Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

urgent...sunt f bulversata


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Luna1
Violeta da, tu ai dreptate, si eu i-as spune sotului insa vezi tu noi nu stim daca ea nu este putin prea geloasa si el a stiut asta. I-a fost teama sa-i zica tocmai pt ca nu a vrut sa o vada facand scenariile pe care le face acum. Luna [gravi]28 sapt+[fetita] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623"]Adelise Raluca[/url] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036"]Cosmin[/url]
da,asta cu gelozia nu o stim...ea poate sa ne confirme sau nu.... insa,eu tot vreau sa cred ca intr-o relatie solida predomina increderea! sunt eu prea naiva?! Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Initial creeata de elipop
"nu ne mai putem vedea, mi-a facut placere sa vorbesc cu tine, nu pot uita trecutul, esti o persoana deosebita,ma poti suna oricand,data viitoare e randul meu sa fac cinste,TEPUP!", EL II RASPUNDE" si mie mi-a facut placere sa vb cu tine, indiferent in ce situatii ne-am afla tu o sa fii mereu o persoana speciala pentru mine..
Si daca "nu pot uita trecutul" inseamna "nu pot sa fiu cu tine, pt ca nu l-am uitat pe ex"? Si daca "indiferent in ce situatii ne-am afla" inseamna ca el ar vrea mai mult de la ea, dar ea stie deja ca el are o relatie, ca e "luat", asa ca.... Si daca era o fosta colega de liceu, putea sa te ia si pe tine. Nu sa minta ca se intalneste cu un coleg. Numarul ei de telefon SI numele intr-un mesaj? Pai daca e pur si simplu o "lipeala"? Mie nu mi se pare inofensiv deloc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt exagerata si stiu sa inteleg..poate m-as fi gandit putin la asta daca mi-ar fi spus dinainte,dar nu as fi facut scene,as fi avut incredere ca nu vrea nimic de la ea..am mai discutat si in seara asta dupa o zi de munca,la intoarcerea acasa..mi-a zis ca ma iubeste si nu vrea sa ma piarda, ca voia sa-mi spuna la un moment dat dupa intalnire,dar s-a gandit ca mi-asi otravi sufletul degeaba pt ca nici el nu stie de ce a facut asta,ca nu vrea nimic de la ea,doar voia sa mai vorbeasca, ca a fost un moment de slabiciune din partea lui ca nu mi-a zis adevarul. stiu ca nu am fost perfecta in relatia asta,dar nu i-am inselat asteptarile niciodata...nu l-am mintit,am fost mereu sincera,chiar daca adevarul doare o sa ma credeti nebuna poate,dar aseara i-am retinut nr de telefon al tipei si frumos si politicos astazi i-am cerut sa ma lamureasca..mi-a zis sa nu-mi fac griji,pt ca el este sincer si nu a fost nimic intre ei si nici nu va fi, ca ea are prieten pe care nu l-a inselat niciodata si nici nu are de gand sa o faca..nu stiu de ce dar pe ea o cred...ce nu inteleg este ce e in capul lui??ceva scartaie in relatia noastra, daca "a simtit nevoia" sa se converseze cu ea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e nimic vinovat in mesajele astea. Astea sunt genul de chestii pe care le-am scris si eu intr-un email unui fost prieten. N-am ajuns niciodata sa avem relatii foarte apropiate, a fost un flirt pt. ca de fapt eu nu am fost niciodata interesata de el. E un gen de politete stangace. Mai mult ca te gandesti ca celalalt se asteapta la ceva mai incarcat de semnificatii decat ``salut, hai mai vorbim``... ca sa nu-i ranesti sentimentele pe care presupui ca le-a avut(daca)...si zici ceva de genul``persoana speciala`` :). Eu am scris aproape cuvant cu cuvant: ``si mie mi-a facut placere sa vb cu tine, indiferent in ce situatii ne-am afla tu o sa fii mereu o persoana speciala pentru mine``. Nu a insemnat absolut nimic; am zis ceva ca sa ma aflu in treaba... Pe bune, ganditi-va o clipa daca asta e genul de mesaj pe care il trimiti ca sa reaprinzi o fosta scanteie. ...In cercati sa va imaginati... Elipop, nu-ti face probleme. Da, stai la o cafea cu un fost prieten, mai ales daca atunci, cu timp in urma, relatia nu s-a concretizat(deci nu au existat resentimente importante)... asa... de curiozitate ...ca un flirt chiar nevinovat, dar n-ai incepe o chestie care n-a mers cand n-ar fi fost nici o piedica. nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:) Chiar... Ce mesaje ati scrie unui barbat de care v-ati simtiti brusc atrase dupa multi ani? Adica de care ati fi chiar interesate. Faceti putin abstractie de faptul ca n-ati face asa ceva. Un exercitiu de imaginatie... nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by nume
"indiferent in ce situatii ne-am afla tu o sa fii mereu o persoana speciala pentru mine" . Nu a insemnat absolut nimic; am zis ceva ca sa ma aflu in treaba...
Si totusi, lucrurile sunt relative... Eu exact asa m-am exprimat fata de persoane pe care le iubeam enorm si cu care, dintr-un motiv sau altul, nu (mai) puteam fi impreuna. Iar daca pe tine nu te deranjeaza ca sotul tau sa aiba "flirturi nevinovate" pe la terase cu alte femei, te felicit pentru increderea in tine si sangele rece. Eu una (si mai stiu destule femei) nu as putea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by nume
:) Chiar... Ce mesaje ati scrie unui barbat de care v-ati simtiti brusc atrase dupa multi ani? Adica de care ati fi chiar interesate. Faceti putin abstractie de faptul ca n-ati face asa ceva. Un exercitiu de imaginatie... nume
i-as scrie ceva de ciorba reincalzita.... serios, nu cred in "reluari" apoteotice. Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai , hai sa-ti spun parerea mea : probabil el stia ca esti geloasa si de aceea nu ti-a spus. Di ce ai povestit aici chiar cred ca omul pur si simplu si-a reazut o fosta prietena si gata. Si din mesaje tot asta reiese. Nu te mai chinui aiurea si nu-l indeparta de tine prin prostioare adolescentine. ;) http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare destept si cu simtul umorului un mesaj cu `` ciorba reincalzita`` :) Adevarul e ca nici eu nu cunosc in viata reala nici o pereche care sa fie impreuna dupa o serie de impacari si reveniri in timpul carora cei doi sa fi fost cu altcineva la modul serios. Nu stiu de scantei reaprinse. Cred ca interesul real se exprima in verbe, nu in adjective. Pe bune, daca cineva mi-ar spune ca sunt o ``persoana deosebita/speciala`` cand eu astept dovezi de interes/implicare ...as interpreta ca o politete lipsita de alta conotatie. nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...