Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala*32*-O floare pe nume Emma


Recommended Posts

si io m-am vopsit...nu blonda [:D]

Misha [pup] abia astept sa te invat cum sa "strunesti" kupilu'[alcool]

 

Tantzico,io nu pricep nimic[alcool] si nu-s blonda....ce vinzi? [:D]

baga optimism ca daca mai sunt zile cand se duce sa mai aiba de unde ramane [flo]

 

kari,ti-a iesit paru' mov?! [:D]

kokiy e ocupata...de-acum nu o sa mai aiba timp de noi [:D]

 

anca,te-au speriat testele?

puneam io o vb buna la Gabitza,da' acum e putin lipsa [:I]

 

delphinas,nu io nu am beut nimic [alcool]

ca nu ma pasioneaza [:D]

 

sorana ,cum se simte mitzunica?! a mai facut febra?

 

 

sa aveti o seara linistita [pup]

 

Alaturi de EMMA [ruga]

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup] imi tremura piciorele de la atata stat in ele ... abia am timp sa ma uit pe aici,oricum azi cica am iesit devreme [bang] si am ajuns la 19.00 acasa ...o sa fac o zi si-o zi ca altfel s-a dus viata sociala si netu'[:D] ...am avut onorea sa preiau in subordine doar masculi ...sa vezi ce-mi umplu' congelatorul ...

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehehe s-au intors migratoarele de pe tarimul muncilor [:D]

Pai tu in loc sa dantzuiesti de fericire ca ai numai masculi sub tine [:D] tu te plingi????????

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna si de la mare.....

mishule,nu v-am parasit....tu ne-ai parasit....eu am avut o zi proasta...iubitul tau de vreo 2 nopti..adoarme doar dupa ora 1,2 noaptea...eu sun chiauna...el intr-o continua miscare..

vio,doamne fereste...de ce sa fiu suparata?....[:D]

kokyu....oho,ai pus-o...servici usor!

 

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Despre noi,aici!

A&M

 

 

BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Citat:
citat din mesajul lui misha71Tantzico iesi bre din butoiul ala. Auzi, da' tu de ce nu ne-ai zis cu ce te ocupi, ha? Poate iti faceam vanzare [:D]
align="right" id="quote2">la naiba, si aici s-a aflat secretul meu... acum va trebui sa va omor pe toate!! [:-)))] [:-)))] [:-)))]
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
align="right" id="quote2">eu n-am vazut...nu stiu nimic...[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si e sint chiauna. Numai timpenii am facut azi la serviciu. Inca 2 de astea si plec singura, nu astept sa ma dea afara [:D] Asta e, daca aseara m-am destrabalat [:D] Am zis io ca nu ies din casa da' ti-ai gasit! Am niste vecine zalude care nu m-au lasat sa stau in casa, asa ca azi dormeam cu capul pe birou [:D]

 

Tizo [pup] e luna plina, de asta e mai agitat. Si eu sint la fel cind e luna plina, insomnii, agitatii, tot tacimul

 

Io ma duc la nani, ca's rupta'n paishpe. Noapte buna stilatelor [pup]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui umflatel
Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Citat:
citat din mesajul lui misha71Tantzico iesi bre din butoiul ala. Auzi, da' tu de ce nu ne-ai zis cu ce te ocupi, ha? Poate iti faceam vanzare [:D]
align="right" id="quote2">la naiba, si aici s-a aflat secretul meu... acum va trebui sa va omor pe toate!! [:-)))] [:-)))] [:-)))]
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
align="right" id="quote2">eu n-am vazut...nu stiu nimic...[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
align="right" id="quote2">sa inteleg ca nici nu stii ce's alea, nu? [:-)))]
****************************************************************
In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
Curiosilor [:D] excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Si e sint chiauna. Numai timpenii am facut azi la serviciu. Inca 2 de astea si plec singura, nu astept sa ma dea afara [:D] Asta e, daca aseara m-am destrabalat [:D] Am zis io ca nu ies din casa da' ti-ai gasit! Am niste vecine zalude care nu m-au lasat sa stau in casa, asa ca azi dormeam cu capul pe birou [:D]Tizo [pup] e luna plina, de asta e mai agitat. Si eu sint la fel cind e luna plina, insomnii, agitatii, tot tacimulIo ma duc la nani, ca's rupta'n paishpe. Noapte buna stilatelor [pup]
****************************************************************
In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
Curiosilor [:D] excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">deci care va sa zica,te destrabalasi....bravo....si te dai fata cuminte...[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DODOLINA pupici back tu iu[pup][pup]e la amandoua

 

VIOOOOOOOOO deci io am zis ca esti speciala.[pup]

 

MISHULINAAAAA[pup][pup][pup]

 

SORANA da a trecut careva testele alea ale voastre? ca mie mi-e teama si sa le citesc....

 

DELPHISHOR sa-ti traiasca sotzul ne-lehuz. (am gasit ce cautam. cand ne sincronizam pe mess iti dau link[pup])

 

UMFLATZELULEEEEEEE pupam si noi pe MIHAITZUL agitat.

 

MB [pup]

 

KOKIY ganduri bune catre cariocist![:D][flo]

 

 

 

noapte buuuuuna pentru toata lumea[pup]id="blue">

 

mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">

 

[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">

poezii mai serioaseid="purple">[cit]

Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">

 

...inseamna

ca infinitul si-a gasit limite

ii zarisem grimasa

zvarcolindu-se-n catuse de fier

aripile sunt inutile acum

chiar si cenusa...

id="brown">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Citat:
citat din mesajul lui umflatel
Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Citat:
citat din mesajul lui misha71Tantzico iesi bre din butoiul ala. Auzi, da' tu de ce nu ne-ai zis cu ce te ocupi, ha? Poate iti faceam vanzare [:D]
align="right" id="quote2">la naiba, si aici s-a aflat secretul meu... acum va trebui sa va omor pe toate!! [:-)))] [:-)))] [:-)))]
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
align="right" id="quote2">eu n-am vazut...nu stiu nimic...[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
align="right" id="quote2">sa inteleg ca nici nu stii ce's alea, nu? [:-)))]
****************************************************************
In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
Curiosilor [:D] excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">ssssttt...ai vazut ce ne asteapta,daca isi da seama ca stim....i'm a bad girl..[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...