Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Alegerea numelui copilului si destinul ...


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...
voi avea un baietel...o sa-l cheme Flavius Cristian Flavius l-am ales dintr-o lista cu mai multe nume acre ne-ar placea atat mie cat si sotului, iar Cristian...asa il cheama pe sot...iar la mine se pare ca tori oamenii apropiati mie in viata...cei acre mi-au ramas aproape de-a lungul timpului, pe toti ii cheama Cristina sau Cristian. Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei [ruga] n: 15.07.2008 d: 16.08.2008 [url="http://community.webshots.com/album/566431201pbntlL"]ingerasul Darius-Andrei[/url] [gravi] 17+ [ruga] Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe! [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Elena&year=2009&month=11&day=11&babycount=1"]bebe[/url] [baietel] Flavius Cristian [url="http://community.webshots.com/user/camy_pus"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetelor! sunt insarcinata in sapt a-6-a , dupa multi ani de asteptari..... Noua ne plac mult numele Noah (de baiat) si Leah(de fata). dar nu stiu cum suna numele astea "in urechile romanilor" ? Eu sunt de la 15 ani in Suedia si nu prea mai avem legatura cu Romania, dar eu as vreau totusi mult sa fie niste nume care si bunicii mei din Romania sa le poate zice....si prieteni din Romania samd... Cum vi se par aceste nume - Noah si Leah? Ce va inspira cand auziti aceste nume? Merci mult de rapsuns! ps. un alt nume frumos care-mi place mult e Louise.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui OneFineDay
hello fetelor! sunt insarcinata in sapt a-6-a , dupa multi ani de asteptari..... Noua ne plac mult numele Noah (de baiat) si Leah(de fata). dar nu stiu cum suna numele astea "in urechile romanilor" ? Eu sunt de la 15 ani in Suedia si nu prea mai avem legatura cu Romania, dar eu as vreau totusi mult sa fie niste nume care si bunicii mei din Romania sa le poate zice....si prieteni din Romania samd...Cum vi se par aceste nume - Noah si Leah? Ce va inspira cand auziti aceste nume? Merci mult de rapsuns!ps. un alt nume frumos care-mi place mult e Louise.
align="right" id="quote2">Sunt niste nume foarte frumoase! E de inteles alegerea ta. Si eu am o finuta ,care are un baietel si urmeaza al doilea si ei locuiesc in Canada,asa ca le-au pus niste nume care sa se incadreze mediului..miany[gravi]18+[baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...