Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Crissa [pup] spor la bucatarit si pe la acest subiect spor la scris! Ramonika atunci [flo] pt toate mamicile care s-au gandit la o noua si frumoasa casuta. _____________________________________________ Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si a lui Iustin (4 dec 2009) [url="http://picasaweb.google.ro/framona.cristina"]Poze cu Strumfici[/url] _____________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ielllou, Adorm una bucata Capisonel si ma infiintez aici. Diseara pe bancuta, da? De data asta nu mai scapa vinul de Porto nebaut.Sau acu'o fi deja otet? Eu dau de baut si mancat din cauza de capison senior aniversat si venerabil, maine isi rotunjeste cifrele, colaceii si poate si veniturile daca imi baga si mie statu' indemnizatia aia.. Pup uuuu. mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

EdIT: Rotunjeste colaceii mei... el n-are.[:D]
Citat:
citat din mesajul lui coquelicot
ielllou, Adorm una bucata Capisonel si ma infiintez aici. Diseara pe bancuta, da? De data asta nu mai scapa vinul de Porto nebaut.Sau acu'o fi deja otet? Eu dau de baut si mancat din cauza de capison senior aniversat si venerabil, maine isi rotunjeste cifrele, colaceii si poate si veniturile daca imi baga si mie statu' indemnizatia aia.. Pup uuuu. mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)
mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am citit tare p0e fuga... ca ma ardeau labutzele sa scriu. Multumim de casa noua. Multi ani inainte Ramonika multi si frumosi. Lavinia eu ii tai unghiile cand doarme ca daca e treaz se agita si imi e frica sa nu il intep. Fetili stie cineva cartoful dulce constipa? Ca eu nu mai stiu ce sa ii dau lui Danut ca desi papa si solide face kk tot la n zile. mami fericit de [baietel] Dan Mihail
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

coque - [s] pt. capisonelul senior. [cheers] dymomo - nush ce sfat sa dau, ca noi nu am inceput D, si nici constipati nu suntem. a mai facut kk si la 3 zile, insa daca nu se chinuia sa faca, n-am luat masuri. si-a dat drumul singura.
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [caru] tati [roker] si Vladutz [pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit! Dar nu inteleg de ce fugim?? Propun sa ignoram rautatile unora si sa redevenim mamicute de fulgusori. Eu sunt mami de fulgusor!!! Ok, si voi imi sunteti prietene la bine si la greu [flo], clar, dar vreau sa ne numim tot mamici de fulgusori iubiti! S-a trezit printesica, dar intru mai tarziu sa va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stephy, pup mamica greu incercata in ultima vreme[pup] Dymomo, eu nu am observat ca sunt constipati ai mei dupa cartoful dulce... cartoful stiu ca nu constipa, dimpotriva... Eu sa stiti ca apar cand ma lasa piticii mei, daca nu intru o zi-doua sa ma intelegeti... e adevarat ca mi-i scoate mama afara dar eu trebuie sa ma ocup de papica lor, si ca totul sa fie in ordine... acum si cu diversificarea asta, e o adevarata aventura! va pupic si-mi sunteti tare dragi [pup]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate***************** [mamica] mamy de [url="http://lb1m.lilypie.com/CQAFp2.png"]gemenasi[/url] dragalasi [caru][caru]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa vedeti ciudatenie, Dragos al meu nu mai bea lapte cu biberonul de cand am inceput cu cerealele si legumele (de saptamana viitoare incepem si cu piureul de fructe pe schema Dianei, ca aia mi-a placut)... decat masa de seara cand doarme, atat bea lapte cu biberonul, cand e treaza nu bea... am ajuns sa-i dau laptele ziua cu lingurita ingrosat cu o masura de cereale simple de orez... sau sa-l pandesc sa adoarma... cu lingurita il accepta... ce Dumnezeu e asta?
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate***************** [mamica] mamy de [url="http://lb1m.lilypie.com/CQAFp2.png"]gemenasi[/url] dragalasi [caru][caru]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...