Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala*32*-O floare pe nume Emma


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui diarux
DODOLINA pupici back tu iu[pup][pup]e la amandouaVIOOOOOOOOO deci io am zis ca esti speciala.[pup]MISHULINAAAAA[pup][pup][pup]SORANA da a trecut careva testele alea ale voastre? ca mie mi-e teama si sa le citesc....DELPHISHOR sa-ti traiasca sotzul ne-lehuz. (am gasit ce cautam. cand ne sincronizam pe mess iti dau link[pup])UMFLATZELULEEEEEEE pupam si noi pe MIHAITZUL agitat.MB [pup]KOKIY ganduri bune catre cariocist![:D][flo]noapte buuuuuna pentru toata lumea[pup]id="blue">mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">poezii mai serioaseid="purple">[cit]Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">
...inseamna ca infinitul si-a gasit limiteii zarisem grimasa zvarcolindu-se-n catuse de fieraripile sunt inutile acumchiar si cenusa...id="brown">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">diana,multumim frumos!pupam si noi![pup]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fimiu a plans cand isi aducea aminte de noi,dar il striga pe tacsu' sa-l ia cu masina [:D] ...sa vedem maine cum se tine de scaunul de masina, sa nu coboare la mama [:D]

 

Astept vikendu' sa va chem sa ma resuscitati, luncrez 3 zile la rand sambata,duminica si luni de la 09.00 la 21.00 ...plec la 7.20 si ajung dupa 23.00 (asta daca mai ajung [alcool]) ... ma gandisem sa-mi schimb culoarea la par din negra cu dungi rosii sa ma fac neagra,da' raman asea ,ca da bine la locuitorii din zona job-ului ...numai soramea si mancat'as mi-au auzit urechile azi [:D]

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele mele dragi....mi-a fost un dor de voi....[bis][bis]

 

Cu intarziere...dar o spun din inima...La multi ani dragelor [flo],o primavara minunata,vise implinite....[pup][pup]

 

Iulia felicitari ptr initiativa si tuturor care ati participat sa va dea Dumnezeu cat mai multi ani sanatosi posibili[flo]

 

Eu..mai rar cu netu..shefu isi cere drepturile de fiu [:D].Camera acum e in pauza,ploua prea mult la noi si nu putem face nik,apropo sambata si vienri au fost 26-28 de grade [olala] si acum e receeeee[q]

 

 

Nu stiu ce sa mai scriu.....va pup si va iubesc mult [flo]

 

 

 

 

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

 

 

 

 

 

ageid="green">[aerob]

[foto]

[tv]

*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

 

***SONIA - docs` did miracles *** id="red">

Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata dragelor! O [cafea] maaaare si tare de la mine.

 

Rhoneea [pup] shefu'i shef [:D]

 

Kokiy mincat'as [:D] nu te vopsi ca-ti sta foarte bine asa cum esti

 

Ma duc sa-mi beau si eu cafeluta.

 

O zi excelenta la toata lumea! [flo]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor,

[alcool]inca o noapte pe 1/2 dormita [alcool],Bodo a mai facut febranu mare,l-am pazit pana a scazut iar atunci s-a trezit si a readormit la 4[bang].El a reusitsa doarma pana la 8,30 eu nuuuu[bang]

 

la 17 am intalnire cu Isabelle[olala]si sa vad ce hotaraste dr [:-@]

 

[pup][grup]

 


Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

 

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

 

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

 

[ruga]Doamne ajuta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa fac testele [:D]

Testul 1

1.3471 matanii le-am facut azi dar nu cred ca mai pot sa fac 2862 in plus ,o sa incerc macar jumate e bine?

2.Balanta pe 2008 si codul civil le stiam deja asa ca astept intrebari ,deci mai am Codul CAEN[:D]

3.Cutia cu bijuteri o trimit si va trimit cardul cu tot cu pin ca poate imi puneti si mie rata[flo]

Testul 2

1.cand?

2.am mers

3.am sarit de 300 de ori se pune?

4.asta o mai aman ca ma doare gatul ,adica e unflat si nu intra taisul bine.

5.jur maica

Testul 3

1.Asta este o intrebare dificila si cred ca merita o poza cat despre ce fac cu el o sa va raspund asa:fac ce faceti si voi cu organul vostru sau ce ati vrea sa faceti cu alte organe[:D]

Poza o atasez mai incolo [pk]

2.aici m-ati prins ca stau prost la capitolul asta.Pot sa ma mai gandesc?

3.Deci se marita si Maritza intr-un final si toate bune si frumoase pana cand trebuie sa faca pipi cu toate cele 7 fuste pe ea.Iau surorile din dotare si la wc cu noi ,ne asezam astfel:sora 1 in stanga,sora 2 in dreapta sa tina poalele si eu in mijloc normal ...iau wc intre picioare sa nu patim accidente si incerc sa fac si eu treaba cand se deschide usa la perete si intra soacra mea (ca ea rar bate la usa[bang])...ramane blocata probabil de pozitia mea si ce credeti ca ma intreaba"ti-e rau?",deci va dati seama ce fatza aveam eu si cum m-am uita pe urma toata noaptea dupa ea[alcool]

 

EDIT:ORGANUL[:D]

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

SA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">

BEBE 2

 

 

poze in concurs Anca1 si Anca2

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineataaaaaa

cafeaaaa??? [cafea] [cafea] [cafea] vreau cafea ieri nu am baut deloc si am fost cheauna toata ziua...[alcool] [alcool] [alcool] parca avusesem program la biblioteca si avusesem de citit numai romane.

in alta oridine de idei....anca [pup] si bun venit in clubul nostru de iu-hu-hu [alcool] [alcool]

bey...o sunai aseara pe Coana Mare si ghici cine imi raspunde?? Conu Mare....adica organu ei....s-au mutat cu totul deja la mama ei. o sa o sun azi poate nu si-a mai uita tilifonu acasa

kokykeaso nu ai nevoie de secretara??? [pofta] [pofta] numai handralai ai sub tine...vreau si eu.

misho pai cum sa nu-mi placa mie sporturile astea [xinpat] si [pathot] nu ratez nici o partida...

beyyy si eu o [fum] cu cine? nu se mai baga nimeni cu mine???

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va Pup de la stop[:D] ! Sunt in refacere dupa aseara...

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...