Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala*32*-O floare pe nume Emma


Recommended Posts

Misha, cred ca am sarit peste pasajul cu organul care umbla neprihanit prin desert... drept urmare, nu stiu despre ce e vorba, dar oricum, mereu e considerat un act de caritate sa adopti un organ si sa il tii la caldurica [:D]

 

va pup si intru un pic mai incolo ca am sindrofie in familie [alcool]

 

[pup]

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
Ciao dragelor ... si noi pe aici , suntem ... nicicum.Zicea cineva in situatia asta ca : 'nici sa mori nu e usor' , culmea ca acelasi loc de plecare a bolii , aceeasi evolutie a bolii , acelasi crunt final [:(]...Kissu e ... e de nerecunoscut. Cand o mangai pe fata , mangai oasele , cand o sarut nu ii mai simt pometii , e incredibil de greu sa o vad asa. Tot timpul se plange ca o doare spatele ca o doare ceva , e cumplit de greu sa o ridicam putin ca o dor toate [:(] . Tot timpul isi asteapta drogul si cu o ora inainte de administrare incepe circul ca de ce nu trece timpul mai repede , cand ma duc sa ii pregatesc , ca ea vrea acum ... [:(]Azi nu a dormit aproape deloc toata ziua , sper sa doarma la noapte ...Interesant este ca mananca aproape continuu , dar boala asta ii va mananca toate resursele pana o va infometa [:(] probabil si din cauza asta slabeste asa. Vad ca rinichii si-au mai revenit si isi fac treaba , dar ea , sufletelul ei , abia reuseste sa vorbeasca. Nu primeste destul aer din cauza lichidului pleural din care nu am voie sa scot prea mult ca altfel nu mai lucreaza rinichii ...Ooooof , imi este asa mila de ea , nu am nici o putere sa o ajut. Nu pot face nicicum sa ii fie mai bine [q][q] bietul meu copilas chinuit [q][q] ce mult te iubescMa gandesc totusi ca ma voi trezi curand si toata tragedia va ramane in urma ca un vis urat , iar Emma va fi ca inainte , acelasi copil care sare din carucior sa danseze chiar daca are piciorul in ghips , aceeasi care alearga si se bucura de lumina zilei . De multe ori nu imi vine sa cred ca traiesc asa ceva , ma simt captiva intr-un cosmar fara iesire. Sunt asa un om mic si neinsemnat ... in momentul asta nimic nu mai are valoare
align="right" id="quote2">Of.. ce o fi in sufletul ei de mama!! [q] [q] [q] DOAMNE AJUTA!
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta e organu' cu pricina. E al Ancai [:D]

 

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

EDIT:ORGANUL[:D]


align="right" id="quote2">

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

beyy nu se poate asa ceva cu suferinta acestui copil...imi vine s [vom] de durere pt ea si pt aida si pt mama

mai eu nu stiu daca [xinpat] e cu folos ori ba....da prestam ca tare dor imi era...si mai ales ca e mai vanjos...va dati seama cum sa ratez eu ocaziili astea

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma distruge sa ma gandesc la aida si la emma... eu nu pot sa concep, am impresia ca e o gluma proasta... citesc cred ca de 10 ori pe zi despre ele, am si visat-o pe Emma acum 2 nopti, era asa de frumoasa si de fericita... offf, ca e atat de greu...

 

 

eu va pup, am zis ca adorm, si n-am adormit... ma duc sa dorm si sa incerc sa ma odihnesc, ca nu mai pot... maine vreau sa merg sa ne vedem si noi nepotelul [olala] ca au trecut 2 saptamani si noi nu l-am vazut... da e S cu muci si mi-e frica sa o duc acolo, stiu cum eram eu de disperata, nu vreau sa risc nimci, el e micut...

 

am uitat sa va zic acum 10000 de capitole ca eu urasc cel mai tare cand intru in dus dimineata sau seara si nu nimeresc temperatura apei si e intotdeauna prea rece... si de fiecare data ma enerveaza cumplit si imi vine sa nu ma mai spal deloc. (noie stie)id="size1">

 

 

Noapte buna, dragele mele mahalagioaice !

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noapte buna scumpelor! [pup]

un [pup] si pentru noe sa nu ne uite [pup]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate maxima bolnaviorilor. Sa se faca bine-bine. Multa putere mamici.

 

La noi epopeea continua: fetele au trecut cu bine de otita, Ana e de ieri la gradi, dar tati a facut complicatii de la viroza, penumonie interstitiala nasoala, sambata seara a trantit un 41, deja la impachetari sunt maestra. Creca mi-am gresit meseria. Bona e racita, vine cu masca, Iris tuseste spart acum, mama e cu antibiotic de 5 zile si degeaba....

 

Eu am facut sarmalute, chiftelute, am un meniu imens pe maine ca a venit varu-mio din canada de 5 ani prima oara, cu nepotelul de 3 ani pe care acum l-am vazut live prima oara. Pun poze maine cu masa si meniul, sa va bine-dispun :P

 

Ma impart in 100, bine ca mai pot eu sa fac fata la toate.... sper :)

Un gand bun catre fiecare,

 

Va citesc zilnic pe fuga, nu apuc efectiv sa raspund, ca buna-dispozitie nu am de unde aduce.

 

Cat despre fetele dragi din timis, asa de tare ma doare incat plang la fiecare postare a Aidei.

 

Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haoleeeu, Mishaaaa!! Da' tepos ti-ai mai ales organu'! Doamne fereste de asa ceva in dormitor [:D]... atunci nici nu mai e cu nabadai!! [:D] De la sindrofia in familie am ajuns in alta parte pana la urma... [:D] [:D] si bine fu!! [pk] [pk] [xinpat] [pk] sper sa nu fie cu ochii! [:D]

 

 

somn usor si de la mine ca-s obosita, extenuata, cum vreti voi!

 

 

 

[pup] mare de tot!

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[wow]Sarmalute[wow] Ripley[?] Moaaaama, cred ca o sa le adulmec de cum ajung in Turda, arunca cu ele la Grigorescu[:D]Apropo, stii ceva de Paul Adrian? Sper sa fi ales bine[alcool]

Va [pup] inainte sa mi se casune pe voi, nu mai stau ca am niste nervi de cateva saptamani ca-mi vine sa sparg capul cuiva, nu conteaza a cui [bang]

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kay, good back in the club[pk]

Dodo, stii ce faceam eu cu o luna inainte sa nasc? raschetam peretii... de nervi binenteles[8D] plangeam si dadadeam cu ciuda vopseua jos din bucatarie, ma certam cu baietii, eram la limita, cel mai mult imi doream sa mai stau acasa macar o zi inaine sa nasc[8D]

Kokyleaso, ce masina vinzi?

Feterele mai sunt pe aici[?] pfuuuui, uite de ce nu fac nominalizari, niciodata nu pot duce treaba la bun sfarsit [:D]

Vio, Delfino, Mihaelele, Gabrielele, Andrelele si toata gasca stylish va doresc zile bune maine sunt calare pe Feleac si mi o groaza de numa`[:-@]

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...