Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala*32*-O floare pe nume Emma


Recommended Posts

mey,ce e linsitea asta pe-aici?![pk][pk][pk]

 

 

DESTEPTAREAAAAA-CUCURIGUUUUUUUid="green">id="size3">

 

am intels ca Tantza e cu corabiile inecate,da' restul?![:D]

 

Tantzoo,nu pune la suflet mama,ca esti tinerica si ai o viataaaaa inainte...

zici "punct,si de la capat" cu alt capat evident [:D]

 

Delphinashule,bine ca ati scapat numai cu masinile sifonate,desi pe criza asta nu e bine nici asa...

zici ca nu mai ai sotu' lehuz?da-i drumul la treburi [pup]

am citit PM-ul de la tine,saru'mana [asia]

 

dodo,sanatate multa lui Bogdanel [pup] si tie puter multa ca acum ai nevoie [flo]

 

diarux [pup]

citeam la odiseea voastra si numele m-a facut sa imi amintesc ca la inceput am fost si eu acolo [q]

 

sorana,pupici Monicutzei,sa se faca repede bine [pup]

si ....f dragut ca ti-ai facut singurica cadou [flo]

 

andreea [pup]

 

si pt Dev [pup] cu vant de primavara evident [olala]

 

Irina care a gasit sa-si bea cafeau prin alte zone [pup]

 

Misha [pup] stiu ca esti cu sufletul la gura sa vina ingerasul ....ma gandesc mereu si-ti tin pumnii[flo]

 

Gabita [pup] sper ca esti mai binisor.....

 

Oana[pup],ati ajuns acasa?!

cum e Soso?![pup],sa ne povestesti cum sunt aparatele auditive si daca se descurca cu ele ...

Noe nu a mai venit pe la noi [:-/]

 

Iulia[pup],spor la treaba ...

cum se descurca Razvanel fara tine?!

 

umflatel,sper ca nu esti suparata [;)] pupici multi lui Mihaita [pup]

Ripley [pup] cum mai sunteti?

 

Kari [:X]

 

marami[pup]

 

am uitat pe cineva? [:D]

 

sa aveti o saptamana perfecta si sa fiti sanatosi

 

[colegi]

 

 

 

 

Alaturi de EMMA [ruga]

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup] si de la mine; ieri a fost o zi tare trista, s-a terminat si mai nasol decat a inceput (si a inceput la cimitir, deci va imaginati ca veselia nu prea era in toi de cand am facut ochi); astazi sunt un pic mai bine, m-am descarcat aseara, dar tot nu e ok. cred ca mi-am injectat foarte mult optimism in mine lunile trecute de acum reusesc sa ma pun din nou pe picioare asa de repede [:)].

 

vio, te pup mult de tot!

 

si pe voi toate la fel!

 

 

Delfi, ai mai vorbit cu Gabitza noastra cea draga? Cum mai e, cum se mai simte?

 

 

va imbratisez cu drag si oi mai reveni si pe aici, sper sa ma reinveselesc... macar singura daca altfel nu se poate [:)]

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey, deci eu acu plec de la munchen,a fost cu incurcatura treaba... Va pupicesc so me auzim de acasa.

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helau[:D]

Aici erati?

Am intrat si eu sa vad reactia la felicitare a viitoarei noastre mamici si mi-a placut[pup]

Va pup si de acum o sa intru mai des pe aici[pup]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

SA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">

BEBE 2

 

 

poze in concurs Anca1 si Anca2

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit Anca!

Sedere lunga si placuta [:D]

 

Vezi ca-s niste teste pe prima pagina, sa ne zici cum te-ai descurcat cu ele [:D]

 

Vio merci de suport. Pitica e bine azi, sper ca nu-s dusa cu capul ca am lasat-o sa iasa 30 min afara .... adica sper sa nu o apuce iar ...

 

azi eu sunt optimista, si kupilul si kupilu' mai mare sunt spre bine, mie pare sa-mi mearga treaba la job (parca, parca se zareste luminita [:D])

 

Misha mama cat mai asteptam sa ne zici cum fu la intalnirea vietii tale?

 

Kokyi cum e la noul job? Copii s-au descurcat de capl lor?

 

Delphinas ma bucur ca a revenit lehuzu la forma maxima. Acum ti-am luat locu' si atept sa mai treaca bubele colegului ...

Nasol cu accidentul, dar bine ca macar sunteti intregi cu totii.

 

Dodo - probabil a luat ce circula acum, e destul de nasoala gripa de anul asta. Ia si tu niste vit C, poate te sare pe tine, ca n-ar fi indicat sa faci vreo gripa acum.

