Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(22)


Recommended Posts

Reusesc sa mai intru si eu pe aici!Ne-am mutat in sfirsit la casa noua!Of,greu e sa nu te ajute nimeni!Ca sa va faceti o idee ne-am mutat de 2 ori in 6 luni...Prima oara asa a fost dorinta cumparatoarei sa plecam cit mai repede ca ea statea cu chirie intr-un cartie naspa si de ,vroia femeia in centru...deci ne-am cautat cu chirie ceva pina era gata casa noua.Apoi amenajarile strict necesare si uite asa am tot fost ocupati..Ziua nu pot sa intru ca e fata activa iar seara cad frinta ca eroii iar pitica se culca tirziu...Vreau si eu o vacanta,dar nu prea ma incumet cu fata la drum lung.MA bucur ca unele sunteti in vacante,sa va relaxati,ce bine!Sanatate,o zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Aha, vad ca-i la moda sa te muti. Gabitz,Jenn truda cat mai putin si rezultate cat mai pe placul vostru. [hop] Gabi, vacanta placuta si voua. Si sa ne auzim cu bine. [pup] Gabitz, ce mai zice Eliza? .. iar eu mai stationez o leaca. [pup] Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore [url="http://www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html"]Sustineti[/url] bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ruxandra merci de urari!Cit despre moda ce sa zic...Atit cit poate fi de la moda dorinta fireasca de a avea o casa mai mare ori un cartier mai linistit ori mai stiu eu ce criteriu,atunci da,e la moda sa te muti!Ca eu una mi-am luat portia pe 10 ani!Gabitz ai terminat cu mutatul?Partea negativa la mutatul asta e ca speram sa slabesc un pic dar n-a fost asa!Partea buna e ca am experienta acum,pot sa-mi deschid o firma de mutat[:D]Ok,sper ca aveti un week end placut,pa pa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna. jenn - n-am terminat...mai am putin...dar acum astept sa iasa contractele de gaze si lumina, ca fara ele nu ma pot muta. mai am de dus doar strictul necesar...in 2 zile as termina, dar nu depinde de mine, din pacate.[bang][V] noi suntem bine, eliza e ok...mult a fost, putin a mai ramas.[^] stefi se intoarce miercuri seara.mi-e dor de el...abia astept sa-l vad. va pup.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabitz au tecut cele 2 zile.. ai terminat?? Jenn mie-mi spui de stresul cu mutatul. La viata mea m-am mutat doar de 2 ori .. si mi-a cam ajuns.[alcool] Si sa sti ca eu glumeam cand ziceam ca-i la moda. Care e cartierul cel linistit? Cum va simtiti in noua casuta? Eu is sapt viitoare pe la oras. Asa c-o sa ne auzim mai des. [biz] Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore [url="http://www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html"]Sustineti[/url] bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabitz, gata esti?Noi incepem sa ne adaptam-cartierul e nou,Stadshagen se numeste[:D].Din 10 case 8 au un balansoar in curte,un mic tobogan,leganut,etc deci e plin de copii!Toti probabil ca si noi doritori de spatiu-o camera in plus,o gradina mai mare si cit mai departe de trafic,autobuze,etc.Inainte stateam in centru si toata lumea bine mersi parca pe strada noastra si cind veneai de la servici loc pauza!A iesit cu scandaluri de citeva ori...Pina la urma au introdus parcare cu plata iar rezidentii aveau card anual.Aici e gratis inclusiv in zona comerciala[cool]ceea ce rarisim vezi!De facut ar mai fi destule dar e nevoie de timp si de bani,multi bani,asa ca o luam catinel...Ok,sper sa- mi treaca insomnia,mai dau o tura si in patuc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dat in w-e o fuga pan la mare. Frumos si relaxant, caci n-avuram flacaii dupe noi... Jenn, super ca ati schimbat centrul aglomerat pe-o zona linistita si populata de copii. Iar parcari free si disponibile... ce vis frumos. Gabitz n-ati terminat?? Gabi, tot la munte? Are mama doi flacai.. Matei (5) si [bb] Grigore [url="http://www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html"]Sustineti[/url] bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...