Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava - 18


Recommended Posts

[biz][bis]Doina, va tinem pumnii sa mearga totul snur, sa fie totul OK. Doamne-ajuta! Fetele cochetele, mami de zamfiruc fuge de acasa intre 10 si 20 iulie, adica de miine. Daca vi se face dor de Domnizoara Z luati legatura cu Buni-Buni si poate puneti de-o palavrageala... Pupici tuturor LA MULTI ANI cu multa intirziere Danei Doinei noastre, uite ce cadou frumos i-a facut mamei, 9.35 la bac ! BRAVO ! LA MUULTI ANI cu citeva zile mai devreme, pe motiv de fuga de acasa, si pupici zgomotosi, Ramonelului ! E pe 15 iulie, psssttt, nu mai ziceti la nimeni, e secretul nostru ! [bis][pup][roker] Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
doina, sunteti si in rugaciunile mele!! esti o mama absolut extraordinara!![flo] matei face azi 5 luni fix!! [bis] si...azi am reusit sa imi iau toate stampilele necesare si diploma!!! si pe cea de bac, de la facultate!! a fostr greu, am intrat in vreo 10 birouri, in locuri diferite din buuresti, dar uite cam am rezolvat...nu-mi vine sa creeeeeeed!!!
meg,[mamica]de[baietel]matei(9.02.2007)
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina, felicitari pentru tot ceea ce faci ! [grup]Si eu sunt alaturi de tine si de Dan in marea incercare...nici nu stii cat de des ma gandesc la voi...sper sa reusiti... Dana a reusit deja sa termine cu bine liceul si sper sa intre la o facultate buna![flo] Si Dan va reusi incetul cu incetul sa-si revina...[medic] Xandrutza, ce mai faceti? Pe unde ai de gand sa-ti petreci vara? Meg, pentru ce ai nevoie de atatea stampile? Matei, este un copil fericit cu asa parinti... Ilincalif, vacanta placuta! Si noi plecam la mare duminica si apoi intr-un tur al statiunilor...[auto] Iata ce mi-a placut azi: "Un tânar monah a întrebat un pustnic întelept: –Care este taina întelegerii cu toti oamenii? Batrânul pustnic l-a privit îndelung, s-a gândit o vreme în tacere si i-a raspuns: –Sa daruietti ceva, fiecarui om întâlnit în cale... –Sa dau de pomana ? –Sa daruiesti un zâmbet, o vorba buna, o pâine...iubire, compasiune, întelegere...adica o farâma din inima ta! " Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://blogulmeu.ro/simina/"]Jurnalul meu[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai mi-au trebuit stampile pt foaia de lichidare de la : biblioteca> sala de lectura biblioteca sectie imprumut anii 1-3 idem> anii 4-6 (in 2 locuri diderite..) sala de sport camin serviciu social contabilitate apoi la secretariat (rectorat) dupa diploma registratura sa o inregistreze secretariat facultate pt diploma de bac suntem rupti de onboseala..matei a dormit putin...eu am facut treaba non-stop..am stramns si sortat rufe, mi-am facut de mancare si ceai de lactatie...ceai pt matei..ordine..am descarcat niste poze..etc [biz][biz][biz][biz][biz]
meg,[mamica]de[baietel]matei(9.02.2007)
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mesaj de la "discutii generale, postat acum cateva minute de liana30: a iesit din operatie e bineeeeeee Dan vorbeste glumeste..e Dan acelasi caine pana la moarte..are dureri dar sunt normale ca dupa operatie.. doina nu poate intra acum pt ca trebuie sa stea cu el .. nu ne ramane decat sa ne rugam incontinuare sa fie si mai bineee!! Doamne ajuta!!!
meg,[mamica]de[baietel]matei(9.02.2007)
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Ca de obicei, nu am avut net... in ultima vreme raman des fara, mai ales in timpul zilei, cateva ore... Doina, ne rugam in continuare si asteptam vesti! Meg, multumesc pentru informatie, sper sa-i fie bine lui Dan in continuare! La multe lunite lui Matei! [s] Simina, acasa stam, chiar nu am chef de mers pe nicaieri, nici cu bebe mic nu ma incumet la drum... In rest suntem bine, multumim! Voi ce faceti? Va doresc concediu placut! Ioana, te asteptam sa revii! Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006) [URL="http://good-times.webshots.com/photo/2384288200100505241qrzzkW"]poze cu noi[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta sa fie Dan bine! Meg, te inteleg perfect....tocmai am fost si mi-am facut fisa de lichidare ca sa ma inscriu la disertatie....aceeasi poveste: doua biblioteci, doua secretariate, doua camine, o magazie, contabilitate...si cand ma gandesc ca n-am stat nici in camin nici legitimatie la biblioteca n-am avut.... Mai urmeaza sa-mi fac poze si sa duc copii dupa certificate de nastere si casatorie si sa ma inscriu...of... Ana si Bianca-iubita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VESTI DE LA DOINA!!
