Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala*32*-O floare pe nume Emma


Recommended Posts

Peste noi a dat boala ... Acu' fi-mea nu mai are febra dar vomita. De azi dimineata in continuu [bang] Dar nu-i nimic ca am eu febra. Si ma dor toti miuschii si toate oasele ... mama ei de gripa sau ce-o fi asta [bang]

 

Sorana si Monica (6 ani)

"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sorana, [pup] sa va faceti bine !

 

 

eu nu mai pot de somn... poate ca e si vremea, da moooorrrr de somn... aseara am ajuns pe la 9, da fiica-mea s-a culcat la 10, cam asa... am mai lalait-o prin baie si mai ca era sa adorm in hol... atat de obosita am fost...si tot n-am ratat epuizarea maxima, n-a fost chip [:D] da nu-mi pare rau, ca asa de neepuizata era, de ceva timp [:D]

 

S aude. si din tot ce aude ea, a prins : ma, mami, ma-ma. si cum se supara nitel, maaaaaa. ma zapaceste [:D]

 

tot S are o problema, umbla cu o sacose de gat [bang] are rucsac, i-am luat acum sa-si care pampersii si 2 servetele... toata ziua l-ar tine in spate... si mai am o sacosica de la NICI, una roz cu un iepuras pe ea, e foarte draguta.... daca n-are rucsacul are sacosica... da asta e cat ea, o mai calca, se mai impiedica... da nu se lasa.

 

ma duc sa mai zac putin, poate imi revin. de mancat nici nu se pune problema, vomit tot ce bag in gura, nu stiu ce e cu mine, e total atipic...

 

va [pup] mare si mi-a fost dor de voi [pup] [flo][pup][flo][pup][flo]

 

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cadino bine ai venit acasa! [pup] Soso! Sa te tii de acum ca n-o sa ma ai loc de ea sa scoti si tu 2 vorbe [:D] Voma asta sa nu fie cu ochi [:D]....un fratior, o surioara...[:D]

 

anca pai cu organu' asta tre sa iau ceva marfa de la Tantza ca sigur o sa merg cam tzantzosha dupa ce-l incerc [:-)))]

 

Sorana [pup] sanatate multa la toti!

 

Dodolina ce zice doftoru'? Cind vine Isabelle? [pup]

 

Andrushka mai legeni mult la scutecele? [:D]

 

Delphi macar [xinpat] e cu folos? Hai ca acu' nu mai e lauz [:D] Sa o pupi sanatos pe Coana cind mai vorbesti cu ea si din partea noastra si sa-i zici ca ne e dor de ea.

 

 

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

misha, in sfarsit cineva la datorie aici... S se fataie prin casa, parca se uita ce s-a schimbat de cand am plecat.

 

te pup si eu sunt trista, alex mi-a aruncat cola, toata, nu mai am nimic, nimicuta [:(]

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71

anca pai cu organu' asta tre sa iau ceva marfa de la Tantza ca sigur o sa merg cam tzantzosha dupa ce-l incerc [:-)))]
align="right" id="quote2">

Pai ce facusi, ai schimbat organu'? [:D] predau si dragoste cu nabadai pentru interesate [:D] si promit sa dau sfaturi bune ca-s proaspete... [:D] in ultima saptamana au fost mai multe nabadai decat dragoste si ohooooo, nu ma plaaang!! [:D]


I love you in the way I understand love.
I love you in my own peculiar wayid="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Alex! Arunca tot ce nu trebuie sa manince sau sa bea! Cadino vreau sa te vad ca in pozele alea [pup] Stiu ca poti, mai trebuie sa si vrei. [pup] Soso exploratoarea [:D]

 

Tantzico, pai cum dreak sa nu vreau sa-l schimb? Tu n-ai vazut ce falnic sade el singurel si trist in mijlocul desertului? Io mi's o fire simtitoare si mi-e mila de bietul de el sa-l las singurel [:D]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai de mine misha, stiam eu ca o sa i se faca mila cuiva si o sa-l adune de prin desert [:D]

 

mdea, bravo Alex... lasa ca si lui i-a disparut sosul de usturoi ala extraordinar din frigider [:D]

 

m-am gandit eu maine asa, mai la amiaza, sa-mi surprind consortul cu si anume un film la cinema [:D] sa vad daca gasesc pe cineva sa stea cu S, ca e cam maraita... sa vad daca gasesc un film bun, musai la mall vitan , ca acolo avem amintiri [:)]... daca nu si nu, lasa ca si un film acasa e la fel de bun ! in seara asta cred ca adorm inainte de 9, asa ca e sacrificata seara...