[pup] gashca

 

Sorana si Monica (6 ani)

"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

beyyy da ce e cu voi??? am ajuns de rasu curcilor pe pagina 2. nu se poate asa...voi cumva ati terminat cele 40 de pahare, paharele, paharute si ce or mai fi ele si dormiti?

ia sa va fac eu program artistic sa va mai regigorez

[alcool] [alcool] [alcool] [bum] [bum] [bum] [cheers] [cheers] [cheers]

[batetoba] [batetoba] [batetoba] [bis] [bis] [bis] [cor] [cor] [cor]

[cri] [cri] [cri] [harp] [harp] [harp][disco] [disco] [disco]

[bere] [bere] [bere] [berica] [berica] [berica] [berest] [berest] [berest]

[pahar] [pahar] [pahar] [papica] [papica] [papica]

[roker] [roker] [roker] [trombon] [trombon] [trombon]

si daca nu aveti de gand sa iesit....asta va paste

[poc][poc][poc]

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uliuuuuuuuu mu-ica!!!!! Da' ce-i taraboiu' asta p'aci? [wow] Pai asa aude Sosonica si fara aparatul din dotare [:D]

Io-te la ea! Se vede ca a "dormit" bine azi noapte de are chef de discoteca acu' [sex] [xinpat]. Asa care va sa zica coana Delphi! [pup]

(PS: Azi am pus coletul [pup])

 

anca bine ai venit!!!! Vezi ca aici is numa' fugite de acasa cu banii de iaurt, asa ca baga repede la vedere cardu' cu PIN cu tot, mataniile si musai organu' ca fara el nu se poate [:D]

 

Rhoneea [pup] da' pe unde umbli soro? Ai luat si netul la zugravit? [:D]

 

Gabitzu un [pup] maaaaaaare orunde ai fi!

 

Tantzico iesi bre din butoiul ala. Auzi, da' tu de ce nu ne-ai zis cu ce te ocupi, ha? Poate iti faceam vanzare [:D]

 

Sorana [pup] sa porti iubita cadoul! Sanatate multa veveritei si sotiorului tau.

 

vio [pup] asteptare grea, dar merita! Abia astept sa va cer sfaturi [:D]

 

marami [pup]

 

Aha, kokiyleaso acu' vezi cum e sa nu ai timp de nik? [:D] Sa nu ma mai alergi alta data [:D] [pup]

 

devo pi undi umbli bre? te luara raketii? [:D] [pup]

 

andrushko [pup] tot la munci? esti mai rau ca mine. Io ti-am zis ca o sa-ti zica cretzofolinul "tanti" cind te-o mai vedea [:D]

 

Mai "bad girl" umflatel si tu ne-ai parasit? [pup] iubitul meu.

 

Dodo ai grija de tine ca nu e de gluma cu virozele astea de primavara [pup]

 

kari [pup] ramine valabila invitatia [:)]

 

ruxule [pup] multumim pentru poezie

 

 

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71


Tantzico iesi bre din butoiul ala. Auzi, da' tu de ce nu ne-ai zis cu ce te ocupi, ha? Poate iti faceam vanzare [:D]

align="right" id="quote2">

la naiba, si aici s-a aflat secretul meu... acum va trebui sa va omor pe toate!! [:-)))] [:-)))] [:-)))]


I love you in the way I understand love.
I love you in my own peculiar wayid="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
beyyy da ce e cu voi??? am ajuns de rasu curcilor pe pagina 2. nu se poate asa...voi cumva ati terminat cele 40 de pahare, paharele, paharute si ce or mai fi ele si dormiti?ia sa va fac eu program artistic sa va mai regigorez[alcool] [alcool] [alcool] [bum] [bum] [bum] [cheers] [cheers] [cheers][batetoba] [batetoba] [batetoba] [bis] [bis] [bis] [cor] [cor] [cor][cri] [cri] [cri] [harp] [harp] [harp][disco] [disco] [disco][bere] [bere] [bere] [berica] [berica] [berica] [berest] [berest] [berest][pahar] [pahar] [pahar] [papica] [papica] [papica] [roker] [roker] [roker] [trombon] [trombon] [trombon]si daca nu aveti de gand sa iesit....asta va paste[poc][poc][poc]pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">io pe bune daca n-am auzit azi fanfara...ma gandeam care-i vinovatul cu pricina...da nici prin gand nu-mi trecea ca vine cu aer de Moldova! Delphinuto, cand inauguram metroul de la pivnita, te chemam sa te dai o tura.fetelor, io azi am fost cu mutle pe cap/creieri/neuroni[pk] abia acuma am bagat nasul pe aici....acum merg sa ma vopsesc, (la bibilica) sper sa nu ma fac mov[alcool].va pup pe toate, poate intru mai incolo.....*************************Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA! MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">************************Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kari vezi sa nu iesi verde ca mine [:D]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...