Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava - 18


Recommended Posts

lasa, meg, cu "cariciorul" te-ai integrat in peisaj!!! [:D][:D][:D] glumeam... cat stati? tare vreau sa va vad dar miruna mai tuseste putin si nu ne-apropiem pana nu trece...(o fi de la inghetata Betty? [:D] eu sper ca de la alergatura de la munte dar deh...) de altfel, don'soara mea nu se trezeste pana la 9.30, eventual la 10 daca are chef...da' noi plimbarim pana la 9.30 seara, pe racoare... fetili eu mi-am rupt un dinte [bang][bang][bang] nu radeti de mine ca-s prea necajita, uff...caninul...faza ciudata e ca nu m-a durut (are nervul scos de mult), si nu l-am rupt rontaind bomboane, alune sau altele...ci o felie de paine proaspata cu icre! (or fi fost icre de peste-ciocan [xx(]); nu stiu unde sa ma duc, toti stomatologii la care-am fost pana acum mi-au pus plombe atat de rezistente, incat dupa cate va luni (maxim) a cazut maseaua si-a ramas plomba [alcool] uff acu' si dintele-asta...nu pot sa dorm de nervi, ca de durut nu ma doare [audinti] http://www.pagina-mirunei.piczo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata! Vad ca toata lumea se bucura de vremea frumoasa. Si noi am plecat pentru doua zile la manastirea Agapia Deal din Neamt, am fost cazati acolo...gratarele si plimbari in linistea muntelui...[cool]am gasit si hribi in padure...copii au fost foarte incantati de minivacanta la munte. Am fost si la Harlau la un finut...[cheers] Acum stau mai mult pe la casa si incerc sa-mi aranjez un pic gradina... Emushi, eu merg la dr. Carbuneanu de langa Lic.4 pentru dantura[audinti]...de fapt toata familia si prietenii nostri s-au hotarat sa raman la ea dupa ce au vazut cat de usor si bine lucreaza.[flo][flo][flo] Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://blogulmeu.ro/simina/"]Jurnalul meu[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] pt recomandare, simina! chiar nu stiu la cine sa merg in SV...ma gandeam ca daca tot merg pana-n Mures , poate rezolv acolo (aveam de gand sa plec joi, sa-mi iau diploma, ca in plus e si festivitatea de absolvire vineri si am multi prieteni care termina anul asta, impuscam 2...sau chiar 3 iepuri); dar nu mai stiu acum daca mai plec (eventual stau doar o zi), ca Miruna mea a facut pana la urma laringita [bang][bang][bang] si nu-mi mai arde de plimbari... asa ca tre' sa gasesc rapid o solutie, n-am de ales! numai sa nu doara... [:I] mi-e si rusine sa zic, da' mi-e cam frica de dentist...[:I] (cum naiba nu mi-a fost frica sa nasc, da' tremur la stomatolog, nu pot sa-mi explic...) http://www.pagina-mirunei.piczo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

