Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava - 18


Recommended Posts

Vin si eu in fuga sa va salut... Am inceput serviciul si-s dezorganizata rau; parca nu-mi mai ajunge timpul pentru toate alea, dar trebuie sa-mi gasesc ritmul, nu se mai poate asa. Alexia s-a obisnuit cu bona, asa ca 1 an cel putin nu ne mai gandim la gradi. Sper sa nu am vreo dezamagire cu doamna asta, ca mari sperante mi-am pus in ea...! Eu sunt obosita raaaau, dar ce bine mi-e!! In sfarsit am activitate, am (re)inceput sa ma simt bine in pielea mea... imi face maxima placere sa-mi petrec dupa-amiaza cu mica mea si parca am mai mult chef de viatza... mi-am facut n-spe mii de planuri si incep sa ma regasesc. Cred ca se cheama ca sunt fericita: toate-s bune, mai mult decat bune... A fost interesanta etapa pe care tocmai am depasit-o, dar viatza de casnica nu mi se potriveste: ma deprima. Sper ca sunteti si voi bine, o duminica placuta si o saptamana usoara! Pupi la piticii nazdravani! Oana[mamica] si [zana]Alexia Ioana (25.12.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
kali, cata bucurie in mesajul tau!! ma bucur din suflet pentru tine, ca te-ai regasit, ca ai si bona, ca esti si mamica si..non-casnica [biz](ups..am uitat cu ce te ocupi..). si eu astept..intr-un fel...sa-mi reiau activitatea..DAR pe de alta parte mi-e foarte greu sa accept ca nu am sa mai fiu 24/24 langa puiul meu, in perioada asta in care e micut si in care fiecare zi aduce schimbarile ei... suntem si noi in cautare de bona...cu mari, mari emotii din partea mea..mati fiind asa micut nu cred ca o sa aiba probleme de acomodare, mai ales ca e tare sociabil, sta in brate la oricine il iau si ii zambeste/vorbeste frumos. maine deschid si eu capitol nou, acum sunt rupta de oboseala. o saptamana plina de bucurii va doresc![flo]
meg,[mamica]de[baietel]matei(9.02.2007)
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...