 

va [pup] ca pic de somn... nu mai stiu ce sa fac, unde ma pui, acolo adorm...

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Dodolina ce zice doftoru'? Cind vine Isabelle? [pup]
align="right" id="quote2">
Dr e multumit de Isabelle e maricica ar trebuie sa mai stea musai 2 saptamani la caldurica(colul o ajuta e lung si inchis).Eu nu o prea ajut[bang] caci nu stau mai mult la pat cu "picerele mai sus"[:D],iar din cauza lipsei de odihna au aparut contractii[alcool] neregulate.
Indicatiile dr stat la pat[:-@],iar urmatorul control 26-27 martie cand probabil stabilim si data nasterii....asta daca-s cuminte pana atunci...si trebuie sa fiu.

[pup][grup]



Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
id="red">


[ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dodo te maninc cu fulgi cu tot daca nu stai cumintica [neand] Io stiu ca nu mai ai rabdare dar TREBUIE. Vrei ca Isabelle sa fie bine? Atunci lasa [:-@] si fa ce zice doftoru' ca ti-o furi de la noi [:D] [pup]

 

Cadino mie-mi zici de sosul de usturoi? [pofta][pofta] Nici la mine nu rezista in frigider mai mult de 2 zile, si asta ca ma abtin rau de tot [:D]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emma, Aida [grup]
Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
Ciao dragelor ... si noi pe aici , suntem ... nicicum.Zicea cineva in situatia asta ca : 'nici sa mori nu e usor' , culmea ca acelasi loc de plecare a bolii , aceeasi evolutie a bolii , acelasi crunt final [:(]...Kissu e ... e de nerecunoscut. Cand o mangai pe fata , mangai oasele , cand o sarut nu ii mai simt pometii , e incredibil de greu sa o vad asa. Tot timpul se plange ca o doare spatele ca o doare ceva , e cumplit de greu sa o ridicam putin ca o dor toate [:(] . Tot timpul isi asteapta drogul si cu o ora inainte de administrare incepe circul ca de ce nu trece timpul mai repede , cand ma duc sa ii pregatesc , ca ea vrea acum ... [:(]Azi nu a dormit aproape deloc toata ziua , sper sa doarma la noapte ...Interesant este ca mananca aproape continuu , dar boala asta ii va mananca toate resursele pana o va infometa [:(] probabil si din cauza asta slabeste asa. Vad ca rinichii si-au mai revenit si isi fac treaba , dar ea , sufletelul ei , abia reuseste sa vorbeasca. Nu primeste destul aer din cauza lichidului pleural din care nu am voie sa scot prea mult ca altfel nu mai lucreaza rinichii ...Ooooof , imi este asa mila de ea , nu am nici o putere sa o ajut. Nu pot face nicicum sa ii fie mai bine [q][q] bietul meu copilas chinuit [q][q] ce mult te iubescMa gandesc totusi ca ma voi trezi curand si toata tragedia va ramane in urma ca un vis urat , iar Emma va fi ca inainte , acelasi copil care sare din carucior sa danseze chiar daca are piciorul in ghips , aceeasi care alearga si se bucura de lumina zilei . De multe ori nu imi vine sa cred ca traiesc asa ceva , ma simt captiva intr-un cosmar fara iesire. Sunt asa un om mic si neinsemnat ... in momentul asta nimic nu mai are valoareAida ... 12+Poze cu noi[flo]"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"
align="right" id="quote2">
****************************************************************
In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
Curiosilor [:D] excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...