Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu ! 3


Recommended Posts

si asta si gata "Si pe mine ma deranjeaza aurolacii care se iau de tine pe strazi , eu vreau sa-i eutanasiem pe toti, ca nu-mi plac si ca maine poimaine ma trezesc cu un cutit in spate pt. ca am trecut prin fata lui si din cauza halucinogenelor credea ca sunt un pui prajit."
Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri si [gravi] 10+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:-)))][:-)))][:-)))] Alexa...pe la ce sectiuni si perlele alea, ca m-a mai delcta si eu cu ele din cand in cand. Apropos de avocado, ma refeream la culoarea din interior. Si acolo tot verde? Mai e din ce in ce mai greu cu diversificarea asta [bang][bang][bang]. Zici sa o lasi cat mai mult spre 6 luni, copilul nu e invatat cu nimic altceva, a ciugulit intr-o luna cateva legume, de la care a vomitat, nici ceai sau apa nu stie sa bea, cred ca nici nu vrea si ajungi cu el la 6 luni ca nu stii incotro sa o iei. La analize anemie peste anemie, presiuni da-i carne..da-i ou...da-i pe.....-sa [:-@]. De ce nu am si eu un copil lingau (asa ca mine [:I])? Cred ca nu imi trebuie raspuns la intrebarea asta [alcool]. Bine zicea Diana, ca aia papaciosi, baga orice le dai, exemplu bebe care a papat si avocado, desi e cam cah mai ales simplu, iara aia care nu vor poti sa te pui in toate pozitiile, nu vor si pace. La noi doar cateva hainute is fff putin patate de morcov, la majoritatea se duc petele, dar eu spal inca de la inceput cu ariel si program cu prespalare. Nu am pus niciodata vanish, sau alte cele, insa e drept nici nu i=am dat suc de morcovi, doar piure si supa. Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/Feb2010#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa urez si eu [s] la Capishonescu shef. Sper sa nu ma uite si pe mine Capishoneasca cu o praji [:D]. Am o foame si niste pofte, de zici ca eu is [gravi], cred ca de nervi ca nu papa fiu-meu, as papa eu din ce in ce mai mult. Diana, spor la treaba! Esti exemplu de mamica pentru mine, dar eu is si un pic invidioasa, ca mi-esti cuscrella si cand o vedea fiu-meu cate sti si faci, sigur sa o isi schimbe parerea despre mine. [pup] Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/Feb2010#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! Vin si eu cu un car de nervi[bang][bang], dupa ce scrisesem ditamai mesajul s-a stricat calc si nu mi l-a trimis. Fata mea s-a comportat exemplar dupa vaccin si nu a avut nici o reactie[olala]. A dormit de la 22.30 pana la 5.20, am papat tzitzi si am dormit pana la 9.30.[pk] Fetele am intrebat-o pe dr.de apa si mi-a spus ca pot sa incep sa ii dau dupa masa de legume. Apa plata fiarta si racita, slab mineralizata, cica asa trebuie[:)] Apropo de pete, eu cand ii dau sa manance am o bavetica din plastic si nu se murdareste deloc, dar la mine nu se iau petele de kk de pe body-uri(a mea cand facea kk se murdarea pana la gat, acum vad ca face mai inchegat). Monis, si eu la CFR am nascut si multumesc lui Dumnezeu ca nu am luat nici un virus[flo] Despre plecat la mare: noi ne-am luat bilete la bulgari in iunie cand fata o sa aiba 8 luni. Am luat all inclusive asa ca o sa gasesc sa ii dau si ei ceva de mancare acolo. Oricum o sa imi iau blender-ul cu mine si o sa iau si niste borcanase, pentru orice eventualitate. Pup toate fetele[pup] P.S. Am intrebat dr. de biscuiti pentru 4 luni si mi-a zis ca pot sa ii folosesc si pe cei de 10 luni daca nu gasesc. mamica fericita de fetita Gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77 Monica eu una nu stiu ce sfat sa iti dau, dar stii cum e chirurgul trebuie sa taie. Asta e meseria lui. Cat despre Pidilife clinica pt cei care isi iubesc copiii no coment mai bine ar fi medici ce isi iubesc meseria si la stat si la privat(ca pariez ca majoritatea lucreaza si la Sf Maria).
pai asa e dymo, ca managerul de la spital e directorul clinicii [:D] [mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009 [url="http://picasaweb.google.ro/fulgusori2009/Monica_8002#"]pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si de la noi[flo] Nu sunt sigura daca sunt bine venita aici,pt ca nu mi-a spus nimeni de noua casa....noroc cu Monis care mi-a scris pe mess...Am fost foarte trista cand am vazut ca v-ati mutat si nu si-a amintit nimeni se de mine pana la cap 3... Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009 [url="http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard?locked=true#"]Poze Alexa Annabelle Denise[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ups! Nu voi sterge mesajul anterior,dar imi cer scuze....acum am doua PM-uri...nu stiu de ce Dumnezeu nu apareau pana acum!!!![bang] Offf,asa pierduta m-am simtit[:I]....credeam ca aici nu ma vreti,dincolo mai bine lipsa....Ca si altele,simt ca mi-am pierdut casa. Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009 [url="http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard?locked=true#"]Poze Alexa Annabelle Denise[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...