Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava - 18


Recommended Posts

kali, la pneumonie inca n-am ajuns, Doamne-ajuta sa nu... in rest am urmat aceeasi ordine...[bang] eu nu mai vin la nici o intalnire ca m-am pricopsit si eu c-un microb....vaaaleeeeuuuu....simt ca-mi crapa capul, am trecut si pe antibiotice sa nu-i dau si ei ceva mai rau, ca la mine se pare ca e cu totul altceva, la ea a fost doar viral si-si revine... http://www.pagina-mirunei.piczo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
meg, se pare ca am ramas numa noi pe baricade !!! daca iesi spre parcul de la universitate, da numa un beeeeep fetelor cochetelor, zamfiruc va trimite pupici, gustosi si plini de urari de refacere deplina si sanatate maxima pentru toti puiutzii ! de miine ma apuc iar de invatat, pentru ultimele doua examene de simbata si duminica viitoare,dar de pe 1 iulie incepind cu orele prinzului sint un om liber ! deja mi-am facut o lista cu ce sa fac si unde sa ma duc !!!!!!!!!!! pupici [pup] Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ilincalif..o sa fim im parc pe la 6..avem oleaca de treaba la spital (ne vedem cu cineva, nu avem probleme, stati linistite) apoi o luam spre parc..beep o sa fie!!!
meg,[mamica]de[baietel]matei(9.02.2007)
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

meg, mai stai in SV? macar cateva zile sa plece microbii de la noi, sa ne putem vedea... kali, cum se simte Alexia? [pup] ne revenim si noi, incet dar sigur, ne-a mai ramas nesuferita de tuse da' ce sa-i fac daca nu stie altfel sa-si "dreaga vocea"...a facut si ceva vocalize (soprana o fac! [:D] incerca sa imite o matza din desene animate), a inceput sa manance bine aproape cat inainte (deci cat un copil normal, ca inainte era mai fomista), am ramas la un singur sirop de plante pe care-l ia si fara pantofi cu toc [:D] (URAAA!!!), desi de fiecare data intreaba "unde-s pantofii cu toc?", foarte nedumerita [alcool]; in schimb ne revenim SI la capitolul somn, adica a adormit si ieri si azi la 12.30...adica la 0.30 [bang] imi revin si eu, ca doar am pasat microbu' lu' buni (ea era singura care ar fi "scapat" ne-infectata, asa ca n-a vrut sa ramana mai prejos) ilincalif, [pup] multumim de pupici - ne-au facut tare bine; si bafta la urmatoarele examene...asa, sa ma laud si eu, sotul meu tocmai a scapat de master, sambata a avut cursul festiv...[bis] [pup] pupici la toata lumea, BAFTA MUUULTA Danei maine la bac, tinem pumnii...doina, cred ca mamicile au mai multe emotii decat copiii... [pup] http://www.pagina-mirunei.piczo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

emushi, stam pana vineri inclusiv..poate joi/vineri sa ne vedem..tu cum lucrezi? cand iesi cu miruneatza? speram sa ma revad si cu daria, ana si carmen..cu ev..sa o cunosc pe kali..pe unde sunteti, fetelor? doina, asteptam sa ne spui ce a facut dana..probabil azi a avut romana oral, nu?
meg,[mamica]de[baietel]matei(9.02.2007)
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by emushi [br ilincalif, [pup] multumim de pupici - ne-au facut tare bine; si bafta la urmatoarele examene...asa, sa ma laud si eu, sotul meu tocmai a scapat de master, sambata a avut cursul festiv...[bis] http://www.pagina-mirunei.piczo.com
sa ii fie rusine sotului tau, ca asa ne-a mai deranjat cursul festiv ca n-am putut sa ne concentram, draga ! ba chiar cind au inceput sa cinte Gaudeamus chiar ne-a pufnit risul, am zis ca uite, ne pune si coloana sonora mishto universitatea, numa sa dam tot ce e mai bun din cerebelul nostru !!!! felicitari sotziorului si pupici voua doua [pup] Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor, cite lichide ar trebui sa bea un copchil de un an si aproape cinci luni intr-o zi de vara ? ia lamuriti-ma voi, ca nu-s deloc limpede in chestiunea asta. Nu pun la socoteala laptele de seara si cel de dimineata, eu vreau sa stiu de-a lungul zilei. Saru-mina pe obraz de raspuns Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreti sa-mi raspundeti la dilema mea cu lichidele ? Nu-i nimic, atunci spuneti-mi altceva : daca miine v-ati lua o combina frigorifica (ieftina si buna [:D]), ce ati alege, la ce marca v-ati opri ? Pupici, fug ca in noaptea asta am intilnire cu Junimea (miine si miercuri cu Titu Maiorescu si Dobrogeanu Gherea, iar joi si vineri ma ocup sa il disec pe Eminescu).. a, si intre timp, printre picaturi, ma delectez cu Diderot, Voltaire, Jean-Jacques Rousseau si Montesquieu ! Cum cind, fetitelor, doar ziua are 24 de ore, nu ? Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

altceva ! ne-a chemat miine la vaccin...nu ewram acasa cind a sunat asistenta, dar presupun ca e vorba de ROR . Acuma eu eram pregatita sufleteste pentru vaccin la un an si jumatate, dar asa, spre sfirsitul lunii august, ca toate vaccinurile le-am facut asa, dupa 20 ... e normal sa te cheme la un an si patru luni si trei saptamini, nu e prea devreme ? totul a decurs atit de "ceas" pina acum, incit sint bulversata, mai ca imi vine sa dau telefon miine la cabinet si sa zic ca nu ma duc, dar daca or zice ca-s nebuna ????? aveam deja stres suficient cu examenele astea doua de la urma, sa mai stau si cu ochii pe Zamfiruc ca pe butelie juma de noapte parca nu imi vine... CE SA FAC ???????? Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...