Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala*32*-O floare pe nume Emma


Recommended Posts

buna dimineata!!!!

poftiti la [cafea] stilate mahalagioaice....sper ca am scris bine.

aseara discutam cu hazbandu daca nu a observat la sine o imbunatatire a organului...si a zis ca nu...[bang] [bang] [bang] cum nu baaa....ca e asa de vanjos si de jucaus....beyyy varicocelu asta il face bleg pe organ....bine ca l-am operat.

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

haoleo buna dimineata, stilatelor !

 

 

va dau si eu cafea, cu sacu, sa va ajunga !

 

pe mine ma doare spatele, de zici ca maine nasc... groaznic... daca imi trebuie scalambaiala, na... cred ca nici diseara nu ma epuizez, ca sunt deja rupta in 15... ca doar n-or fi intrat zilele in sac [:D]

 

sa va zic, m-am intalnic cu Stephan... mama miaaa, cat de bun e [olala] si nu numai el, ci mai are si colegi, Christoph, vai de mine, n-ati vazut asa ceva... si mai era unul, la celalalt spital, mooooorriiiiiii, innebunesti... eu n-am vazut in viata mea barbati atat de frumosi... lasa ca ma intorc eu, si sa vezi atunci [:D]

 

hai va [pup], ma duc sa dau o perie pe dinti, o cana de lapte pe gat si sa rontai 3 cereale [:D]

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
buna dimineata!!!!poftiti la [cafea] stilate mahalagioaice....sper ca am scris bine.aseara discutam cu hazbandu daca nu a observat la sine o imbunatatire a organului...si a zis ca nu...[bang] [bang] [bang] cum nu baaa....ca e asa de vanjos si de jucaus....beyyy varicocelu asta il face bleg pe organ....bine ca l-am operat.pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">BEBE 2poze in concurs Anca1 si Anca2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata gagici

Am vazut ca organul meu a avut succes si care vrea il imprumut dar cu banuti fetelor ca suntem in criza[:D]

Nu mi-a zis nimeni daca am trecut cu bine testele....

Oana o pup pe Soniuta mica[pup][pup]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

SA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">

BEBE 2

 

 

poze in concurs Anca1 si Anca2

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anca, cu 10 !!!

 

te [pup]

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele ....

 

Marami ,imi pare rau ca nu o vand p'asta

[:D] ...il pusei lung ca nu ma lasa sa-l comprim ...ehei, ce repede o vindeam, era bataie pe ea [:D] ...eu vand doar un Matiz ...

 

Va [pup] intru mai incolo ,acu' am program de bucatareala si gospodarie [bang]

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am mancat niste sunca de praga si dusa a fost... mai da chiar in halul asta????? of, ca as vrea sa mananc si eu ceva si sa ramana !

 

asa slabeste omul.. am descoperit niste baclavale in frigider, si parol ca nu-s ale mele, mie mi se face rau de la chestii d`astea... ma gandeam sa le arunc, sa imi razbun cola de acu 2 zile [:D]

 

S s-a infasurat in perdea, ma duc sa o salvez...

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello,

Oana[pup] bine v-ati intors, ca imi era dor de voi!

ce simpatica Soso cu(,) caratul rucsacului [:)]la cat e de mica cred si eu ca se mai impiedica,dar vrea sa te ajute.....asta sigur [pk]

 

Anca [pup] esti buna la teste [8D]

 

Delphinasule [:D]bey,suntem in post[xx(]

 

marami[pup]

 

Rypley [pup] sanatate la fetite...

 

sorana [pup]

 

Misha [pup]

 

kokiy [pup] ti-au umplut subalternii frigiderul?sau mai e timp [:D]

 

dev,dodo,umflatel,gabitza,diarux,kari,Irina,andreea [pup][pup][pup][pup] sa aveti o zi perfecta.....

 

mie mi s-a pus pata pe Juanes si "la camisa negra" [pk]

 

Alaturi de EMMA [ruga]

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vio, o sa pun poze cu S si cu rucsacul in spinare, sa o vedeti si voi [:D] noi acu ne pregatim sa mancam, pe urma ne luam rucsacele in spate si plecam sa ne vedem nepotelul, abia astept [:D]

 

va [pup] si diseara, sper sa mai am timp sa intru sa va arat 2 poze cu S, i-a crescut parul, ii ajunge pe umeri [:D] si in spate e si mai lung. io zic ca arata ca un pudel cu bretonul perfect drept [:)] acu si=a trans nadragii lu taica-su pe cap si umbla asa prin casa, ma duc sa o salvez !

 

[pup] imens, imens !

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] am intrat sa va citesc...

Incerc sa ascult ce a spus dr...incerc

 

O zi frumoasa tuturor[pup][flo]

 


Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

 

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

 

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

 

[ruga]Doamne ajuta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...