emushi, n-ai de ce te teme...[medic]e un medic f delicat si atent cu pacientii. Are program dupa ora 16:30 acasa, dimineata lucreaza la politie. Cat despre diplo,a si petrecere...nu pot sa-ti zic decat multe felicitari si distractie cat mai placuta! [flo][flo][flo] Miruna ar fi fericita sa te vada acolo ...[pup] Mergi si fii fericita, nu rata aceste evenimente unice, chiar daca ar trebui sa iei si copilul cu tine! Fetelor pe unde va racoriti sufletele? Doina cum asteapta Dan plecarea? Se teme sau se bucura? Iata ceva frumos: Fii recunoscator pentru fiecare cuvant bun care vine spre tine din recunostinta. Fii recunoscator Soarelui, pentru ca lumineaza inca o zi a vietii tale. Fii recunoscator Pamantului, caci te poarta ca pe un copil pe umerii sai si nu ai ochi sa vezi aceasta pana ce el nu se misca, scuturat de energia unui cutremur. Si tine minte ca atunci cand te-ai nascut ai venit singur in pielea goala, tot ceea ce posezi acum ti-a fost daruit, nimic nu este al tau pentru vecie, nimic nu vei lua cu tine in lumea de dincolo . Fii recunoscator fiecarui lucru marunt pe care il primesti si fa daruri de cite ori poti, pentru ca numai asa vei fi unul dintre oamenii care au innodat firul vietii cu noduri de aur. Numai asa vei intelege ca cel iubit este acela care iubeste ! Este greu sa treci dincolo de cuvinte, dar pentru aceasta sarbatoare minunata este perfect acest mesaj, pe care va doresc din toata inima si cu toata dragostea sa reusiti sa-l traiti. Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://blogulmeu.ro/simina/"]Jurnalul meu[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simina, am intrat de cateva ori pe site-ul tau...imi pare rau ca nu am mai mult timp, ca citesc totul, pe indelete... in alta ordine de idei: imi puteti recomanda, din experienta voastra, un salon ceva unde sa fac si eu cu succes un masaj anticelulitic? macar cateva sedinte..ah, si niste preturi daca stiti.. RAMONAA, PE UNDE IESI LA PLIMBARE CU COPIII?? POTE NE VEDEM PRIN ORAS!
meg,[mamica]de[baietel]matei(9.02.2007)
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simina, nu vorbeam despre festivitatea mea de absolvire, asta a fost anul trecut...dar m-as fi dus o fuga sa-mi sustin prietenii "mai mici" cu un an, doar si ei au fost langa mine cand am terminat, chiar daca erau in sesiune... problema e ca Mirunei nu i-a trecut raceala (de-aia nici nu dorm inca) si e mofturoasa de-aia nu stiu daca plec...azi (de fapt ieri) am lipsit la pranz si n-a mancat nimic cu buni, m-a sunat disperata, evident am venit intr-o fuga sa vad de ce nu mananca...si [bang] cu mine-a mancat ditamai portia, si-a cerut si supa si desert! [alcool] pe urma am vrut sa ies pana la farmacie si s-a postat in usa, a tras un bocet de ne-a auzit juma' de Suceava "peci CU mami pa-pa...nu peaca mamiiiiii..." de n-o mai puteam linisti; nu e numai raceala de vina, ca asteptam si episodu' doi de masele (de-ar iesi si astea sa stiu c-am scapat!), si-are nervi bonus..[bang][bang][bang] http://www.pagina-mirunei.piczo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ce faceti, fetelor? Noi suntem bine, ne coacem de la caldura asta... Emushi, imi pare rau de caninul tau, e tare rau sa ai probleme cu dantura; m-a amuzat Miruna, ca de obicei e nazdravana, pusa pe sotii. [pup] Simina, am fost si eu candva la Agapia, intr-adevar e superb acolo! Ma bucur ca s-au simtit bine acolo copilasii tai! [pup] Meg, felicitari pentru achizitie, de acum bebe Matei are cu ce se plimba... [auto] Ioana, super banc!!! Am ras zdravan de dimineata! [pup] Doina, tin pumnii pentru Dan si Dana! [flo] Kali, sanatate Alexiei! [pup] Va doresc de pe acum distractie placuta, oriunde va hotarati sa mai plecati dupa cele doua saptamani... Carmen, intr-adevar, ai fete mari, le pupam pe amandoua! Va dorim o zi frumoasa si ceva racoare... Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006) [URL="http://good-times.webshots.com/photo/2384288200100505241qrzzkW"]poze cu noi[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Noi suntem intr-o super viteza, imi pare rau ca n-am apucat sa intru mai des, dar asa sunt treburile acum: avem Curtea de Conturi pe cap la servici, am de terminat lucrarea de disertatie, a dat Domnul si am vandut apartamentul si pana sapt viitoare trebuie (mai bine zis vrem) sa-l eliberam si mai si construim....ca sa zic asa nu am timp nici sa merg la baie.... Va pup pe toate si promit ca o sa intru mai des cand o sa se mai calmeze treburile.... Ana si Bianca-iubita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Simina, Dan abia asteapta sa plecam, nu mi se pare ca ar avea emotii.Eu ii tot spun ca am emotii ca nu am fost cu avionul...el zice lasa ca o sa ne invatam noi!!! Xandruta, de pe 25 incepe Dana bacul...avem emotii ca e normal. La voi cum e fetelor, tot asa de cald?la noi e groaznic de cald!!! Va pup !!!!merg sa mai cumpar ce mai trebiue pentru bagaje, cu listuta in fata!!! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata Ca si eveline va zic si eu ca sunt foarte ocupata si cu serviciul si acum cum e cald fetele mai stau seara pe afara si apoi trebuie sa le fac musai dus si tot asa. Daria a fost bolnavioara, rosu in gat, febra, afte toata gurita a fost vai de noi. Meg cat stai in suceava? poate ne intalnim totusi. carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...