"Vreau sa va dau o veste mai buna.Aseara dupa ce l-a adus de la operatie a venit doctorul Huang la el.I-a luat mana dreapta de la incheietura si ia zis:misc-o!Dupa cateva secunde, am crezut ca visez...a miscat-o!foarte usor dar vizibil!Nu pot descrie sentimentul...era realitate, nu vis.A mai incercar de foarte multe ori si merge sa miste mana din incheietura, drapta mai bine, stanga mai prost, dar merge!!!!Acum abia am reusit sa il las singur pentru putine momente, caci are dureri la operatie, este normal. "
meg,[mamica]de[baietel]matei(9.02.2007)
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur enorm sa aud ca operatia a reusit! Sper din tot sufletul sa auzim vesti din ce in ce mai bune... Meg, ai dreptate...[biz]asa am patit si eu cand a trebuit sa-mi ridic Diploma de la facultate...Uitasem...[flo] Iata ce am primit azi pe e-mail: CUM SA INSTALAM IN COMPUTER PROGRAMUL DRAGOSTEA Clientul: Am o problema in sistem. Se blocheaza si trebuie mereu sa resetez. Serviciul Tehnic: Puteti instala DRAGOSTE? Clientul: Da, cred ca pot. Nu sunt un expert, dar cred ca ma pot descurca. Ce trebuie sa fac mai intai? Serv.Tehnic: Primul lucru este sa deschideti INIMA. Ati gasit-o? Clientul: Da, numai ca acolo ruleaza deja cateva programe chiar acum. Este bine sa instalez programe cand deja altele sunt rulate? Serv.Tehnic: Ce programe sunt deschise? Clientul: Sa vad... Sunt deschise programele DURERE.EXE, TRISTETE.BAT, DISPRET.EXE si RESENTIMENT. COM Serv.Tehnic: Nici o problema. DRAGOSTEA va sterge automat DURERE.EXE din sistemul operational curent.Va ramane in memoria dvs. permanenta, dar nu va mai perturba niciodata alte programe. DRAGOSTEA va suprascrie TRISTETE.BAT cu un modul numit BUCURIE.EXE. Dar trebuie sa dezinstalati singur DISPRET.EXE si RESENTIMENT. COM . Aceste programe nu permit instalarea completa a DRAGOSTEI. Puteti face asta? Clientul: Nu stiu cum sa le dezinstalez. Au un mesaj de " eroare". Ma puteti ajuta? Serv.Tehnic: Cu placere. Mergeti in Start Menu si sa cautati IERTARE.EXE. Faceti acest lucru ori de cite ori apar DISPRET.EXE si RESENTIMENT.COM, pana cind vor fi complet disparute din sistemul dvs. Clientul: OK. Am terminat! DRAGOSTEA a inceput sa se instaleze automat! Asa este normal? Serv.Tehnic: Este perfect! Trebuie sa primiti un mesaj care spune ca programul se instaleaza pentru toata viata in INIMA sistemului dvs. Aveti acest mesaj? Clientul: Da, il am. Acum programul este complet instalat? Serv.Tehnic: Da, numai ca aveti acum numai modulul de baza. Trebuie sa va conectati la alte INIMI ca sa puteti face upgrade-uri. Clientul: Oh! Am deja un mesaj de eroare. Ca trebuie sa fac? Serv.Tehnic: Ce spune acest mesaj? Clientul: Spune: " EROARE 412 - PROGRAMUL NU POATE RULA PE COMPONENTELE INTERNE" . Ce inseamna asta? Serv.Tehnic: Nu va ingrijorati, asta este o problema simpla. Inseamna ca DRAGOSTEA este setata sa ruleze pe o INIMA externa si nu a fost rulata inca in INIMA dvs. Este unul din cele mai dificile lucruri in programare. Trebuie sa aveti DRAGOSTE interioara pentru propriul sistem inainte de a incerca sa va conectati la DRAGOSTEA altor sisteme. Clientul: Si ce trebuie sa fac? Serv.Tehnic: Puteti gasi AUTOACCEPTAREA? Clientul: Da, am gasit-o. Serv.Tehnic: Excelent, incepe sa fie foarte bine! Acum inserati urmatoarele fisiere si copiati-le in directorul " INIMA MEA": IERTARE.DOC, AUTOACCEPTARE. TXT, BUNATATE.DOC si INCREDERE.TXT. Sistemul dvs. va rescrie toate fisierele. Apoi va trebui sa stergeti SARCASM.EXE si sa goliti cutia de gunoi astfel incat sa fiti sigur ca nu a mai ramas nimic rau si niciodata nu va mai fi rulat. Clientul: Am reusit! Hei! INIMA mea incepe sa aiba noi fisiere: AMBET.MPG este pe monitor chiar acum si un mesaj imi spune ca PACEA.COM, COMPASIUNEA. EXE si MULTUMIREA.COM se instaleaza in toata INIMA mea! Serv.Tehnic: Inseamna ca DRAGOSTEA este instalata si ruleaza. Ar trebui sa va descurcati singur de acum. Inca un lucru inainte de a termina ... Clientul: Va ascult. Serv.Tehnic: DRAGOSTEA este un program distribuit gratuit. Fiti sigur ca o daruiti curata la orice sistem cat timp veti fi conectat la serverul principal- MAREA DRAGOSTE! Veti primi inapoi module cu adevarat valoroase. Clientul: Asa voi face. Multumesc pentru ajutor. Serv.Tehnic: INIMA sa-ti fie binecuvantata cu multa DRAGOSTE! cu pace si iubire ro Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://blogulmeu.ro/simina/"]Jurnalul meu[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...