Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Citat:
citat din mesajul lui shtephy
Acum a adormit piticutul.M-a sunat Camy ,mi-a dat parola de dincolo.A schimbat-o pt ca nu mai era cea pe care o stia ea ,adica pe la inceputurile odiseii.Asa ca cine o vrea sau cine vrea sa fac modificari acolo sa imi zica.Poate nu stergem nimic inca sa luam datele sa le trecem aici ,nu?
align="right" id="quote2">Parola aia era sfanta. Sa fiu! Tac. Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red"> Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">
align="right" id="quote2">nu e vorba de parola de pe mail, aia in memoriam, e vorba de cea de la contul comun daca inteleg bine. aia putea fi schimbata anytime, nu insemna mare lucru [;)]eu zic sa nu stergem nimic de niciunde momentan. parerea mea [flo]monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Citat:
citat din mesajul lui ionelamariacompu meu o ia pe copca... poate de la beutura de casa noua??? ca nu vrea sa vada placa de sunet... de fapt o vede... dar nu merge...[bang][bang] dar in seara asta nu ma mai apuc de el
Mami fericita de [copil]Mihnea Mihnea creste mare (14.11.2009 )aniversarea nuntii POZEid="blue">
align="right" id="quote2">si ce??? nu ne auzi bine? [:D] Ionelaaaaaaaaaaaa, uuuuumonis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">ooooooooooo ba da!!!!!!!!!!!!!ce spui? a?!eu nu am tv in camera( pt economie de spatiu) si am tv-tuner pe comp. Fara sunet e o linisteeeeeee... de ma termina... aici e problema.... nu ma prea intereseaza tv-ul... dar zornaie ceva... si nici bebe meu nu poate sa adoarma asa... ca e invatat cu galagieeeeeee[bang]na ce probleme am si eu[alcool]
Mami fericita de [copil]Mihnea Mihnea creste mare (14.11.2009 )aniversarea nuntii POZEid="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurici eu prima data am combinat cartof dulce cu morcov cu pastarnac si telina(dar albiturile in cantitate f mica) si nu s-a aratat prea incantat, dupa aia am scos telina si pastarnacul si ii place. Dovlecelul nu ii place deloc(l-am introdus in loc de albituri si il refuza total). Asa ca mai scoate cate ceva, mai adauga poate dai de combinatia norocoasa.

 

mami fericit de [baietel] Dan Mihail

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moama da' cite chestii culinare ati incercat, deja ati inceput sa testati combinatiile,uff! [bang] Si vaz ca nici nu prea aveti mare succes [:(]Eu speram ca asta mica sa fie mincacioasa, ca asa imi facea impresia, o mai astept, poate isi revine. Intre timp, am cumparat tan-taniiii scaun de masa!!! Chico Polly of course, [pup]Dianei pt recomandare si [pup] lui many pt pont de unde sa-l cumpar. Eu abia astept s-o instalez in el, macar sa aiba si ea pe ce sa stea cind sint in eu la bucatarie, ca ma saturasem sa-i car leaganul dintr-o camera in alta.

Ava am tras cu ochiul la pozele tale, ce baieti frumosi ai,imi place ca nu-s imbracati la fel. Si mersi de iegzplicatia cu cuptorul electric, ca si eu ma pregatesc de achizitionat niste "bucatareli" d-astea si sa stiu sa evit

Eh, si sa mai bem un paharel, sa ne veselim nitel, [pahar] [alcool], vorba marelui Gica P [hic]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...