Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava - 18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ioana, sa faceti proiectul bine!!!![pup][pup][pup] Xandruta, spor la curatenie! Emushi, vin eu la cefeluta si am mai facut una!!!![cafea][cafea][cafea][cafea]la noi va fi foarte cald[bang][bang][bang][bang] Fac mancarica si apoi intru in casa ca nu e de joaca cu caldurile astea...Va pupammmmmmmmmmmmmmmmmmm! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor, ce mai faceti? Geta...imi pare rau, am citit postarea ta dar chiar nu stiu cum sa te ajut.... Doina, ce mai faceti voi? Ce mai face Dan? Restul fetelor ce mai faceti? Carmen am inteles ca e plecata....Meg, cum mai stai la capitolul "papa"? Crengu mai stiu ce face, o urmaresc la alte postari si-i tin pumnii[;)] Ilincalif tu pe unde mai esti? xandruta, spor la curatenie! De dandush mai stie cineva ceva? simina, ce mai fac cei mici? Intrebare intrebatoare.....la ce gradinita sunt ai vostri copilasi? Eu am inscris-o pe Bia la cea de langa liceul pedagogic, mai e cineva acolo? Si inca o intrebare (de parinte incepator in ale gradinitei)....ar trebui sa ma duc pe la gradinita cu cateva zile inainte de a incepe sa intreb ce-i trebuie fetei, sau sa o duc cu ce cred eu de cuviinta in prima zi si sa intreb atunci? Probabil in prima zi o sa fie o sedinta cu parintii (ce ciudat imi suna..."sedinta cu parintii" - si eu sunt de partea cealalta a baricadei pentru prima data) si o sa ne spuna atunci ce si cum.... Deci....cum se procedeaza? Si cum s-au comportat ai vostri copii prima data cand i-ati dus? Eu intentionez sa-mi iau concediu cel putin o saptamana in perioada aia....parca vad ca o sa-mi sune telefonul sa vin sa iau atomica acasa din motive de urlat...of of....deja am maaaaari emotii Si mai ales ca a mea nu comunica (verbal) caci in rest se face bine inteleasa, doar sa fie rabdare din partea lor.... Hai ca v-am innebunit, dar va rog dati-mi sfaturi... Va pup pe toate si va urez o zi minunata....si sa treceti cu succes peste caldura si peste lipsa apei... Ana si Bianca-iubita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Eveline, al meu merge langa lic. Economic. Poate va fi un pic greu la inceput, poate nu. Al meu a mers 3 zile super bine si apoi a plans si nu a mai vrut. Depinde mult de colectiv si de educatoare. Va fi mai greu pentru tine decat pentru ea. Cu rabdare va trece totul. Nu cumpara nimic, ai timp dupa. va fi o lista afisata cu ce trebuie, dar la grupa mica le folosesc mai tirziu. Mai intai ACOMODAREA....... care este grea. Te pup si mai vorbin. [url="http://pg.photos.yahoo.com//album?.dir=2ccere2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/crengu75/my_photos"]Pozici[/url] [url="http://tt.lilypie.com/Z1sNp3.png"]In asteptarea lui BB2[/url] Crengu, mami lui Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ntzzz-ntzzz-ntzzz..la sfarsitul paginii 3?? noi suntem inapoi in cuptorul murdar numit bucuresti, matei refuza in continuare fructele si lingurita...sunt tot felul de revizii si defectiuni, 2 zile nu am avut apa calda asa ca am fost in pribegie sa ne spalam..azi vad ca am apa calda la bucatarie si rece la baie...evident, era de preferat sa fie invers. sunt doar cu matei acasa ca george ii ajuta pe ai lui la mutat... de gradinite nu stiu ce sa spun, deact ca am sa culeg mai incolo din experienta voastra.
meg,[mamica]de[baietel]matei(9.02.2007)
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele cochetele, am intrat la stapin ! cum care stapin ? zamfiruc, of course ! a dat (in sfirsit!) de gustul plimbatului peste tot prin casa, dar absolut peste tot isi baga nasul si scoate tot ce prinde de pe rafturi, de prin sertare... un pas nu mai poti face mai incolo, o pazim ca pe butelie ca se catara si se vira peste tot, ca o maimutzica ce este ! em, sorry, ultima oara cind m-ai sunat eram la sucevita si nu prea aveam semnal acu am semnal, dar vremea e cum e [bang] iar miine fug de-acasa !!! plec in apuseni pina vineri... nici n-am apucat sa-mi impachetez in rucsacel 2 chiloti si o pereche de sosete, dar mai e timp, trenul imi pleaca abia miine dupa-amiaza spre seara (pe la 5) pupici tuturor Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...