uite asa face Chiara un an. Sper sa fi fost doar o criza, ea nu comunica, trag doar cu urechea cand vorbeste la telefon cu surorile. Pe Chiara tot nu o stiu imbraca, tot timpul de super dezbracata fata de piticii de aici si ma simt mereu denaturata. I-am cumparat o salteluta cu ceva seminte (nu pot sa scriu pe forum cum se numesc ca ma dau moderatorii afara) pe care nu mai transpira, salteluta pe care o bag in carucior, in scaunul de masina, in pat, am mereu cateva randuri de haine de schimb in masina, saltea de schimbat pampers in masina si cand nu stiu ce sa fac imi spui "las' ca te-oi vedea la 50 de grade ce o sa faci". [pup] Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red"> Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asaaaaa, deci cica am recuperat. In mega viteza ca sa nu va duceti la culcare asa ca n-am retinut nika. Dar macar ma simt impacata [:D]

Aaaa, am vazut ca vorbeati de ce mai maninca (sau nu [:D]) picii. laurairina nici la a mea nu prea-i place nimic, in fine, eu n-am incercat decit mar copt si astazi avocado. Si ea face la fel, plimba prin gura si dupa aia se sforteaza sa verse. Si eu m-am gindit ca nu e pregatita, o mai astept. Eu am de gind sa bag cite o chestie noua pe saptamina,pina la 60 de ani o sa-i placa si ei ceva, nu? [:-)))]

Si iarasi Aaaaaa, am mai vazut ca sinteti multe care cica nu va pricepeti la bautura... ntz ntz ntz,noroc cu mine si raluci [zz] ca sintem femei serioase in domeniul asta [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui krelia
[hopsieu]..long time....no see....missed me....and my purple? [:D]id="Comic Sans MS">id="purple">_______________________________[il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [il]
"Children make you want to start life over."Muhammad Ali
id="right">id="Comic Sans MS">id="purple">
align="right" id="quote2">mie una chiar mi-ai lipsit![pup]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate***************** [mamica] mamy de gemenasi dragalasi [caru][caru]
id="teal">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui shtephy
Acum a adormit piticutul.M-a sunat Camy ,mi-a dat parola de dincolo.A schimbat-o pt ca nu mai era cea pe care o stia ea ,adica pe la inceputurile odiseii.Asa ca cine o vrea sau cine vrea sa fac modificari acolo sa imi zica.Poate nu stergem nimic inca sa luam datele sa le trecem aici ,nu?
align="right" id="quote2">Parola aia era sfanta. Sa fiu! Tac. Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red"> Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dymo, io am probat la piure de legume morcov, pastarnac, telina si cartof..bleah a fost rezultatul la toate, intai a fost combinatie de primele 3 pe urma combinatie de toate 4..Nu ii place, zeama de la ele a baut-o in schimb, asa vreo 20ml maximorum...[:-@] Mar copt/crud nu ii place..urmeaza sa incerc ca si tine para si banana..Si poate alte cereale in combinatie cu suc de morcov/mar, sau cu piure de mar..[:-@]

Da..acu ma gandeam si io ca Simi e tare norocoasa cu Maya papacioasa foc![pk]

hai ca fug si io la somnic, astept cu nerabdare sa apara madam K care e la dormaret sper io..si inca ceva fete..ma repet, care/ cum mai stiti, dati PM sa ne adunam aici gasca frumoasa!

Si maine poate dezbatem si noi titulatura noastra noua si capitolul de inceput , cu listuta au ba..[alcool][:-@]

 

Va pup pe toate, si sunt tare taree bucuroasa sa va vaz!![:I]asa ma bucur de atmosfera asta frumoasa[olala][olala], sa ne ramana mereu cuibul cald si primitor, indiferent ca reusim sau nu sa postam zilnic, ca suntem bine sau mai putin bine, si sa ne sustinem cum am facut de la bun inceput!

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

rechinas in pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu i-am dat avocado, a ras 2 varfuri de degete, apoi cate o lingurita de suc de morcov, a lipait din buze, desi cu fatzuca se stramba, apoi a mai vrut, dar nu i-am mai dat. De cand ii dau morcovel face kk ca la carte (pentru prima data in cele aproape 5 luni ale ei, face kk prin pampers, pe body, pantalonasi, tot ce prinde, azi inclusiv pe ma-sa ca i s-a parut ca e lipsita de noroc).

 

Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red">

Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...